Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Deniro

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Deniro

  1. tak zdalnie kup kabel i sie odezwij 696 669 346
  2. Nie cięzkie czasy - Zdaje sobie sprawe że pewne rzeczy można sobie zrobić samemu natomiast nie zawsze się to udaje i lludzie kończą z uceglonym radiem - nie każdy się czuje na siłach aby te procesy przeprowadzać np tu więc to kwestia indwydiualna , nie używam M.I.B toola a mam swoje klucze licencyjne podpisane pod VIN bez patchowania dzięki czemu po aktualizacji nie znika kod , coś za coś
  3. Zapraszam zdalnie lub stacjonarnie
  4. Dziwne , adblue zasieg zawsze pokazywał ale może nie w b9 ..dla mnie do d*py poprzednia mi sie bardziej podobala
  5. Niestety OBDeleven niema takich funkcjonalności
  6. Wszystkie aktualizacje 4XX są aktualizacjami "zbiorczymi" i do prawidłowego działania wymagaja aktualizacji CONBOX (moduł telematyki) oraz głowny komputer samochodu GATWAY a nastepnie trzeba wprowadzić do nich nowe kodowania i nowe parametrazacje , także samodzielne aktualizacje już raczej odchodzą do lamusa możemy to zrobić zdlanie wystarczy laptop i kabelelek za 50zl
  7. Zapraszam zrobimy wszystko zdalnie w dużo niższej cenie
  8. Mogę pomóc zdalnie z aktualizacjami i kodowaniami wystarczy kabelek allegro.pl ALLEGRO.PL
  9. Wszystkie usługi /aktywacje moga zostać wykonane zdalnie przezemnie wystarczy kabel enet za 50zl + laptop allegro.pl ALLEGRO.PL
  10. Niestety tak sie kończą samodzielne zabawy , jednemu sie coś uda a trzeim innym zepsuje , moge naprawić jak wyślesz radio
  11. Warto tylko dodać że VCtool kosztuje 189 euro rocznie + funkcja Fod Tweaker 399euro także raczej poza zasięgiem własnego użytku , dodatkowo nie działa w Audi A3/Q3 oraz rocznikach 2024+
  12. możemy to zrobić całkowicie zdalnie - wyśle Ci kabel potrzebujesz tylko komputer/laptop
  13. tak ostatnia wersja to K3283 a ona nie obsługuje bezprzewodowego AA , nie zaistalują ci nic nowszego lepiej szukaj niezależnych warsztatów którzy to ogarną
  14. Dla twojej wersji niema żadnego TPI i oficjalnej aktualizacji MMI
  15. Ja biore troche więcej niż ty zapłaciłeś ale ta cena też pewnie wynika z jakiegoś może rabatu czy promocji nie wiem , robocz-godzina w Aso kosztuje 700-800zł wątpie żeby tu na śląsku ktoś w ASO wykonał taki update za 500zł pewnie to kwestia indwydualnego podejścia i rozliczenia również innych usług Natomiast to i tak już niema zanczenia bo właśnie wyszły nowe wersje 4580 oraz 4853 podobno multum zmian i dodatków ale nie testowałem - link udostepnie wieczorem natomiast aktualizacji samemu już wogóle nie będzie można przeprowadzić ponieważ Audi od wersji 43xx cyfowało całkowicie czerwone menu aktualizacji i teraz jest one wywoływane przez program diagnostyczzny ODIS ONLINE
  16. To lipa mogłeś sobie uruchomić odrazu może na rok czy 2 , wygląda na to że był to jakis "glitch" na serwerach , obserwuj może dalej
  17. Dokument SVM jest wiarygodniejszym źródłem informacji aniżeli "panowie z vagupdate.com których strona notabene nie działa... ale oczywiście polemizował nie będę - pliki są publiczne aktualizujcie śmiało w razie problemów piszcie na Śląsku będę wszystko naprawiał po koleji 👌
  18. Raczej nie ponieważ SVM aktualizuje moduł telematyki 75 oraz GATWAY - podniesienie samego MMI na 99% spowoduje jakieś problemy
  19. “Bezterminowo” ciekawe ale dobrze że taka możliwość się pojawiła - u mnie w Audi A3 8Y jescze takiej opcji niema puki co - jest tylko pełna nawigacja z 200zl miesięcznie - a Navi oczywiscie odblokowana offline lecz oryginalnym kodem z fabryki
  20. Musiałbyś zainwestować te 70zł i sprwadzić , opcje są dwie , albo jest to bug w systemie i algorytm w myaudi omyłkowo zaciągnoł informacje że auto ma fabryczne navi ale po zakupie nie prześle tych ułsug bo niema tego na docelowym serwerze albo poprostu zadziałą , sprwadź i daj znać
  21. Z moich obserwacji co zmieniło się na 4398 ( aktualizacja oczywiście wykonywana tylko z kodem SVM i aktualizacją innych modułów , nigdy nie aktualizujemy samego MMI to już nie te czasy MMI2G/3G) -Wskazówki nawigacji na virtual z map google/apple -Szybsze ładowanie telefonu bezprzewodową ładowarką -Szybszy system , szybsze kalkulacje tras nawigacji -Lepszy dialekt wybierania głosowego i lepsze rozumowanie , wkońcu rozumie co się do niej mówi i nie trzeba powtarzać 10 razy. -Szybciej łączy się telefon po BT/Carplay/Android , nie zdąrze auta odpalic przygotować się do jazdy a już Carplay połączony i nie zrywa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.