Treść opublikowana przez Alona
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
juz za pozno, kupilam juz et50
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zwróc uwage na ET, jezeli maja byc dokładnie te felgi ja Ci proponuję ET30-35 to nie do audi a do leona wiec musze miec et 50 ---------- Post dopisany at 11:59 ---------- Poprzedni post napisany at 11:59 ---------- zwróc uwage na ET, jezeli maja byc dokładnie te felgi ja Ci proponuję ET30-35 to nie do audi a do leona wiec musze miec et 50
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja bede dzis wezcie pomozcie, musze dzis zamowic http://allegro.pl/show_item.php?item=2258096715 czy te http://www.ozracing.com/car_wheels_var/OZ%20Xline/25187/X%20LINE/LOUNGE%2010/25645.aspx nie moge sie nijak zdecydować....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
fajne? http://www.felgi-opony.com/felgi/aluminiowe/MAK/MAK_RAPIDE_MAT_BLACK_7_0x17_5x112,5,12425,2_7_31.html ---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ---------- fajne? http://www.felgi-opony.com/felgi/aluminiowe/MAK/MAK_RAPIDE_MAT_BLACK_7_0x17_5x112,5,12425,2_7_31.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dzięki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
sprawdziłam konfugurator na stronie oz mi pokazuje do leona rozmiar bez potrzeby modyfikacji 7,5 x 17, rozstaw 5x112 i et 50 a opony mam 225/45 17 po pazdziochu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
16 jest w standardzie 205/55
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Szerokość felgi: 8.00 Średnica felgi: 17 cali Ja sie na tym nie znam :/
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zamawiam te http://www.alusy.pl/fw,3,403,17,10/felgi-aluminiowe-oz-msw-24-matt-black.html a w audi jakie mamy et??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ale o to chodzi, że jak miałam w Leonie założone moje od audi, to zbyt wystawały, a tak nie moge jezdzic, bo mi policja mandat wlepi MAM ROZKMINE JAKIE MAM KUPIC ET DO LEONA, NA STRONIE OZ POKAZUJE MI, ZE 50 POWINNAM MIEC... A te najfajniejsze felgi nr 1 maja ET 48
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mi się nr 1 widzi mega, ale et 48 jest przy tym rozstawie, a nie wiem czy mi wystawac nie bedzie? W b5 mam et 45?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Które felgi dla LEONA? 1. http://www.alusy.pl/fw,0,404/felgi-aluminiowe-oz-msw-24-matt-gun-metal-full-polished.html 2. http://www.alusy.pl/fw,3,183,17,10/felgi-aluminiowe-oz-lounge-10-matt-black---diamond-cut.html 3. http://www.alusy.pl/fw,3,187,17,10/felgi-aluminiowe-oz-michelangelo-10-matt-black---diamond-cut.html Nie patrzcie na et, myślę,że musze miec 50??? ale 48 też podejdzie?? ---------- Post added at 21:23 ---------- Previous post was at 21:22 ---------- jooo, a co chcesz??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
fajnie, przyjezdzam 19.30 a tu nikogo nie ma,.... zooooonk!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Chłopaki, jakie ja musze mieć et w Leonie do 17" felg? Bo muszę w końcu kupić sobie felgi na lato, a nigdzie tej informacji nie mogę znaleźć, forum leonowe jest do d...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jaaaaaaaaa jakie dziwne to nowe forum... pomożcie mi chłopaki jakieś fajne 17" znaleźć do Leona, czarne bym chciała!!!! i btw. co tam u Was słychać, ja w wirze pracy nawet nie mam kiedy wpaść na spota
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ale lipa z tym Tune-upem.... ;(
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
i co Leonka trzeba pchać nie, odśnieżać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie lubie jak Bieniek ma racje zasypało mi całe osiedle, a myślałam, że juz nie będzie śniegu... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tak tak sprzęgiełko...a teraz już znowu pięknie mruczy mruczeć to może tylko V6 albo wyżej, 1.9 tdi to najwyżej moze skrzeczeć Alona jak Twoje dwa cylindry to mruczą czy skrzeczą ?? przeciez napisałam jednak dzwięk 2,5 tdi to jest to...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tak tak sprzęgiełko...a teraz już znowu pięknie mruczy mruczeć to może tylko V6 albo wyżej, 1.9 tdi to najwyżej moze skrzeczeć
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
o 10 na myjke pojade i ocenić stan kół, bo jedna opona mi poszla, a druga felga jest uszczerbiona, umyją mi auto i porobie foty... masakra ile daje małe gówienko o nazwie ESP... i następna masakra, że mam mini casco... bo oczywiście co? posłuchałam się OJCA...[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 08:48_________________________________________________a ESP montuje na bank! bo to nie robota... :wallbash:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no właśnie, kto był?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie, akurat tego nie było trzeba czynić... stopa 47 hahahahaha
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
własnie juz nie mam kasiory, wszystko wydałam na.... SEWERYNA w zeszlym roku :polew: :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://moto.allegro.pl/fotele-skora-wnetrze-tapicerka-seat-leon-2005-2012-i2075491858.html :slina: :slina: :slina: :slina: