Treść opublikowana przez mario.mario
-
jakie są świece ori?
witam, założyłem gaz i gazownik zalecił wymianę świec, najlepiej na ori. jakiej firmy są ori i jak to cenowo wygląda? a może coś innego polecacie do lpg?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
witam, potrzebuję świec do bexa. założyłem gaz i gazownik stwierdził, że słabe świece, powiedział, żeby nie oszczędzać i włożyć originały. co polecisz i w jakiej cenie?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
ok, odezwał się kolega
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
witam, proszę o dołączenie do listy nieuczciwych sprzedawców, kolegi o ksywce nissin. prosiłem go o sprzedaż półosi do bexa, zapewniał, że takie ma, zdjęcia wstawił z innym numerem , a wysłał całkiem inne, które w ogóle nie pasowały. mimo widoczności na forum nie odpowiada na wiadomości. zapewniał o gwarancji rozruchowej. nissin
-
przegub wewnętrzny bex
witam, potrzebuję przegubów lub półosi do bexa. może ktoś ma na sprzedaż lub zna warsztaty regenerujące? z tego co słyszałem to zamienniki są do d..y. ktoś przerabiał temat?
-
opinia o warsztatowni lublin
witam, zakładał ktoś gaz w warsztatowni w lublinie? jakie opinie o montażu? jakieś problemy z użytkowaniem? jak z późniejszym serwisem?
-
hamulce bex
dużo kosztów przy zmianie?
-
hamulce bex
witam, jaka średnica tarcz jest w bexie, 2003r, zawias 1bv, sline ?
-
dwumas?
na przeglądzie jest ok. pacjent bex zawias 1bv.
-
dwumas?
witam, ostatnio zauważyłem lekkie szarpanie przy ruszaniu tzn na pierwszym i drugim biegu, czy to oznaki padającej dwumasy?
-
zamiana concert2 na bns
bezużyteczna bo?
-
zamiana concert2 na bns
oglądałem ten emulator, jest ok, ale w bns jest jeszcze navi.
-
zamiana concert2 na bns
oprócz bns i kosza coś jeszcze potrzeba?
-
zamiana concert2 na bns
witam, mam pytanko, czy bns 5,0 obsługuje karty pamięci mp3? planuję zamienić mój concert2 na bns i nie wiem czy jest sens? może lepiej dołożyć do czegoś lepszego?
-
215/45 czy 215/50?
niektórzy mają problem z matematyką 235/45/17 śr.643,3mm 215/45/17 śr.625,3mm 225/45/17 śr.634,3mm 215/50/17 śr.646,8mm, chyba widać, która jest bardziej zbliżona do org.
-
215/45 czy 215/50?
bzdura, mniejsza średnica -12,5mm.
-
czym zabezpieczyć aluminiową gałkę z S4
na razie zabezpieczona jest powłoką ceramiczną. zobaczymy jak się będzie sprawować. jak się znudzi to może coś się zmieni
-
czym zabezpieczyć aluminiową gałkę z S4
- 1.8t bex
witam, mam pytanie czy silniki bex wychodziły w a6 c5? jeśli nie to czy można zrobić przekładkę?- czym zabezpieczyć aluminiową gałkę z S4
- czym zabezpieczyć aluminiową gałkę z S4
zrobiłem foty, ale nie mogę wstawić, jak to działa?- czym zabezpieczyć aluminiową gałkę z S4
tak to ta, wygląda jak nowa. te kwarce są droższe od tej gałki.- czym zabezpieczyć aluminiową gałkę z S4
panowie czym zabezpieczyć aluminiową gałkę z s4, wypolerowaną na połysk. chodzi o to, że będzie się rysować oraz reagować z potem na dłoniach. jakiś pomysł? lakier bezbarwny, folia termoutwardzalna?- dźwignia otwierania maski
zrobione, dzięki za porady. małe sprostowanko, nie dwie śruby , a trzy. trzecia z boku obok bezpieczników- dźwignia otwierania maski
dźwignia już jedzie, pytanie jest co trzeba rozkręcać? - 1.8t bex