Treść opublikowana przez Alona
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Odczułam dziś brak esp w Leosiu jak za szybko w zakręt weszłam i mu d*pą zarzuciło... Ciekawe ile by kosztowało zamontowanie tego ustrojstwa... :cool1:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
przynajmniej mam Leona co nie jeździł po polskich drogach i z calkiem niezłym wyposażeniem :gwizdanie: taki mały spontan w sumie, bo się mega nam spodobał więc kupiłam! wiem, że mogłam takiego w PL dorwać, nie musiałam przecież wracać z autem... ale jakoś tak czułam, że muszę wziąć tego! [br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 23:32_________________________________________________
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nic innego mi sir nie podobalo! Mialam w zasadzie do wyboru, bmw 120 d 2004 na wypasie, a3 1,9 tdi 2008 pelen golas i Leons na wypasie z konca 2006. Wybralam najmniejsze zlo i do tego zaoszczedzilam 2000 eur
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zdrowy okaz, to co się mieliśmy patyczkować
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Na razie mam tylko to:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wlasnie modzim Leosia z Zoltarem od paru godzin Wyszlo w serii 117, po programie bezpieczne dla mojego dpfa 137 :gwizdanie: Moment 300 :> Ps. Mydelko, najlepszego!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chyba Cię Bóg opuścił :naughty:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kupiłam Leona 11.2006 :> serwis ASO (mam nadzieję ) do końca w Holandii, 25.11.2011 sprowadzony przez handlarzy do Niemiec Jutro wrzucę focisze jakieś :gwizdanie: Żeby nie było: 1,9 tdi 105 PS, BLS ale chyba ktoś mi bonusa dał, bo leci lepiej niż Paździoch! Jutro sprawdzamy z Zoltim co siedzi tam pod maska tempomat navi multif skórzana kiera kubełkowe fotele czujnik deszczu samosciemniajace sie lusterko czyjnik cisnienia w oponach parktronik tył skórzana gała skórzany podłokietnik i cos tam jeszcze, nie pamietam ksenonu brak i skór... ale dam jakos rade kolor zobaczycie sami i ocenicie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Oj Bieniek, widze ze masz kompleksy z powodu swojej malej "stopy"
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Moj Tata mnie dzis na spocie zastapi ja z Sewerynem wlasnie do Pana Roberta dojezdzamy :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
już dawno wyremontowane
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Rozmawiałam właśnie z Panem Robertem i sugeruje mi żebym jak nie b6, to kupiła sobie a3, za te pieniądze co mam mówi, że powinniśmy znaleźć naprawdę fajną trójeczke Nawet bym się zgodziła na któreś z 2,0 tdi Co myślicie o a3 dla mnie? A i btw. Antonio, pozyczyłbys mi VAGa?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Fajnie, że koleś wstawił zdjęcie z katalogu Audi A4 http://tapety.tja.pl/obrazki/tja_normalne/7063.jpg Dobrze, że chociaż zamazał tablice O f*ck!! dzięki Ambro!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A masz jakiś lepszy pomysł na to żebym kupiła nieszrota? :cool1: Ja mam dość tracenia czasu na ogladanie tych wszystkich zajeżdżonych gówien co w Polsce mi chcą sprzedać... Ale euro, to masakra... we wrzesniu placiłam 4,30 :wallbash:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak po jakieś ?? Masz już jakieś umówione i kilka awaryjnych czy będziesz brała co będzie bo się nie opłaca na "pusto" wracać?? nie wiesz jak się z Panem Robertem jeździ? jade do niego do Płonska, szykamy czegos razem w necie na spontanie jedziemy, i wracamy z autem [br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 10:13_________________________________________________http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=149543087&pageNumber=1&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=87&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=109&maxPowerAsArray=KW&fuels=DIESEL&ambitCountry=DE&transmissions=MANUAL_GEAR&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&maxMileage=200000&crossBorderSearchEnabled=true&categories=Limousine&minConstructionYear=2004&maxConstructionYear=2004&tabNumber=1
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzięki Ambro, ale juz postanowione, jadę z panem Robertem z forum w środę do Niemcowni po jakies b6 AVF, tylko fajnie by było jakby euro troche spadło...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no wiesz co, liczyłam na to, że wypowiesz się w kwestii BRD kolegi TOPORA, a Ty o jakichs rachunkach mi tu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dwie pompki ma wymienione, z tego co pisze w watku, to za darmo je w Aso mu wymienili na gwarancji :cool1: kusi mnie to auto, nie powiem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
czy wtryski?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wiem podoba mi sie! tylko mam rozkmine nad BRD, czytam co on tam mial robione, do rana skoncze, 56 stron w wątku
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a co myślicie o b7 kolegi z forum TOPORA? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232076.0
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ale wóz nie głupi no, ładny, ale jakoś podejrzanie tani i w nazwisku handlowca widze polskie pochodzenie masz racje,podejrzana sprawa ,na jednym zdjęciu auto ma zapalone halogeny,a przecież jest dzień,dziwne nie,a na innym widać inne auto,to gość chce sprzedać audi,czy te inne,śmierdzi coś ewidentnie,nie kupuj ,szukaj dalej,na pewno znajdziesz a tak w ogóle,to JAPIERDOLE ALONA o co Ci chodzi????? :cool1:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ale wóz nie głupi no, ładny, ale jakoś podejrzanie tani i w nazwisku handlowca widze polskie pochodzenie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Miło, że o mnie pomyślałeś. To znajomego autohandel??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-130ps-salon-polska-okazja-i1955927924.html a ten sline ładnie wygląda, ale rzeczywiscie podejrzany tylko nie wiem jak ktoś może myśleć ze kupujący nie sprawdzi tego po nr'rze vin....