Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Walus851

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Walus851

  1. Drodzy koledzy mam problem zalozylem sobie sprzecik do swojej audicy ale nie moge sobie poradzic z brzeczaca rejestracja jak rozwiazaliscie ten problem u siebie juz podklejalem ja matami i nic moze na nity lub wkrety ?? gdzies slyszalem by rejestracje usadzic na sylikonie w tej ramce plastikowej prosze o wasze porady bo juz mnie meczy ten dzwiek
  2. dzieki koledzy rok to 98 teraz najwazniejszy plan zrobic rozrzad i oleje no i cb to podstawa na lato sprezynki -35i zalozenie 17 powoli do przodu pozdrawiam :>[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 04:33_________________________________________________mala aktualizacja :> do audicy doszedl nowy olej i wszystkie filterki,zakupilem takze cb unidena 520 zamontowalem go tak jak wiekszasc z was w lewej polce.Dolozylem takze sprzet skrzynie z jbl http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=580946127 wzmak 4kanalowy mac audio na dniach radio alpine i wygluszenie przednich drzwi glosniki beda raczej pb ale 13 No i najwazniejszy zakup co by audica odmodniala kupilem kaplet lamp po II lifcie orginalne z valeo czekaja na xenon i mataz sesja za kilka dni jak sie ociepli i bede mogl zalozyc aluski pozniej juz tylko gleba i jakis program.Koledzy mam pytanie gdzie macie zamontowane wzmaki bo wlasnie zastanawiam sie gdzie swoj zamontowal by w niczym mi nie przeszkadzal siedzenia odpadaja. pozdrawiam
  3. Wielkie dzieki kolego faktycznie te lampki po lifcie ladniesze :>
  4. kolego Skyliner89 a jak wygladaja te lampy tylne po lifcie pozdrawiam
  5. Witam Chciałem wam przedstawić moje wozidelko na ktorego przesiadlem sie po sprzedaniu poczciwego golfa 3. :> Teraz juz wiem ze Audi i tylko Audi. narazie seria ale powoli bedzie sie cos zmieniac :> Wyposażenie: - ABS - wspomaganie kierownicy - 2 poduszki powietrzne - 2 elektryczne szyby - elektryczne lusterka - centralny zamek - klimatyzacja - imobilliser - Na lato felgi 17 BBs opony 225/45 zima 15 stalowe 205/60 - Radio Panasonik -tempomat W planach: - 17" calowe alufelgi z wersji s-line lub jakies ladne Rh z rantem - nowy mieszek - lampy soczewkowe(zrobione) -zenonek(zrobione) - skrzynka do bagaznika, wzamacniacz i głośniki na przód(zrobione) -przyciemnic szybki(zrobione) -zmiana kierunklow na biale(zrobione) -zawiasik jakis -35(zrobione) -moze cos przy silniku -czujniki parkowania i to chyba tyle chyba ze macie jakies pomysly Sorki za jakos zdjec robione na szybko jeszce przed przyciemnieniem auta pozdrawiam i czekam na sugestie wobec zmian w moim aucie
  6. piekna audica zreszta jak wszystkie inne na tym forum
  7. Witam wszystkich jestem nowym i szczesliwym posiadaczem kochanej audicy :>pozdrawiam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.