Treść opublikowana przez carloss17
-
Chwilowe szarpanie powyazej 2-3 tys obrotów
ciekawe ja własnie takie objawy miałem przez lejące wtryski , też lubi poszarpywać przez luz na przegubach wewnetrznych
-
Detaling foteli
to już zależy od twoich zdolności , takie przetarcia czy też dziury można samemu zrobić szpachlą do skóry i farbą wszystko można kupić na alledrogo ja u siebie robiłem i wyszło całkiem dobrze .
-
Co to za wtyczka ?
Witam mam pytanko od czego jest wtyczka zaraz ta przy wtyczce od wtrysku sterującego czy jest ona od położenia wału ? bo mam przerwany przy niej kabel , silnik ahu tdi
-
Noszenie podczas większej prędkości
być może luz na tylniej belce
-
Pomocy A4 B5 Pełno Wody.
pod maską w prawym górnym rogu taka puszeczka plastikowa w niej jest komputer byś musiał go zdemontować i zobaczyć ewentualnie wymienić pod nim uszczelke. Są na forum tutoriale jak zdemontować także nie powinno być problemu
-
Pomocy A4 B5 Pełno Wody.
sprawdź uszczelke pod komputerem i zobacz może jeszcze przez linke maski spływa do środka
-
wtryski 216
ja brałem od niego z rok temu i moge polecić.
-
Po wymianie tarcz problem z ABS
przecież podpinał vaga problem jest w tylnym prawym kole .
-
Po wymianie tarcz problem z ABS
sprawdz czujnik abs przy kole
-
Trzęsie samochodem podczas przyśpieszania
U mnie lejące wtryski wywoływały drgania podczas przyspieszania .
-
Oparcie tylnej kanapy nieskładane zamiast składanej
no tylko niestety jest inne mocowanie
-
Zatrzaśnięte kluczyki
Ja ostatecznie u siebie od góry podwazylem drzwi pomiędzy uszczelka wsadzilem klina i drutem pociagnelem za klamkę Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Oparcie tylnej kanapy nieskładane zamiast składanej
Witam Panowie mam okazje kupić komplet foteli skórzanych za dobrą kase tylko że tylna kanapa jest niedzielona a ja mam dzieloną...będzie pasować czy będzie duży problem???
-
komputer 028 906 021 GM
Witam mam komputer na sprzedaż i nie mam pojęcia ile on jest bitowy może ktoś pomoże ?
-
Catch oil ahu
Witam ostatnio pękła mi rura odmy plastikowa i zamierzam zamontować catch oil tank może ktoś napisać jak to podłączyć?
-
Przyspiesza tylko do 110Km/h
i jeszcze sprawdz czujnik n75
-
Pas przedni
Witam czy pas przedni jest taki sam w przedlifcie i polifcie w silnikach 4 cylindrowych? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Chłodnica klimatyzacji od poliftowa
Witam czy są różnice między chłodnicami przedlifta a polifta chodzi o silniki 1.9 tdi, 1.8t, 1.6, 1.8? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka