Treść opublikowana przez marcindlug
-
Spociki w Skierniewicach
na sztywnym dolocie zwykly dv tez robi psss forge ma ta przewage ze jest trwalszy
-
Spociki w Skierniewicach
szkoda kasy. lepiej tipa z kwasowki i stozek, DOBRY stozek. bedziesz mial psss
-
Spociki w Skierniewicach
A po co Ci ten blowoff?
-
Spociki Łódzkie
Byle nie plazma. Pali duzo i jezeli beda to slajdy a nie ruchomy obraz to masz realna szanse na wypalenie obrazu na stale
-
Spociki Łódzkie
ehhh... gdybym tylko nie byl za glupi na motor...
-
Spociki Łódzkie
Zdrastwujtie ! DJ pw
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
DJ rozumiem ze w zwiazku z urazem piatek ewentualnie sobota odpadaja? Jesli tak to ja sie WYSPIE
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Niestety nie jestem w stanie okreslic przyrostu poniewaz auto zostalo zlozone w calosci i dopiero po tym wystrojone
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Powodzenia...:-P:-D A co do wydechu to zapraszam do mnie... Jeden kolega z forum ma wydech robiony przeze mnie mozna go zapytac o zdanie i opinie... ---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ---------- Kolega marcindlug jezdzi z wydechem mojej produkcji prosze go pytac o opinie... Czuje sie wywolany do odpowiedzi Smigam z wydechem od Inkognito od okolo pol roku. jest to 2.5 calowy, przelotowy wydech z dwiema puszkami robionymi na wymiar. Zalozenie bylo takie ze z racji robionych kilometrow potrzebny byl mi jak najcichszy wydech i efekt zostal osiagniety. Na obrotach jalowych auto brzmi bardzo ladnie, przy wyzszych obrotach w kabinie jest cicho. Z czystym sumieniem polecam kolege Inkognito jezeli chodzi o wydech.
-
Spociki Łódzkie
Fajna, fajna. Problemem jest zbyt duza ilosc projektow w stosunku do ludzi ktorzy moga sie nimi zajmowac
-
Spociki Łódzkie
Wzialem urlop to mi cofneli wiec poszedlem na zwolnienie i po tygodniu mialem komisje lekarska...
-
Spociki Łódzkie
Nic dobrego :/ Ledwo zyje, nie mam kiedy odpoczac. Co u Cie?
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
cicho! kolege do nalogu namawiam dlaczego sam mam cierpiec ?- Spociki Łódzkie
oj tam oj tam ! gdybym mial quattro to pod maska siedzialoby turbo wielkosci wiadra tak jak pisalem wczesniej - olej rozrzad i rezaj moc- Spociki Łódzkie
moje "czysta" rowniez smiga bezawaryjnie 200 na poczatek a pozniej to juz nieuleczalna choroba ktora wyniszcza organizm jestem praktycznie pewien ze bedziesz chcial wiecej teraz gaz nie stanowi ograniczenia - CoLo smiga na lpg majac ponad 400KM z 1.8T, ja rowniez planuje zalozyc instalacje. podstawa to dobranie komponentow i prawidlowe wystrojenie- Spociki Łódzkie
mam u siebie walki adr. walki z wolnossaka w doladowanym silniku beda ostrzejszymi walkami. uwazam ze zabieg ten jest uzasadniony jezeli planujesz isc w moc. seryjne k03 czy oczko wieksze k04 nie zyska prawie nic poniwaz w wypadku tych turbin ograniczeniem jest "dupka" turbosprezarki i nawet gdyby skaly sraly to i tak nie utrzyma cisnienia w gornej partii obrotow. a wlasnie w gornej partii obrotow walki z adr robia robote. mam teraz okolo 300KM i faktycznie powyzej pewnych obrotow auto dostaje drugi oddech. jezeli planujesz robic cos z glowica - wymiana lancuszka/napinacza, popychaczy czy innego ustrojstwa ktore wymaga zdjecia glowicy lub jej rozbiorki to warto wymienic walki na te z silnika adr ale tylko pod warunkiem ze bedziesz szedl w moc. w innym wypadku nie ma to zadnego uzasadnienia poza faktem ze mozesz sie pochwalic ostrzejszymi walkami (90% osob nie bedzie mialo pojecia o czym mowisz). jezeli chcesz sobie narobic kosztow to zawsze mozesz posadzic glowice od adr/aeb w calosci na swoim silniku. sa to glowice o szerokim kanale co zapewni lepsze przeplywy. wtedy musisz wymienic tez kolektory ssacy i wydechowy- Spociki Łódzkie
w jakim ? o 1.8T cos tam slyszalem. podobno tez mam taki silnik wiec moze pomoge- Spociki Łódzkie
Dzis ogarnę ile kasy mi zostanie po zakupie części do rozrządu i sie okaże ,chociaż łapki świeżbią A jeszcze widze że grupowy wirus się szykuje ,szkoda że po świętach olej rozrzad moc trza rezac !- Spociki Łódzkie
nie ja trabilem wyszedlem ze szpitala i szedlem w strone przejscia podziemnego a Ty stales na swiatlach- Spociki Łódzkie
Seba widziany kolo szpitala WAM ale udawal ze mnie nie widzi- Spociki Łódzkie
zgodnie z zyczeniem- Spociki Łódzkie
Mario ja tez poprosze nr konta - Spociki Łódzkie