Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gowor86

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gowor86

  1. Mam propozycję co do spotów aby zachęcić do pojawiania się zrobimy jakieś konkursy lub jakieś nocne zwiedzania ciekawych miejsc. Co wy na to? Oczywiście mogą być inne propozycje.
  2. Wstałem ale ciężko bylo.
  3. Ja już dojechałem i jestem na markecie jak by co. Spot był. Nowa osoba nas odwiedziła swoim A4 b6 w sedaniku.
  4. Ja będę przemek napisał że zadzwoni za godzinę.
  5. Czyli parking 21
  6. To robimy coś, czy dzisiaj sobie odpuszczamy?
  7. Tylko nas dwóch jest chętnych? To co brak chętnych na spota. To chyba ja też dzisiaj sobie odpuszczę. Chyba że są chętni?
  8. To co nikt z Piotrkowa nie jedzie? To może w Tomaszowie się spotkamy.?
  9. To co panowie ktoś z Piotrkowa będzie? Czy tylko Tomaszów?
  10. Gdzie lakieruje? Może go znam.
  11. Dawaj w ten piątek na spota.
  12. To dawajcie do Piotrkowa w piątek koło 21
  13. Rozwijam się po woli Oby pogoda była w piątek.
  14. Spotkania odbywają się różnie: Robimy na zmianę. Raz w Tomaszowie a raz w Piotrkowie. Przeważnie w piątki koło godziny 21. Zapraszamy
  15. ja jestem na tak
  16. Mam rozumieć na sprzedaż???
  17. Zimno zimno ale niema co kolejna osoba dojechała nowa.
  18. Jesteśmy w 2 osoby
  19. Dzisiaj w Tomaszowie o 21. Narazie 2 osoby są.
  20. ja się stawie. jak ktoś chętny zapraszam
  21. Troszkę padało ale przecież dało się jechać i co z dzisiaj???
  22. pojawia się dzisiaj ktoś??
  23. W ten piątek 21 kaufland bo już informowałem kilka osób i mówili że powinni podjechać ale to się zobaczy w piątek. Jak coś to na następny raz coś się pomyśli.
  24. Jasne że tak. Piątek około 21 Tomaszów Mazowiecki parking Kaufland
  25. Jestem za

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.