Treść opublikowana przez Walus851
-
[B5 AFN] Czyszczenie kierownic turbiny Śląsk
Panowie gdzie na śląsku czyszczą turbinę chodzi mi o jakieś sprawdzone warsztaty jaki jest koszt takiej operacji kolega robił mi logi dynamiczne i wyszło ze mam większe wartośći niż powinienem mieć tak samo jest podobno z n75 da coś takie czyszczenie kierownic pozdrawiam
-
[ALL B5] Niestandardowe głośniki w drzwiach - jakie pasują?
i jak grają te glośniki pod samym radiem ???czy lepiej odrazu pod wzmak mam wzmacniacz 4 kanałowy ale mam go zmostkowanego pod skrzynie to musiałbym jeszcze jeden kupic??trochę zielony jestem w tym temacie
-
[B5 AFN] Moj Srebny Avancik zderzak po lifcie str3
Ale że jak na srebrny? Że chrom? To lepiej zamień się z kimś, niektórzy wolą czarny mat. Nie maluj ich... Jeśli już to poleruj, kiedyś kolega raggaman spolerował w swoim aucie, ale mimo wszystko chyba lepiej założyć ori chrom niż bawić się w poler jak będę zmieniał relingi to jednak na orginał żałuje ze przy malowaniu zderzaka nie pomalowałem dokładki tej czarnej z dołu w kolor,ale poprawie to jak tylny zderzak pójdzie do poprawki pozdrawiam
-
[B5 AFN] Moj Srebny Avancik zderzak po lifcie str3
taka mała sesja z nowośći doszły: -halogeny -zderzak pod spryski -spryskiwacze lamp -2 nowe opony fulda czekają na montaż http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7ee408fdf98d706b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/da22b5e642283b4a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1db4a2e1967d0826.html rozmyślam tez nad pomalowaniem relingów w srebny kolor co o tym myślicie planów jest dużo wydatków niestety więcej
-
[ALL B5] Zdemontowanie deski rozdzielczej oraz dmuchawy
kolego a gdzie dokładnie pokazuje ci się woda w środku w którym miejscu? może masz tak jak było u mnie mi woda lała się do środka przez dmuchawę jak na filtrze pyłkowym przesuneła mi się ta rynienka :> woda z auta zamiast do rynienki leciała do filtra pyłkowego i dalej przez dmuchawę do środka auta pod nogi pasażera
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
panowie a ma ktoś nr kostek do halogenów nie mam orginalnej instalacji zrobię sobie ją sam według waszych porad ale brakuje mi kostek idzie je gdzieś kupić oprócz serwisu pozdrawiam
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
W originale nie potrzeba nic dorabaiać, masz taka prowadnice czarny plastik o poprzecznym przekroju romba to jest od wewnątrz zderzaka, od góry masz tez mniejszy czarny wsad i zaślepke zderzaka jak dobrze pamietam, niestety w etce jest to rozrysowane w wersji przedliftowej dzięki za odpowiedz już spryski w aucie tylko lewa strona coś nie chce mi się ładnie ułożyć ta zaślepka z prawej strony jest idealnie porobie fotki jak przestanie padać jeszcze raz dziękuję koloedze huragan za podesłanie linków z aukcjami pozdrawiam
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
panowie orginalne spryski montowane są w taki sposób jeden plastik nad zderzakiem drugi pod i to skręca się razem z mechanizmem wysówania dysz ??? dobrze kumam czy może jestem w błędzie i też będę musiał dorabiać mocowanie z blaszek jutro spryski powinny być u mnie i chciałbym wiedzieć jak to orginalnie było zamontowane pozdrawiam
-
[ALL B5] Prośba o pomoc w dobraniu felg
kolego Reniu dzięki wielkie dałeś mi dużo do myślenia
-
[ALL B5] Prośba o pomoc w dobraniu felg
drodzy koledzy mam prośbę o vt mam do wyrwania aluski 18 taki wzór http://img19.allegroimg.pl/photos/oryginal/983/39/56/983395623_3 i zastanawiam się jak to będzie wyglądać u mnie w audicy
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
ładnie tego mi znalazłeś a ja szukałem i nic hehehe podziękować za pomoc
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
dzięki kolego huragan jesteś wielki
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
to co polecacie drodzy koledzy bo nie będę z dziurami jezdził może zakup sprysków od skody octavi II i dokupienie zaślepek z alegro do tego rocznika
-
[B5 AFN] Brak czujnika zużycia klocków
jak możesz to zdradz tajemnicę jakie klocki kupiłeś,bo też mnie czeka wymiana
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
panowie a te spryskiwacze od pana tadzia z alegro lub od skody octavi II spasują mi do zderzaka poliftowego przystosowanego pod spryski najbardziej męczy mnie temat czy zaślpki będą pasować ???
-
[B5 AJM] [B5 AJM] Audi A4 B5 Kozak
ładna
-
[ALL B5] Problem z tempomatem
vag podłączony zero błędów hmmm
-
Seat Leon 1.9 TDI by Orzeł
myślałem o wersji top sport z silnikiem takim jak ty 150 koni arl :>
-
[ALL B5] Problem z tempomatem
Panowie jak w temacie mam problem z tempomatem min muszę go kilka razy włączać,wyłaczać by się włączył.Jak już to nastąpi i chcę dodać lub ująć manetka prędkość tempomat odrazu się wyłącza co mogę być przyczyną co radzicie posprawdzać pozdrawiam
-
Seat Leon 1.9 TDI by Orzeł
hej kolego jak ci się sprawował ten leonek myślę nad takim jako drugie auto widac dużo serca w nie włozyłeś ale efekt był cudny pozdrawiam
-
[B5 AFN] Moj Srebny Avancik zderzak po lifcie str3
panowie jak wam się widzi ?? bo nie wiem czy szukać felg avus czy o tych prosiakach myśleć miał być zderzak s4 niestety plany się zmieniły ale dostałem zderzak poliftowy :> czekam na halogeny i malowanie dużo roboty ze zmiana zderzaka bo nie mogę na forum znaleść a jak rozwiązać problem z intercoolerem
-
[B5 ADR] -=Srebrna z Czarnym Dachem=- STR.6
daj jakiś namiar to jade tam dziś jak tam pojadę to zapodam nr tel mi za avanta wołał 150zł jest to firma co klei reklamy na auta
-
Co sądzicie o tych felgach
szkoda więc cza je odpuśćić miałem okazję tanio je kupić dzięki za info
-
Co sądzicie o tych felgach
aha czyli lepiej sobie odpuscic hmm
-
Co sądzicie o tych felgach
panowie jak w temacie będą pasować u mnie te felgi: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dc6094a51374da22.htmlRozmiar: 7,5Jx17", 5x112 ET 56. http://http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/818c700da58eebca.htm moje audi http://img651.imageshack.us/img651/9565/20092009135.jpg może ktoś zrobi mi vt jak to będzie wyglądać na żywo Pozdrawiam Walus851