Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michał69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michał69

  1. u mnie chyba też cały czas grzeje teraz na mrozach nie chce się wyłączyć samo
  2. u mnie jest to samo czy już poradziłeś sobie z tym problemem?
  3. a ja kupiłem sobie kiere s4 pod choinkę od cristoforo :> również wszystkiego najlepszego dla wszystkich
  4. http://www.joemonster.org/filmy/31132/Koreanskie_zawody_w_drifcie
  5. możne spota dzisiaj by z robić u cobry bo w galerii będzie dużo ludzi ?
  6. teraz medycyna tak poszła do przodu co widać po Piotrku
  7. Promocja Karpia w Realu
  8. AWX będzie jeszcze w tym roku , ale korekta dopiero na wiosnę może marzec
  9. chce delikatnie obniżyć żeby założyć felgi 16 nie, nie było wcześniej softu ale inne pompki jakieś są
  10. już na wiosnę sprężyny kupiony do obniżenia auta
  11. ma ktoś jakiś kontakt do chudego? on jeszcze sprzedaje opony?
  12. koleś na forum miał do sprzedania te sprężyny herbaty
  13. Witam. jak w temacie chce kupić nawigacje samochodową do 350zł. chciałbym do niej wgrać Auto mapę więc musi byś odblokowana raczej. wie ktoś może jak to jest z tym odblokowaniem i gwarancją? zastanawiałem się nad Mio 500 ,Manta 440, Goclover 5066 Fm?
  14. ciekawy jestem ile ci wyjdzie jak zmienisz turbinę bo ja za miesiąc chce zmienić też na awx
  15. byliście u marszałka ale spinki na zmianę turbiny nie kupiliście dla mnie
  16. to co w tym roku dasz rade kupić turbo czy za rok :>
  17. magic bierzesz ten monitor czy nie?
  18. herbata ja odbiorę raki w środę z kołami
  19. i po mega spocie kto nie był niech żałuje mega kreski były
  20. magic chcesz ten monitor ?
  21. magic 50zł jak dla ciebie monitor w idealnym stanie jak bierzesz mogę ci jutro na spota przywieź
  22. ja mam do sprzedania LG Flatron 17 cali tylko ten starszy ,nie lcd płaski
  23. ja się pisze na niedziele jak coś. Magic kupiłeś mi spinkę?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.