Treść opublikowana przez Alona
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dzisiaj u Ola?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieniek, nie o to mi chodzi, wlasnie przez to Wasze ustalanie spotow to o 17 to o 18 nie przyjezdzam. Jakby spoty były normalnie na 19 to bym przyjezdzala o 19.30 tak jak zawsze i by było spoko, bo jeszcze by ludzie byli. Jak widzisz, nie jestem jedyna osoba ktora to mowi... wkurza mnie to juz... Nie jestem w stanie fizycznie byc wczesniej niz na po 19 na spocie i tyle. Zawsze tak bylo, bo taki mam tryb pracy, ze koncze ją o 19!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To ja to pier***e. Jak przyjade o 19.30 to nikogo nie bedzie... Najlepiej sobie ustalcie spoty na 15 i bedzie fsjnue :/
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja pier.... ja moge byc po 19 na matarni, wezcie sie ogarnijcie! co chwile sobie zmieniacie godziny spotów, wkurza mnie juz to... ja pracuje do 19 codziennie, wiec mam opuszczac przez to wszystkie spoty bo Wy sobie ustalacie co chwile jakos inaczej!? pffff ale sie wkurzylam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a nie wiem, dwa razy mi sie przycial na trasie i nie wiem czy to wina sprzegla czy turbo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jestem za! ale może ktoś vaga wziąc bo bym chciała zvagować Leona?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
bede 19.30 ale jak sie wszyscy zmyja po 20 min to sie wkurze...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jaaaa, mam taki kawał za***rdalać, zanim dojade to bedzie 19.30 i nikogo już nie bedzie :/
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie mozemy spota zrobic na matarni?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
widze, ze kazdy kto z klubu a4 kupuje Leona ma "pecha" po zakupie.... moze to wina tego, ze inna masa w porównaniu do krowy a4 albo sama nie wiem....:/
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no dobra jak grill dzis bedzie to moge do pryszcza zajechac nawet hahaha
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Gdzie dzis spot?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
U Ola dzis?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja bede, z miesiac mnie nie bylo... hehe
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja bede
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
masakra, w życiu bym tyle kasy nie dała za samsunga...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
masz flagi przy aucie?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
przyjedź ja z chęcią się przejadę A5
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ale nudy tu ostatnio. i na spoty prawie nikt nie przyjeżdża... buuuuuuuu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie, chodziło o rozmiar stopy Bienka, stad ta wielkosc kielbasek
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no wiadomo, 44... ---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:36 ---------- no wiadomo, 44...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Krzysztof Kiciński, świetny specjalista! Ja do niego do Lux Medu chodzę ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ---------- Krzysztof Kiciński, świetny specjalista! Ja do niego do Lux Medu chodzę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no to ładnie, bo akurat bardzo często jestem w Koszalinie. Nikt nie mówił o fordzie na CB?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no tylko w sobote nieczynne jak nie?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
---------- Post dopisany at 00:46 ---------- Poprzedni post napisany at 00:46 ---------- [/color] Alona, ten zestaw który Ci kiedys sprzedałem daje rade ? yyyy który zestaw?