Treść opublikowana przez Bartass
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jeszcze można z tymi polarami
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
na privie do mnie pisać kto chce jaki i ile sztuk. ciekawe czy jeszcze da rade bo do wczoraj było
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://www.youtube.com/watch?v=sd-S0_gt1Nw HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA !!![br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 22:23_________________________________________________o nieee !! mój zderzak
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dzięki za spota
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
4 gorących tajów tylko mam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomek esa mi napisz co i jak. Mnie najprawdopodobniej też dziś nie bedzie a jak się pojawie to vwejem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Hahahahaha !
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
o 20 czy o 21 sie ustawiamy pod matarnią ;> ??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W środe gokarty dopiero na 22 są wzięte bo wczesniej maja 2 h zawody jakieś barany..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nowy błotnik ok 300 lakier też chyba ze gdzieś znajomego masz co taniej zrobi [br]Dopisany: 12 Grudzień 2008, 00:55_________________________________________________aa i 250 za zderzak i nie wiadomo ile za sklejenie. chodzi o całe elementy.
-
[ALL B6] Odstajacy zderzak
Najpierw podciągnij zderzak do koła i potem przyciśnij i wepchnij ale nie używaj za dużo siły !! . jak bedzie wyskakiwał to wymień ślizg 1 chyba 20 zł
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
10 tys już pyknęło na MS'ie i cichutko ! Polecam !
-
[B5 AFN] Co to za rura z tyłu silnika ?
Wymontuj i im pokaż powinni dopasować. i wymieć 3 uszczelki od śrub do pokrywy bo puszczają olej 18 zł chyba komplet kosztuje. Powodzenia ![br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 22:54_________________________________________________wymień*
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://www.joemonster.org/filmy/12511/Teraz_banki_moga_cie_pocalowac O Bankach :polew:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 15:49_________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/11092/Prosto_w_twarz i jeszcze jedno o piłkach
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ciacho maila właśnie wysłałem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
i d*pa. nie da rady dziś sie wcisnąc wiec matarnia zostaje.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzięki za spota czekam na fotki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Już sie najedliśmy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
yyy o 20 jest spot dzis pod gajosem no nie?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dziś o 20 znowu meeting trzeba autko umyć
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
i ja i ja i ja
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kto dzis bedzie ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
trzeba bedzie sobie rejestracie jak w taxi 3 zrobić i podrasować maszynki. ciekawe co wtedy zrobia ;P
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Sory szefie nie wiedzialem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W CB radio zainwestuj