Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sleza

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sleza

  1. sleza odpowiedział(a) na posti_a6 temat w 3.0TDI
    Moim zdaniem Audi jest trafnym wyborem,każde silne i klasowe auto to duże koszty.Jak na razie nie widzę alternatywy dla 3.0 audi.
  2. sleza odpowiedział(a) na posti_a6 temat w 3.0TDI
    Byłem w ASO w Świdnicy,po wycenie cucili mnie 15 minut:) rozrząd plus wtryski 24tysiące!
  3. sleza odpowiedział(a) na posti_a6 temat w 3.0TDI
    Po niedzieli pojadę do serwisu i spróbuję.
  4. sleza odpowiedział(a) na posti_a6 temat w 3.0TDI
    Na razie zachwyca mnie jazda 3.0,zastanawiam się czy nie zamienić na B8 z małym przebiegiem i zrobić go na 400kM.
  5. sleza odpowiedział(a) na posti_a6 temat w 3.0TDI
    Spalanie ASB u mnie to 10/100 przy dość szybkiej jeździe,przy spokojnej to ok 8/100.Komputer oszukuje jak szalony,pokazuje średnie 5,5 jest 8,pokazuje 8 jest 10L.Ale i tak jestem mega zadowolony,uważam ze to bardzo oszczędne auto.W porównaniu do mojej TT 13-17/100 E98 ,A4 to bajka.
  6. sleza odpowiedział(a) na posti_a6 temat w 3.0TDI
    No i o to chodzi!
  7. sleza odpowiedział(a) na posti_a6 temat w 3.0TDI
    Te silniki robią po 400tys przebiegu bez żadnego remontu.
  8. Został komuś do odsprzedania lewy ref,biały kier h7 ?
  9. sleza odpowiedział(a) na posti_a6 temat w 3.0TDI
    A ile oleju trzeba wlać?
  10. sleza odpowiedział(a) na posti_a6 temat w 3.0TDI
    Zadzwonię jutro do IC i sprawdzę cenę.
  11. sleza odpowiedział(a) na posti_a6 temat w 3.0TDI
    Dam sobie jednak na wstrzymanie z rozrządem i wtryskami.Wolę te pieniądze dołożyć do zakupu drugiej b7 dla kobiety,
  12. Ktoś by mógł zmienić wagiem język wybierania głosowego SDS we Wrocku lub okolicy?
  13. sleza odpowiedział(a) na posti_a6 temat w 3.0TDI
    Byłem wczoraj w ASO na przeglądzie podwozia,mechanik powiedział mi że silniki 3.0 są bardzo dobre i niezmiernie rzadko się psują.Mówił też żebym nie zawracał sobie głowy wtryskami i rozrządem bo wszystko jest OK.
  14. sleza odpowiedział(a) na posti_a6 temat w 3.0TDI
    dzięki za odpowiedź
  15. sleza odpowiedział(a) na posti_a6 temat w 3.0TDI
    co to jest "słupek"?
  16. sleza odpowiedział(a) na posti_a6 temat w 3.0TDI
    Tak,to na pewno nie ten rozrząd.Nie wiem czy nie lepiej dołożyć kasę i wymienić auto na takie z nowszym silnikiem 3.0. Przebieg w moim aucie to 269k(w serwisie powiedzieli że pohula do 400 tysięcy ?!).Ale jak się naczytałem to strach jeździć.Z drugiej strony można włożyć te 12 tysi i wtedy na pewniaka czipować silnik do 300 kucy.
  17. sleza odpowiedział(a) na posti_a6 temat w 3.0TDI
    No to wyjdzie grubo ponad 4k.Jak będę pojutrze na przeglądzie to spróbuję coś wynegocjować.W tamtym roku zostawiłem u nich kupę firmowej kasy.
  18. sleza odpowiedział(a) na posti_a6 temat w 3.0TDI
    Dzisiaj byłem a ASO ,koszt części to 3773zł 10 pozycji. napinacz łańc str.lewa 705,61 prawa 705,61 łańc.nastawnika rozrządu środek górny 256,02 łańc.nastawnika rozrządu str .prawa 256,10 łańc.nastawnika rozrządu lewa 256,10 łańc.nastawnika rozrządu środek dolny 256,10 napinacz łańcucha 179,67 prowadnica 74,24 napinacz łańcucha 245,04 prowadnica 133,75 razem 3068zł +vat ale czy to wszystko? znalazłem jeszcze to: http://allegro.pl/rozrzad-lancuch-audi-a4-a6-q7-vw-2-7-3-0-tdi-4-2-i4538414214.html
  19. sleza odpowiedział(a) na posti_a6 temat w 3.0TDI
    Ile w ASO kosztuje kompletny rozrząd?
  20. sleza odpowiedział(a) na sleza temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Tak się nie rzuca w oczy ,że nie zrobiłem nawet jednej fotki.Jutro zrobię to zarzucę foto.
  21. sleza opublikował(a) temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Witam, moje autko to szary Avant 3.0 quattro z 2007r,silnik ASB,serwisowane 260 000 przebiegu.W serwisie powiedzieli że ma 245KM.Jestem oczarowany tym silnikiem,spalanie 10l pikus w porównaniu do mojej TT z 15/18l E98.Zamierzem profilaktycznie wymienić wtryski i dać auto do Ecu project.Powiedzieli ze zrobią ok 310KM i 550NM to będzie jazda .
  22. Czy takie wtryski będą ok 059130277-BD ?
  23. sleza odpowiedział(a) na Tommy Gun temat w 3.0TDI
    Byłem ponownie w serwisie,cena wymiany rozrządu to od 11 do 14 tyś PLN.Nawet nie chce mi się tego komentować.
  24. Zeby sprawdzić czy są jednoliterowe to trzeba wymontować?
  25. U mnie też silnik przy odpalaniu nieraz dławiło.Okazało się że miałem zużyty akumulator ,który w końcu całkiem padł.Wymieniłem kilka dni temu aku,na razie nie było dławienia,oby w moim przypadku to było to.Co prawda przebieg to już 260k i różnie bywa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.