Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcindlug

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcindlug

  1. na sztywnym dolocie zwykly dv tez robi psss forge ma ta przewage ze jest trwalszy
  2. szkoda kasy. lepiej tipa z kwasowki i stozek, DOBRY stozek. bedziesz mial psss
  3. A po co Ci ten blowoff?
  4. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Byle nie plazma. Pali duzo i jezeli beda to slajdy a nie ruchomy obraz to masz realna szanse na wypalenie obrazu na stale
  5. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ehhh... gdybym tylko nie byl za glupi na motor...
  6. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zdrastwujtie ! DJ pw
  7. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No siema
  8. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    DJ rozumiem ze w zwiazku z urazem piatek ewentualnie sobota odpadaja? Jesli tak to ja sie WYSPIE
  9. Niestety nie jestem w stanie okreslic przyrostu poniewaz auto zostalo zlozone w calosci i dopiero po tym wystrojone
  10. Powodzenia...:-P:-D A co do wydechu to zapraszam do mnie... Jeden kolega z forum ma wydech robiony przeze mnie mozna go zapytac o zdanie i opinie... ---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ---------- Kolega marcindlug jezdzi z wydechem mojej produkcji prosze go pytac o opinie... Czuje sie wywolany do odpowiedzi Smigam z wydechem od Inkognito od okolo pol roku. jest to 2.5 calowy, przelotowy wydech z dwiema puszkami robionymi na wymiar. Zalozenie bylo takie ze z racji robionych kilometrow potrzebny byl mi jak najcichszy wydech i efekt zostal osiagniety. Na obrotach jalowych auto brzmi bardzo ladnie, przy wyzszych obrotach w kabinie jest cicho. Z czystym sumieniem polecam kolege Inkognito jezeli chodzi o wydech.
  11. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Fajna, fajna. Problemem jest zbyt duza ilosc projektow w stosunku do ludzi ktorzy moga sie nimi zajmowac
  12. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wzialem urlop to mi cofneli wiec poszedlem na zwolnienie i po tygodniu mialem komisje lekarska...
  13. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nic dobrego :/ Ledwo zyje, nie mam kiedy odpoczac. Co u Cie?
  14. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemka
  15. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  16. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    cicho! kolege do nalogu namawiam dlaczego sam mam cierpiec ?
  17. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    oj tam oj tam ! gdybym mial quattro to pod maska siedzialoby turbo wielkosci wiadra tak jak pisalem wczesniej - olej rozrzad i rezaj moc
  18. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    moje "czysta" rowniez smiga bezawaryjnie 200 na poczatek a pozniej to juz nieuleczalna choroba ktora wyniszcza organizm jestem praktycznie pewien ze bedziesz chcial wiecej teraz gaz nie stanowi ograniczenia - CoLo smiga na lpg majac ponad 400KM z 1.8T, ja rowniez planuje zalozyc instalacje. podstawa to dobranie komponentow i prawidlowe wystrojenie
  19. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mam u siebie walki adr. walki z wolnossaka w doladowanym silniku beda ostrzejszymi walkami. uwazam ze zabieg ten jest uzasadniony jezeli planujesz isc w moc. seryjne k03 czy oczko wieksze k04 nie zyska prawie nic poniwaz w wypadku tych turbin ograniczeniem jest "dupka" turbosprezarki i nawet gdyby skaly sraly to i tak nie utrzyma cisnienia w gornej partii obrotow. a wlasnie w gornej partii obrotow walki z adr robia robote. mam teraz okolo 300KM i faktycznie powyzej pewnych obrotow auto dostaje drugi oddech. jezeli planujesz robic cos z glowica - wymiana lancuszka/napinacza, popychaczy czy innego ustrojstwa ktore wymaga zdjecia glowicy lub jej rozbiorki to warto wymienic walki na te z silnika adr ale tylko pod warunkiem ze bedziesz szedl w moc. w innym wypadku nie ma to zadnego uzasadnienia poza faktem ze mozesz sie pochwalic ostrzejszymi walkami (90% osob nie bedzie mialo pojecia o czym mowisz). jezeli chcesz sobie narobic kosztow to zawsze mozesz posadzic glowice od adr/aeb w calosci na swoim silniku. sa to glowice o szerokim kanale co zapewni lepsze przeplywy. wtedy musisz wymienic tez kolektory ssacy i wydechowy
  20. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    w jakim ? o 1.8T cos tam slyszalem. podobno tez mam taki silnik wiec moze pomoge
  21. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dzis ogarnę ile kasy mi zostanie po zakupie części do rozrządu i sie okaże ,chociaż łapki świeżbią A jeszcze widze że grupowy wirus się szykuje ,szkoda że po świętach olej rozrzad moc trza rezac !
  22. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie ja trabilem wyszedlem ze szpitala i szedlem w strone przejscia podziemnego a Ty stales na swiatlach
  23. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba widziany kolo szpitala WAM ale udawal ze mnie nie widzi
  24. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zgodnie z zyczeniem
  25. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mario ja tez poprosze nr konta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.