Treść opublikowana przez michał69
-
B8 TrOOOOp
U mnie na maskownica nie ma napisane bang a w specyfikacji wydrukowanej z ASO po kodach wyposażenie jest że siedzi zestaw głośników Olufsen co to może oznaczać? Błąd w ASO?
-
B8 TrOOOOp
Pamiętacie może gdzie zakodować żeby ledy gasły jak świeci się kierunkowskaz z przodu?
-
2.0 TDI 150KM CJCD większa moc ?
Ty masz ten silnik 150 km z adblue? Gdzie robiłeś program?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
u mnie jest oświetlenie przód i tył ale bez regulacji i po odpaleniu auta gaśnie . Dziś zmieniłem w zielonym menu zgodzie z postem i opcja na mmi podświetlenie ambientowe się pojawiła tylko jest na czarno i nie jest dostępna. trzeba jeszcze coś zakodować? czy muszę dodatkowo zakodować: MMI 3G HDD LOW [09 - Cent. Wybiera.] [Coding - 07] --> Long Coding Helper --> Byte 16 Bit 6 - zmiana z 0 na 1 [Coding - 07] --> Long Coding Helper --> Byte 16 Bit 0 - zmiana z 0 na 1 [Coding - 07] --> Long Coding Helper --> Byte 16 Bit 1 - zmiana z 0 na 1
-
B8 TrOOOOp
Ja w B7 rozwiercalem ta śrubę żeby nie uszkodzić silniczka
-
B8 TrOOOOp
Panowie kopiując muzykę z folderami zdvd na jakebox mam później na jakebox pomieszane na różne foldery typu albumy, wykonawca, gatunek itd. i wszystko jest wymieszane czy da się coś zrobić żeby kopiowane foldery były w niezmienionej formie na Jakebox?
-
B8 TrOOOOp
Panowie czy to normalne że po przejechaniu odcinka około 15-20km nawet przy temp-3stopni spokojnej jeździe jak gaszę silnik to jakaś dmuchawa czy wentylator chłodnicy chodzi jeszcze przez okolo3-5minut ? Kilka razy już mi się tak zadziało, słychać to od grilla strony.
-
B8 TrOOOOp
jest możliwość zmienienia długości czasu świateł coming home leaving? obecnie świeci mi około 20s.
-
B8 TrOOOOp
W którym miejscu się to odchacza ?
-
B8 TrOOOOp
wiecie może jak zakodować światła led żeby po zamknięciu auta jeszcze chwile świeciły coming leaving home? wczoraj podłączałem pod komputer odblokowałem zielone menu i video in motion. a dzis zauważyłem ze światła dzienne od razu po zamknięciu c. zamka gasną. wcześniej jeszcze przez 30s się świeciły
-
B8 TrOOOOp
panowie jak wejść do ukrytego menu po odblokowaniu jak nie mam przycisku SETUP czy da się w ogóle w MMI 3G+
-
B8 TrOOOOp
Czy jest jakiś inny sposób na zgranie muzyki na dysk twardy jukebox w MMI oprócz z kart SD ? Da się przegrać przez komputer?
-
Komendy głosowe mmi 3g low
a po lifcie są komendy głosowe pl w MMI 3G+ ?
-
B8 TrOOOOp
panowie czy można dołożyć do tylnego podłokietnika wysuwany uchwyt na napoje? mam skórzana tapicerkę S-line i nie mam tylko apteczka
-
Wybór systemu antykradziezowego
macie może jakieś namiary na kogoś kto przenosi złącze OBD?
-
Gniazdo OBD
też chce zrobić odcinek obd lub zmienić miejsce złącza ale nie wiem czy ktoś podejmuje się takiej przeróbki
-
Moduł semi dynamic-dynamiczne kierunkowskazy i moduł zamykania tylnej klapy elektrycznej
dzwoniłem to tej firmy o kierunkowskazy dynamiczne do b8 to koszt od 1400-2000zł
-
Odblokowanie obrazu na MMI podczas jazdy
też jestem ciekawy czy naprawdę sprawdzają to podczas kolizji czy był włączony TV
-
Jaka karta SD do MMI?
Witam kupiłem kartę pamięci SDXC 64gb i MMI jej nie widzi. Jaki karty pamięci można wkładać i do jakiej pojemności?
-
Audi A4 B8 – jakie opony pasują do tego auta ?
Witam mam b8 na zimowych oponach 245/40/18 czy mogę założyć letnie 235/40/18?
-
Spoty Katowice i okolice
to bym chciał sprawdzić https://allegro.pl/ogloszenie/audi-a4-s-line-in-ex-2-0-tdi-bi-xenon-navi-max-7472329545
-
Spoty Katowice i okolice
Witam gdzie można podjechać w okolicach Mysłowic żeby sprawdzić auto przed zakupem czyli podpiąć kompa i sprawdzić podwozie? jest w okolicy może jakiś Bosch Sewis?
-
Spoty wrocławskie
Witam chce w poniedziałek obejrzeć koło Wrocławia audi b8 po lifcie i mam pytanie gdzie można sprawdzić we Wrocławiu auto przed zakupem? oprócz aso. bo w aso brak wolnych terminów.
-
Jaki silnik wybrać 2.0tdi 177KM czy 150KM
Witam jestem przed zakupem b8 lift 2013-2015r i mam dylemat jaki silnik wybrać 177KM czy może nowszy 150KM z adblue?
-
Jaki silnik 2.0TDI wybrać w Audi A4 B8?
a są jakieś różnice z silnikami z przed lifta a po lifcie? różnią się może osprzętem , jakie oznaczenie i moc są w poliftach po 2012 i którego bardziej szukać?