Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Deniro

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Deniro

  1. Poza montażem i kodowaniami wymaga jest również aktywacja kodów FEC
  2. za 2 dni czekają cię kolejne niespodzianki
  3. Spotkałem się z takimi sytuacjami ale nie w każdych , często zależy od roczniku modelu auta i ich sterowników 2019 rok nie będzie 1;1 co 2022 czy 2023 najniebzpieczniej jest aktualizować starsze roczniki 2019-2021 , te 2022-2023 mogą nie sprawiać problemów
  4. zaobserwuj czy randomowo nie znikają licencje na telefon/nawigacja/smartphone interface po kilku dniach , czy nie znikneła ikona LTE transmisji danych , czy nie pojawiły się blędy od modułu SOS w diagnostyce
  5. tak podobno 6zl to kosztuje nie wiem ile w tym prawdy
  6. Jak sie zepsuje MMI nie uznają gwarancji bo nie byłeś na akcji
  7. Deniro odpowiedział(a) na marcin_o23 temat w Audi A4 B9
    Dzisiaj rozbiore stary oryginalny moduł z USA ale chyba już jakiś znajomy kiedyś to sprwadzał i nie było ale potwierdze. Tak jak pisałem do roku MY20 są modułu 4K1 "Uniwersalne" od roku MY20 są moduły 4KE które już są dzielone na regiony NAR/CN/US podejrzewam że ztąd jest problem. konfigurajca online użytkownika na modułe Europejski w samochodzie z USA jet niemożliwa ze względu na to że nie pojawia się wogóle zakłądka do wpisania loginu jedynie można dodać użytkownika lokalnego , na oryginalnym modułe USA który miał sieć 2g była taka zakładka ale nie miałem wtedy konta i autoryzacji myaudi Wniosek jest taki że Europejski moduł w jakiś sposób nie dogaduje się z amerykańskim autem podejrzewam że EU moduły są jednak jakoś powiązane z europejskim VIN i dlatego to nie działa ( brak autoryzacji po stronie backandu) więc jedyne co mi pozostało to sprwadzić czy połączenie 2G jest wystarczające do obsługi lub czy moduł 4KE ma możliwość dodania nano sim aby obsłużył LTE i połączył się odpowiednim serwerem Wg mnie europejskie moduły łącza się z europejskimi serwerami/bazami danych i VINU niema w bazie dlatego niema zakłądki Myaudi. Oczywiście inaczej ma się sprawa w twoim wypadku i modułu 4K1. gdzie moduł jest uniwersalny i wystarczy dla niego połączenie z główna siecia. jak widzisz w module 4KE to nie wystarczy. w blokach pomiarowych w vcds jest brak autoryzacji/połączenie odrzucone. chyba żę sam moduł jest odrzucony z jakiegoś powodu nie wiem kasacja samochodu czy inne przyczyny
  8. Deniro odpowiedział(a) na marcin_o23 temat w Audi A4 B9
    może były naciski i sie polityka zmieniła zobaczymy co w temacie MIB3 idzie zrobić
  9. Deniro odpowiedział(a) na marcin_o23 temat w Audi A4 B9
    Dokładnie tak z politycznego wzlędu niema szans tego uruchomić ale to wszystko jest kwestią tylko woli człowieka który tam pracuje aby wykonać kilka kliknięć , do modelu MY20 procedury i sprzęty są inne od MY20 jest zupełnie inna platforma , inny serwer pomimo wymiany modułu na europejski i utworzenia głównego użytkownika Myaudi system nie pozwala na zalogowanie poniewaz wogóle nie przesyła zakładki do zalogowania niema gdzie wpisać loginu i hasła dla myaudi , najprawdopodobniej dlatego ze moduły 4KE są już dzielone na regiony NAR/EU/CHINY gdzie moduły 4K1 były "uniwersalne" reasumując dla aut z rocznika 20+ niema takiej możliwości na ten moment można byłoby jeszcze "zajrzeć" do modułu USA czy można w nim coś zmajstrować aby uzyskać połączenie , wymiana na eurpejski uniemożliwa to niestety możliwe że moduł uzyskuje prawidłowe polączenie ale z racji tego że vinu niema w bazie nie ma możliwości autoryzacji
  10. Deniro odpowiedział(a) na marcin_o23 temat w Audi A4 B9
    Ok żeby nie wprowadać ludzi w błąd w modelach do 2020 wygląda na to że można to w taki sposób uruhcomić jak kolega wyżej opisał niestety w modelach po 2020 roku taka funkcjonalność jest nie możliwa nawet po wymianie modułu na EU + dopisanie na amerykańskich serwerach głównego użytkownika ponieważ europejski moduł przesyła VIN którego niema w bazie zatem można jedynie spróbować z modułem USA po sieci 2G lub sprwadzić czy ten moduł ma możliwość wymiany dołożenia polskiej karty SIM wtedy mając połaczenie mógłby się połączyć z sieciąVerison Moduły do 2020 roku to 4K1 produkcji LEAR , moduły po 2020 roku to Harman 4KE i widocznie ten patent już tu nie działa
  11. Deniro odpowiedział(a) na marcin_o23 temat w Audi A4 B9
    Niestety wychodzi na to ze tylko w autach do MY20 w nowszych juz niestety ten modul nie komunikuje sie prawidlowo
  12. Deniro odpowiedział(a) na marcin_o23 temat w Audi A4 B9
    Dobrze ze sie udalo swego czasu nie chcieli dopisywac uzytkownika glownego widocznie jakies naciski byly i zmienili polityke zatem oficjalnie po wymianie modułu na Europejski ( lub w modułach gdzie jest to możliwe wymiana karty) i dodaniu uzytkownika głównego w amerykańskim działe Audi connect pozwala na działanie aplikacji
  13. Nigdy nie będzie to prawidlowo działąć i ty jesteś świetnym tego przykładem
  14. większej bzdury nie słyszałem w audi są porty 8W0035736/4M0
  15. Deniro odpowiedział(a) na marcin_o23 temat w Audi A4 B9
    ok daj znac
  16. Deniro odpowiedział(a) na marcin_o23 temat w Audi A4 B9
    No i widzisz piszesz rzeczy o którym nie masz pojecią temat króry wysłałeś nie dotyczy modułu montowanego w A4 B9 - tutaj jest EIM , druga sprawa samo uruchomienie LTE nie pozowli ci na uruchomienie apliakcji myaudi z dwóch fundamentalnych powodów - Brak KEY KODE czyli klucza audi connect ktorego nie otrzymasz już nigdzie -Brak zarejestrowanego nr VIN w europejskiej bazie -W modelu B9 FL jest moduł 4KE który nie posiada fizycznego ukłądu SIM zakładam że masz jeszcze B9 przedliftem jeżeli uda ci się wszystko ogarnąć dopiero napisz ludzią ze dziala możliwe że ta drogą z europejskim modułem + wsparciem ze storny USA byłoby to możliwe ale w B9 po FL są inne derektywy i to już może nie zadziałać ale testuj
  17. Deniro odpowiedział(a) na marcin_o23 temat w Audi A4 B9
    ok
  18. Deniro odpowiedział(a) na marcin_o23 temat w Audi A4 B9
    ok
  19. Nic dziwnego że tak się dzieje bo to gniazdo jest z VW a nie audi
  20. na mibsolution tez jest ten soft - każda aktualizacja niesie za sobą ryzyka jest to zapisane w każdym TPI /Informacji technicznej zalecenia o odpowiednim zasilaniu , nie przerwyaniu aktualizacji , wysokiej jakośći pendrive itp itd
  21. ostatnie 2 tygodne nie padało , dlaczego w przyszłym tygodniu ma padać - wgraj i daj feedback
  22. NaviTronic Chip-Tuning u Braci WWW.FACEBOOK.COM Dzień dobry , Dzień dobry ! ? Witajcie drodzy czytelnicy oraz hejterzy ? chwile Nas nie było i już pewnie myśleliście że NaviTronic się skończył , niestety muszę was zmartwić - pchamy...
  23. To już sa modele 2025 , mam tez ten soft 4318 i 4518

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.