Treść opublikowana przez bebiok
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Jedyne wyjscie sie przyzwyczaic. Na cholere ten sds. W moim przypadku w niczym mi nie pomagal bart[emoji769]
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Panowie tak na szybko bo czas nagli. Amortyzatory kayaba pod ori zawieszenie a ja mam -30 weitec. Da rade? Wytrzymaja dlugo czy dokladac kasy bart[emoji769]
-
A4 b7 bke
W dublinie €150 bart[emoji769]
-
A4 b7 bke
program?? Niewiem dokladnie co masz na mysli... mapy?bart[emoji769]
-
Niezidentyfikowany obiekt nad lusterkiem
Jeszcze raz napisze. Antena do nie ori kit-u telefonu sorki za jakosc zdjecia bart[emoji769]
-
Niezidentyfikowany obiekt nad lusterkiem
Antena do tel. Nie ori kit bart[emoji769]
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Te chomiki co chodowali to tylko samo plbart[emoji769] W engineering mode mam sds ale franca nie dziala. Co prawda nie jest mi to praktycznie potrzebne bo malo uzywalem ale bylo bart[emoji769]
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
No i wgralem to pl menu. Wszystko swietnie wyglada i jest nowy soft wyswietlany 0750. Tylko sds przestal dzialac! Czemu?? bart[emoji769]
-
Rezanie auta a ubezpieczenie.
Jest. Musisz jechac do autoryzowanego dealera audi o wycene. Nie jestem pewny czy dokladane czesci musza byc ori i ktora ubezpieczalnia to robi bart[emoji769]
-
Brak podświetlenia środkowej konsoli
Moze sa puste a moze miec to zwiazek z tym samym problemem. Dlugo masz to auto? bart[emoji769]
-
A4 b7 bke
zas tak nie slòdz bo rumience bede mial;)) dziekiJak nie bedzie tobie pasowalo pod 18 to napisz to dam Ci wymiary tulejek to sobie zrobisz bart[emoji769]
-
Brak podświetlenia środkowej konsoli
Mi to wyglada na wode lub wilgoc. Sprawdz prosze modul pod fotelem i puszke na zewnetrznym podszybiu( pod maska) bateria ci sie nie rozladowuje?? I czy grzebales cos przed awaria?
-
A4 b7 bke
[emoji2] tyl po zalozeniu weitec -30 byl rowno ale wystarczylo ze auto bylo w ruchu to d*pa siadala o jakis 1-2 cm i wygladalo to nie za dobrze wiec wytoczylem tuleje o wysokosci 10mm i wlozylem w sprezyne od dolu i dlatego tak teraz siedzi. I w trakcie jazdy auto ladnie rowno siedzi nawet z dwoma os z tylubart[emoji769]
-
A4 b7 bke
no niestety w irl s-line to tylko wychodza z nazwy[emoji30] wiec wszystko bylo dokladane wlacznie z fotelami ktore jak dobrze pamietam byly z 02 s4( byly w bardzo zlym stanie wiec regeneracja zrobiona ale to z 5 lat temu) bart[emoji769]
-
A4 b7 bke
te zdjecia robione byly lata temu- chlapaczy juz dawno zdjeteRamka w czerni tez byla i zostala zamieniona na ori bo wygladalo to bardzo zle w moim przypadku Jestem w limerick bart[emoji769]
-
A4 b7 bke
Witam. Kupione w 2007 i tak do dzisiaj;) chyba z przywiazania jeszcze nie zmienilem[emoji15] MODEL: AUDI A4 B7s-line ROCZNIK: 2005 SILNIK: 1.9 tdi BKE MOC: 115km MODY POD MASKA: mapa na 150 km+ egr wylaczony ZAWIESZENIE: weitec -30-30 KOLA: przod 235/40/18 tyl 245/40/18 na oponach conti sport contakt 3 WNETRZE: to co widac;) AUDIO: rns-e -monitory w zaglowkach obslugiwane przez iphone- ipod -iphone sterowany z kierownicy -wzmacnicz Magnat -glosnik basowy Audiobahn planowane modyfikacje: N/A bart[emoji769]
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Czyli do do -30 lepiej zalozyc ori 1be tak? Dobrze mysle? Czy sachs o krotkim skoku? (Bo na b8 mnie niestety teraz niestac) juz oczoplasow dostaje od tego czytania[emoji33] i takie pytanko. Czy amortyzatory z quattro pasuja do fwd? bart[emoji769]
-
Amortyzatory o krotszym skoku sprezyny -30 weitec
cena?? Wyslij na pwbart[emoji769] Tylko watpie czy podejdzie bo masz 4x4 jak sie myle to mnie popraw bart[emoji769]
-
Amortyzatory o krotszym skoku sprezyny -30 weitec
dzieki kolego. bart[emoji769]
-
Amortyzatory o krotszym skoku sprezyny -30 weitec
b8 sa za twarde wolal bym b6 z tego co czytalem tylko ze cena straszna.. Seria odpada bo pojedzilem tylko rokbart[emoji769]
-
Amortyzatory o krotszym skoku sprezyny -30 weitec
Musze kupic amortyzatory do a4b7 pod sprezyny -30 weitec. Przekopalem cale forum i prawie calego neta i nic.. Jesli ktos ma jakies propozycje to bardzo bym prosil bo auto jezdzi po drodze od lewej do prawej[emoji15] bart[emoji769]
-
Sprezyny obnizajace -35 lub -40
te 170 813 to do b5 ja musze poszukac o krotkim skoku do b7bart[emoji769]
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Oki. Dzieki. Dzisiaj zrobie bart[emoji769]
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
ok. Dzieki. Widze ze jest 0750 z pl. tak sie zastanawiam zeby to wgrac tylko czy sa jakies minusy?bart[emoji769]
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
tak mam ori mapy z 2008rbart[emoji769]