-
Polskie menu w liczniku Audi A4 B8
Cześć, wie ktoś może czy to również zadziała w A5 polift?
-
el. składane lusterka do Audi A5
Witam, poproszę o pomoc w doborze el. składanych lusterek do Audi A5 polift. Czy sam mechanizm el. składania lusterek będzie pasował od lusterka z Audi A4 albo A5 przedlift. Czy jest opcja aby przełożyć sam mechanizm z przedlifta do polifta czy mechaniz składania musi być z polifta z A4 albo z A5. Ewentualnie czy np. sam mechanizm el. składania lusterek pasuje z innych modeli np. Q5, A6 C7? Z Góry dziękuję za pomoc. P.S. Jeżeli ma ktoś do sprzedania takie pasujące elementy el. składania lusterek proszę o kontakt.
-
Barti1981 obserwuje zawartość Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Cześć, kto z Warszawy i okolic zakłada qq1 w drzwi? Pomożecie
-
Naprawy i doposażenie samochodów grupy VW (audi / skoda / seat itp ) Warszawa.
Witam, Bartek (rodzyn889) w piątek wymieniał mi czujnik różnicy ciśnień. Wszytsko poszło szybko i bezproblemowo. Polecam
-
Dobrzy chiptunerzy
dzięki. WWE-tuning jest za daleko. A słyszałeś jakieś opinie na temat masters tuning z piaseczna?mam do nich najbliżej tylko nie wiem czy znają się dobrze na cr w b8
-
Dobrzy chiptunerzy
Czytałem. Rozumiem, że mam do wyboru Rperformance(rogal), Masters tuning Piaseczno (nie ma o nich za dużo opinii,stąd również moje pytanie) EDCtuning-Spanky, trudno sie do niego dodzwonić. Jak wygląda sprawa z w/w Masters tuning, kogo mi jeszcze możecie polecić?Będę wdzięczny za wszystkie podpowiedzi
-
Dobrzy chiptunerzy
Witam. Kogo może polecić z mazowieckiego?
-
Warszawa/Radom kodowanie
norek 92 prześlesz mi namiary na osobę od kodowania. z góry dziękuje. pozdrawiam
-
zakodowanie doświetlania zakrętów, testu licznika itp.
Cześć, kto w Warszawie lub okolicy może mo zakodować i za ile jakieś fajne rzeczy w postaci doświetlania zakrętów, testu licznika itp. Pozdrawiam
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Ja jestem na tak
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Byłem ostatnio ale nikogo nie było. Mam blisko to mogę być rownież 10 lipca. Tylko dzień wcześniej to potwierdzmy.
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Ja za tydzień mogę być
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Cześć, będzie ktoś dzisiaj?
-
Jaki dystans?
Chciałbym doprecyzowac, czy felgi 17 cali 7.5j z ET28 bedą pasowały do b8?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc, witam wszystkich jako szczesliwy posiadacz b8
Barti1981
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta