Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mario.mario

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mario.mario

  1. witam, poszukuję producenta albo sprzedawcy emblematu DOPE lub GOOD, który chcę wstawić w miejsce ori znaczka oooo na tylnej klapie. może ktoś ma do sprzedania albo wie gdzie można kupić.
  2. mario.mario odpowiedział(a) na mario.mario temat w Audi A4 B6
    świeciły normalnie, a teraz ciemno.
  3. mario.mario opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    witam, nie świecą mi się diody ambiente do podświetlenia lewarka, mogły się spalić czy jakaś inna przyczyna?
  4. witam, szybkie pytanko, czy ta poducha podejdzie do tej kiery? a jak nie to jakiej szukać? https://zapodaj.net/6ba6fc5e6a6dd.jpg.html
  5. mario.mario opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    witam, czy możecie mi powiedzieć jaki mam żarnik? auto 2003r 1,8t bex ,xenon, spryski ? czy muszę demontować lampę?
  6. witam, jakie kamerki , rejstratory jazdy macie w swoich autach? planuję zakup i chciałbym coś sprawdzonego.
  7. konkretnie gdzie?
  8. witam, gdzie w okolicach łukowa można zdiagnozować świecącego checka?
  9. mario.mario opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    witam, potrzebuję nr katalizatora do bex-a. dzięki. od bfb będzie pasował?
  10. panowie mam pytanko. pacjent 1,8t bex. świeci mi się check. na 99% niewydolność katalizatora. zaczęło się po założeniu gazu. wymieniać go czy usunąć? jeśli wymieniać to na nowy czy używkę? jak usunąć to czy nie będzie problemu z przeglądem? podobno po nowym roku mają zaostrzyć przeglądy.
  11. witam, potrzebuję nr blendy podświetlenia tablicy do avanta 2003r z otworem na zamek i ewentualnie cenę w aso.
  12. po problemie, winny był sterownik abs.
  13. spróbuj dłuższą nitonakrętkę, u mnie trzyma cały czas. delikatnie rozwierciłem i dałem troszkę większą.
  14. ten kontakt to jakiś spray?
  15. a w b6?
  16. przegub wewnętrzny, miałem to samo i wymieniłem całą półoś.
  17. witam, szukam warsztatu najlepiej w okolicy łukowa lub dalej, który skutecznie naprawi auto, pacjent a4 b6. podczas jazdy przy lekkim hamowaniu, czuć 'zgrzytnięcie' abs i po chwili zapala się abs i esp i przestaje działać prędkościomierz. komputer pokazał błąd czujnika abs, prawy przód. wymieniłem już dwa czujniki, zamiennik i originał i nic. po ponownym przekręceniu kluczyka problem znika, ale pojawia się ponownie. na forum podają różne przyczyny;czujnik abs, sterownik abs, czujnik kąta skrętu, czujnik hamulców. nie sposób wymieniać wszystko po kolei. może ktoś za ogarnięty w temacie warsztat. z góry dziękuję.
  18. podepnę się pod temat, bo mam identyczny problem. od jakiegoś czasu zapalają mi się 2 kontrolki abs i esp, po ponownym przekręceniu kluczyka znikają, ale podczas jazdy wracają. gdy się świecą nie działa również prędkościomierz oraz czujniki cofania. komputer pokazał sporadyczny błąd czujnika abs, lewy przód. zakupiłem zamiennik za 60zł i dopiero pokazała się choinka, abs, esp, klocki, check, i kilka innych rzeczy. zwróciłem do sklepu i założyłem ori używkę. wszystko wróciło do normy tj. od czasu do czasu zapala się abs i esp oraz nie działa prędkościomierz. z tego co się doczytałem to może być też czujnik kąta skrętu lub sterownik abs. jak to ugryźć? wymieniać po kolei? czy może ktos poleci jakiś warsztat, który naprawia takie rzeczy? mieszkam w łukowie lubelskie, ale pracuje w warszawie. pomóżcie panowie bo tak mnie to wku.... , czasami przy lekkim hamowaniu czuć takie zgrzytnięcie w pedał???... ;-)
  19. witam, potrzebuję 5l motula , filtr oleju oraz kabinowy i klocki tył chyba 255. pacjent a4 1,8t bex 2003r.
  20. mario.mario odpowiedział(a) na LChris temat w Audi A4 B6/B7
    mam półoś z końcówką ah
  21. mario.mario odpowiedział(a) na mario.mario temat w Audi A4 B6
    chodzi o trójnik podciśnienia hamulców, taki plastikowy.
  22. mario.mario opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    witam, potrzebuję numer trójnika do 1.8t bex.
  23. witam, robicie mapę wtrysku i jakieś ustawianie?
  24. mario.mario opublikował(a) temat w Lubelskie
    witam, gdzie w okolicach łukowa lub w lublinie można zrobić mapowanie silnika, ustawić wtryski?
  25. witam, gdzie w warszawie lub okolicach łukowa lub siedlec można zrobić mapowanie silnika, ustawić wtryski?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.