Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Alona

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Alona

  1. W srode na spocie. nie wiadomo czy prezent dotrze zamówiony jest ale ten prezent to unikat i idzie z Niemiec BŁAAAAAGAM zróbmy spota w czwartek!!! Ja jadę do wawy na seminarium i rozmowe roczną więc nie będzie mnie w środe a chciałabym bardzo zobaczyć mine ola jak zobaczy GAŁĘ :naughty:
  2. Dzieki! To super!
  3. Czy myslicie, ze do mercedesa bedzie pasowal ten sam kabel co do naszych czy cos innego? Bo sie zastanawiam czy u Ola da rade wykasowac bledy w kolezanki aucie
  4. wiedziałam, że się tego uczepisz i będziesz wypominał publicznie :tongue4: miałam na myśli, że wszystkie najfajniejsze klubowe chłopaki pozajmowane (czyt. 1 najlepszy) hahahaha :kox:
  5. a ja Paździochem prawie 4 lata przejeździłam i mi nikt nie kazał odklejać folii z szyb, bo zawsze udawałam, że nie wiem o co chodzi no i ściemniałam, że "jutro" pojadę na stację diagnostyczną żeby mi odkleili hahaha
  6. Wladi weź się naucz wreszcie cytować
  7. hahahahaha :polew: :polew:
  8. Lepiej nie, bo od Michała to dopiero w łeb dostaniesz :wink4:
  9. za tych Panów to w łeb dostaniesz!!! i cała reszta co mnie za Pana bierze też!!!! [br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 18:31_________________________________________________ no własnie, co z tego że Ty myslisz za kierą jak nie wiadomo co inni mogą wymodzić...
  10. u mnie tez biało, mam nadzieję, że trochę potrzyma!
  11. tak 0,5 l nie patrzyłam dokładnie...
  12. tez mam takie wrażenie tesco na karwinach?
  13. zostawiam na razie te co mam, a przedstawisz się jutro! :naughty:
  14. Dorota?? Jak zwykle o czyms nie wiem...
  15. Czy ja sie wreszcie dowiem kto od nas jedzie do BUKOWINY???????????
  16. ocb??? PANY, kto sie wybiera do Bukowiny?
  17. no dobra, a przetwornice?
  18. ogólnie musze czegos poszukac, bo te moje swiatla to zenada na polskich drogach ksenony kosztują ponad 2000...
  19. ej no musze mieć jakis psełdo a4 element noo!!!
  20. Pany co myślicie o takich swiatłach dla Leosia? http://moto.allegro.pl/reflektory-nowe-seat-leon-altea-dayline-chrom-w-wa-i1992713970.html
  21. hmmmm super Bieniek, tylko, że ja nie jestem panem.... mnie dopisz też ps. Co tam dzisiaj na spocie było? Pozdrowienia z gór!
  22. LIKE! A może z moim Paździochem w dwupaku pocisniemy???
  23. Bo jestem w Warszawie na spotkaniu Wigilijnym z pracy Będę za tydzień :naughty:
  24. No właśnie też mnie to zdziwiło mega... ale mam tylko ASR, Zolti mnie uświadomił

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.