Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaja77

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaja77

  1. wstawać
  2. idę kurna w kimono
  3. no kolego to jakies 0,7 stawiasz :gwizdanie:
  4. wygrałem/////////////////// :polew: na 33 zakłady 5 x2 :polew: [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 22:35_________________________________________________widzę że i Michaś nic nie wygrał,bo tu siedzi :polew:
  5. hheh ja na 33 zakłady 5 x2 i znowu trzeba rano wstać
  6. siema siema w okolicach 18.... :naughty:
  7. i u mnie podczas testów było ok.
  8. w chwili skoku temperatury115-120c, klima rozłącza się
  9. miałem to samo. :)pomogła wymian licznika i kodowanie imo usterki miałem takie jak ty potem doszło skakanie wskazówki od paliwa. a wiesz ze teraz i klima ci nie działa>? :gwizdanie: poszukaj jest wiele o tym na forum. zmieniałem, kombinowałem, i nic................. licznik klimatronik pokazuje podobnie jak deska. ale jak nie chcesz wymieniać na razie , licznika, wypnij pin z kostki ,rozpiskę znajdziesz w tym dziale/wymiana licznika na fis/
  10. witaj w klubie
  11. a o uwalonym liczniku, nikt nie napisał? :gwizdanie:
  12. ja głosowałem za spotami u Michała w domu............
  13. http://tablica.pl/oferta/audi-a4-cabrio-18t-IDjSRt.html cos cena niska
  14. no i się zaczęło...................... :gwizdanie:
  15. 1 0000 latek Michaś [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 22:46_________________________________________________kto walkę oglądać będzie??? bo ja tak................... :gwizdanie:
  16. hejka jestem ciekaw kto to? http://mragowo.wm.pl/20359-67808,Audi-uderzylo-w-drzewo,504575.html
  17. Michaś na myjce jeszcze nie byłem... a na spocie mnie nie będzie jak zawsze.................
  18. he tak prawda
  19. no u naszego Arka wesoło mają :kox: http://gramy.to/66457,The-Ukrainian-Folk-za-kratami-Zobacz-zdjecia-i-film-z-koncertu.html[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 22:30_________________________________________________witam szanownego Skrzypka
  20. tu poczytaj o tym czymś ....http://www.samochody.mojeauto.pl/hyundai/hyundai_santa_fe.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.