Treść opublikowana przez mario.mario
- oprawa żarówki
-
oprawa żarówki
witam, potrzebuję nr oprawy żarówki postojowej do b6, rozpadła się w rękach i mam brak lewego postoju.
-
pomocy! woda z klimy w środku!
witam, dzisiaj woda z klimy zamiast na zewnątrz zaczęła pomywać dywanik pasażera. ktoś ma jakiś pomysł co to może być? może jakiś wężyk odprowadzający się rozłączył albo zatkał? żonie już w klapkach chlupocze
-
Jarzma pod 312mm
jaki koszt?
-
czasami słaba klima
a może być za mało czynnika?
-
czasami słaba klima
nie mam vaga
-
czasami słaba klima
witam, ostatnio zauważyłem, że po dłuższej jeździe klima słabo chłodzi. na początku jazdy wszystko jest ok, a po mniej więcej godzinie niema różnicy między econem, a klimą. po wyłączeniu klimy na chwilę wszystko wraca do normy. nie wiem czy to słabe chłodzenie, czy za mało czynnika. drugi sezon jeżdżę bez serwisowania. ma ktoś jakiś pomysł?
-
Co to za felga?
może ktoś rozszyfrować te felgi? http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-8-t-s-line-sprawdz-ID6y4HPx.html?post_id=885482981518225_885482978184892#_=_
-
wycieraczka i spryskiwacz tylnej szyby
ok, dzięki, widzę że jesteś z w-wy, ja tam pracuję więc moglibyśmy się jakoś zgrać?
-
wycieraczka i spryskiwacz tylnej szyby
witam, potrzebuję kogoś do pomocy przy prawdobodobnie pęknietym wężyku tylnego spryskiwacza, chętnie zapłacę żeby ktoś zrobił, bo przy moim szczęściu up...dolę wszystkie możliwe zatrzaski .
-
[ALL B6/B7] Regeneracja tylnego spryskiwacza z mechanizmem napędu wycieraczki.
witam, potrzebuję kogoś do pomocy przy prawdobodobnie pęknietym wężyku tylnego spryskiwacza, chętnie zapłacę żeby ktoś zrobił, bo przy moim szczęściu up...dolę wszystkie możliwe zatrzaski .
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
witam, potrzebuję przegub wewnętrzny do BEXa, jak to wygląda cenowo?
-
przegub wewnętrzny
potrzebuję przegub wewnętrzny do BEXa, podobno można dostać na forum?
-
przegub wewnętrzny
dzięki, podaj dokładnie , który dział bo o częściach są dwa.
-
przegub wewnętrzny
witam, mam pytanko, czy przegub wewnętrzny występuje oddzielnie czy tylko razem z półosią i dostępny jest tylko w serwisie? orientuje się ktoś w cenie?
-
Moje prace
jakie masz najbliższe wolne terminy? intresowałoby mnie dobre czyszczenie,korekta i zabezpieczenie, może full opcja, jestem z łukowa, jakiś kontakt do ciebie?
-
zerwane mocowanie siłownika tylnej klapy avant a4 b6- spawanie?
załatwiłem to nitonakrętką bez rozbierania, tym razem stalową z kołnierzem M8, trzeba było delikatnie rozwiercić ale traz trzyma jak diabeł sołtysa .
-
zerwane mocowanie siłownika tylnej klapy avant a4 b6- spawanie?
tapicerka jest na wcisk czy inaczej zamocowana? nie chciałbym połamać.
-
zerwane mocowanie siłownika tylnej klapy avant a4 b6- spawanie?
może, ale myślałem o wspawaniu całego mocowania na stałe, spróbuję tych nitonakrętek, jaki tam jest gwint?
-
zerwane mocowanie siłownika tylnej klapy avant a4 b6- spawanie?
próbowałem, ten koniec świata trwał 2 miesiące, wyszło razem z nitem i dalej jest problem, a dodatkowo jeszcze uszczelka odstaje, bo trzeba było ją zdjąć w tym miejscu, żeby nitownica podeszła
-
zerwane mocowanie siłownika tylnej klapy avant a4 b6- spawanie?
tak jak u mnie odpadła zgrzewana nakrętka, najprościej byłoby to delikatnie podspawać, tylko boję się, że coś się w środku zapali
-
zerwane mocowanie siłownika tylnej klapy avant a4 b6- spawanie?
dzięki,chodziło mi bardziej o to czy nic się nie zapali od temperatury w środku słupka, czy jest pusty, czy wypełniony jakąś łatwopalną pianką, izolacją lub zabezpieczeniem antykorozyjnym. poniżej jest też wlew paliwa i stąd moje obawy.
-
zerwane mocowanie siłownika tylnej klapy avant a4 b6- spawanie?
witam, zerwało mi się mocowanie siłownika tylnej klapy w avancie, wiem, że jest tam trudny dostęp. czy mozna to delikatnie podspawać, nic się nie zapali w słupku od środka, mam na myśli jakąś izolację, piankę itp. robił to ktoś? będę wdzięczny za podpowiedź.
-
Polecane instalacje LPG/CNG
witam, jaka instalacja do a4 b6 1.8 T (bex) 190KM, 2003r.?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam, mam problem z siłownikiem tylnej klapy b6 avant [bEX]. odkręciło się mocowanie siłownika w tylnym słupku. prosiłbym o pomoc w jego rozebraniu. pozdrawiam