Treść opublikowana przez Walus851
-
President Johny II
Witam drogich kolegów jak w temacie zakupilem sobie wczoraj radyjko President Johny II i tu moje pytanie po starym zestawie cb czyli uniden 520xl została mi z niego antena hustler poradzcie czy ja zostawić czy może lepiej zakupić coś innego jakaś stacjonarna w starym zestawie spisywłla się nawet dobrze proszę o porady czy ja zostawić czy będzie to w miarę dobrze zbierać jak nie to jaka antenę kupić pozdrawiam Walus851
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
kolego mrogal a gdzie sie podkreca ta regulacje ?? no regulacja, masz dwa takie biale do regulowania wysokosci oraz prawo lewo w lampie kolego Mrogal jestes wielki silniczki pasuja jutro jade z xenonikiem i na regulacje swiatel pozdrawiam
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
a nozki w silniczkach sa wysuniete na maks? podkrec troche regulacja odblysnika wtedy bedziesz mial mozliwosc zapiecia silniczka kolego mrogal a gdzie sie podkreca ta regulacje ??
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
tam sie pomyliłem miało być od Fabi I już poprawiam dzięki pożyczyłem od kumpla z jego golfa 4 silniczki i wskakują od razu są takie same ale szyjka za kulka jest wlłasnie te 2 mm dłuzsza:( dodam iż silniczek mam wyciągniety do końca proszę o jakieś porady pozdrawiam Walus851
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Panowie wszystko ladnie ale mi silniczki z fabi I nie pasują ?? są za krótkie odbłysnik odchyliłem ile się da i brakuje mm lub 2 by ta kulka wskoczyła w swoje miejsce szyjka za kulka jest za krotka przerabialiście te silniczki jakoś proszę o pomoc bo narażie to mi ciągle odbłysnik lata
-
[B5 AJM] Uszkodzona uszczelka przedniej szyby
koledzy tak jak kolega wyzej napisal trzeba wycinac szybe koszt uszczelki 30zl wyciecie 110zl przynajmiej ja tyle placilem jak wymienialem szybe pozdrawiam
-
[ALL B5] Fotki srebrnej A4 z przyciemnionymi szybami
http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_moj_srebny_avancik-t67507.0.html ja mam sciemnione cala audice jasna folia i jestem bardzo zadowolony :> lepiej jak juz to sciemnij cale auto a nie sam tyl ladniej to wyglada pozdrawiam
-
[B5 AFN] Moj Srebny Avancik zderzak po lifcie str3
takie male vt jak wam sie podoba
-
[B5 ADR] AUDI A4 by BLIND <zawias supersporta, rh zw1, ledy, lampy zespolone>
autko super lecisz z modami ostro gleba extra szkoda ze moja niunia tak nie siadla pozdrawiam
-
Nimbus Grau Perl Effekt
piekna audica podobna do mojej spryski malinka :>tez kiedys przyjdzie czas u mnie zrobic takie mody pozdrawiam zapraszam do mnie
-
[B5 AFN] Moj Srebny Avancik zderzak po lifcie str3
lampki sie pojawia jak tylko ktos pomoze mi je zalozyc :>leza na szafie i czekaja na ten dzien pozdrawiam i dziekuje za komentarze
-
[B5 AFN] Moj Srebny Avancik zderzak po lifcie str3
Kilka foteczek po myciu Niuni juz na glebie :> i jeszce kilka :> [br]Dopisany: 24 Maj 2009, 10:53[hr to na tyle reszte fot jak zrobie lampy zespolone pozniej to juz tylko moc pozdrawiam Walus851
-
[B5 AFN] Moj Srebny Avancik zderzak po lifcie str3
myslalem o felgach jakis org :> np s-line lub MAM8 ciekawe jakby sie na nich moje audi prezentowalo [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 14:03_________________________________________________dzis autko sie troche obnizylo sprezynki -35 ale cos jest nie teges tyl siad fajnie a przod nie bardzo zreszta sami ocencie musze pomyslec o jakis innych sprezynach zawias mam wyciagniety z taty audicy i u niego ladniej to wygladalo pozdrawiam
-
[B5 AFN] Problem z pedalem gazu
pisalem ze jest elektryczny bo tak mi sie zdawalo i tak mi mowil elektryk ale przed jakims uzadzeniem jest linka ta linka prowadzi od nie wiem to chyba jakis potencjometr do pedalu gazu i tu problem wymienial ktos ta linke bo tam za chine miejsca nie ma
-
[B5 AFN] Problem z pedalem gazu
juz wiuem ze szczelila mi linka teraz jest problem ze linke od gazu nie idzie kupic a wymiana to podobno ciezka sprawa m oze ktos u siebie przerabial temat i ma jakies porady pozdrawiam
-
[B5 AFN] Problem z pedalem gazu
witam drogich kolegów wracajac dzis z pracy miałem awarie min jadac cos mi pyknelo i w tym momecie gaz mi zszedl do samego konca wrócilem jakos do domu jadac na wolnych obrotach pedał gazu jest w podłodze co to moze byc drodzy koledzy czy to jest zwiazane z gazem wiem ze gaz jest elektryczny czy szykuje mi sie wymiana calego pedału prosze o jakas pomoc pozdrawiam i dziekuje prosze używać prefiksu przy zakładaniu tematu poprawione
-
[B5 AFN] Problem z pedalem gazu
kolego jednak to linka nie idzie jej dostac to raz a dwa ciezko zmienic sa jakies sposoby na jej wymiane moze opiszesz swoj patent jak ty ja zmieniles pozdrawiam
-
[B5 AFN] Problem z pedalem gazu
witam drogich kolegów wracajac dzis z pracy miałem awarie min jadac cos mi pyknelo i w tym momecie gaz mi zszedl do samego konca wrócilem jakos do domu jadac na wolnych obrotach pedał gazu jest w podłodze co to moze byc drodzy koledzy czy to jest zwiazane z gazem wiem ze gaz jest elektryczny czy szykuje mi sie wymiana calego pedału prosze o jakas pomoc pozdrawiam i dziekuje
-
[ALL B5] Problem z CB radiem - zakłóca działanie głośnika
aha dziekuje koledzy a jak wymienie magnesowke na antene na stale przykrecona to juz nie powinno byc tego?? wiec moze lepiej antenke zmienic i dac na klape jakis ladny uchwyt :>
-
[ALL B5] Problem z CB radiem - zakłóca działanie głośnika
antene mam na dachu nad klapa bagaznika a wzmak po drugiej stonie bagaznika czyli ten anl moge sobie wlaczyc strasznie mnie denerwuje to ze slychac nadawanie w glosniku a idzie zastosowac jakis filtr????
-
[ALL B5] Problem z CB radiem - zakłóca działanie głośnika
panowie tak jak w temacie zamontowalem sobie cb radio marki uniden 520xl i antenke hustlera wszystko fajnie ladnie ale jest problem mam zamontowana w bagazniku skrzynke i wzmak jak zaczynam nadawac to w glosniku od skrzyni sluchac buczenie zaraz jak ino wcisne guzik od gruszki i slychac co mowie co to moze byc????do czego sluzy przelacznik anl i jak ma byc ustawiony w pozycji na dol czy do gory wielkie dzieki za odpowiedzi pozdrawiam i zycze wesolych swiat
-
[B5 AFN] Uchwyt na napoje
wsumie to macie racje naprawie jeden uchwyt pod podlokietnikiem i gites :>
-
[B5 AFN] Uchwyt na napoje
Koledzy mam pytanie czy idzie przerobic ten oto schowek http://img26.imageshack.us/my.php?image=hjhjhu.jpg na uchwyt na napoje z wersji po II lifcie pozdrawiam
-
Nimbus Grau Perl Effekt
piekne auto podobne do mojego :>czekam tylko na ciepelko by zabras sie za oczka w swojej niuni pozdrawiam zapraszam do mnie
-
[B5 AFN] Moj Srebny Avancik zderzak po lifcie str3
koledzy mam wielka prosbe zrobi mi ktos vt mojej audicy min chodzi mi o glebe -35 i jakas wieksza i z jakas ladna felga 17 :> chcem kupic teraz felgi do audicy ale nie wiem jakie by tu ladnie pasowaly pozdrawiam.Nastala wiosna wiec czas na jakies foteczki