Treść opublikowana przez sleza
-
Wady i zalety 3.0 TDI
Moim zdaniem Audi jest trafnym wyborem,każde silne i klasowe auto to duże koszty.Jak na razie nie widzę alternatywy dla 3.0 audi.
-
Wady i zalety 3.0 TDI
Byłem w ASO w Świdnicy,po wycenie cucili mnie 15 minut:) rozrząd plus wtryski 24tysiące!
-
Wady i zalety 3.0 TDI
Po niedzieli pojadę do serwisu i spróbuję.
-
Wady i zalety 3.0 TDI
Na razie zachwyca mnie jazda 3.0,zastanawiam się czy nie zamienić na B8 z małym przebiegiem i zrobić go na 400kM.
-
Wady i zalety 3.0 TDI
Spalanie ASB u mnie to 10/100 przy dość szybkiej jeździe,przy spokojnej to ok 8/100.Komputer oszukuje jak szalony,pokazuje średnie 5,5 jest 8,pokazuje 8 jest 10L.Ale i tak jestem mega zadowolony,uważam ze to bardzo oszczędne auto.W porównaniu do mojej TT 13-17/100 E98 ,A4 to bajka.
-
Wady i zalety 3.0 TDI
No i o to chodzi!
-
Wady i zalety 3.0 TDI
Te silniki robią po 400tys przebiegu bez żadnego remontu.
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
Został komuś do odsprzedania lewy ref,biały kier h7 ?
-
Wady i zalety 3.0 TDI
A ile oleju trzeba wlać?
-
Wady i zalety 3.0 TDI
Zadzwonię jutro do IC i sprawdzę cenę.
-
Wady i zalety 3.0 TDI
Dam sobie jednak na wstrzymanie z rozrządem i wtryskami.Wolę te pieniądze dołożyć do zakupu drugiej b7 dla kobiety,
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
Ktoś by mógł zmienić wagiem język wybierania głosowego SDS we Wrocku lub okolicy?
-
Wady i zalety 3.0 TDI
Byłem wczoraj w ASO na przeglądzie podwozia,mechanik powiedział mi że silniki 3.0 są bardzo dobre i niezmiernie rzadko się psują.Mówił też żebym nie zawracał sobie głowy wtryskami i rozrządem bo wszystko jest OK.
-
Wady i zalety 3.0 TDI
dzięki za odpowiedź
-
Wady i zalety 3.0 TDI
co to jest "słupek"?
-
Wady i zalety 3.0 TDI
Tak,to na pewno nie ten rozrząd.Nie wiem czy nie lepiej dołożyć kasę i wymienić auto na takie z nowszym silnikiem 3.0. Przebieg w moim aucie to 269k(w serwisie powiedzieli że pohula do 400 tysięcy ?!).Ale jak się naczytałem to strach jeździć.Z drugiej strony można włożyć te 12 tysi i wtedy na pewniaka czipować silnik do 300 kucy.
-
Wady i zalety 3.0 TDI
No to wyjdzie grubo ponad 4k.Jak będę pojutrze na przeglądzie to spróbuję coś wynegocjować.W tamtym roku zostawiłem u nich kupę firmowej kasy.
-
Wady i zalety 3.0 TDI
Dzisiaj byłem a ASO ,koszt części to 3773zł 10 pozycji. napinacz łańc str.lewa 705,61 prawa 705,61 łańc.nastawnika rozrządu środek górny 256,02 łańc.nastawnika rozrządu str .prawa 256,10 łańc.nastawnika rozrządu lewa 256,10 łańc.nastawnika rozrządu środek dolny 256,10 napinacz łańcucha 179,67 prowadnica 74,24 napinacz łańcucha 245,04 prowadnica 133,75 razem 3068zł +vat ale czy to wszystko? znalazłem jeszcze to: http://allegro.pl/rozrzad-lancuch-audi-a4-a6-q7-vw-2-7-3-0-tdi-4-2-i4538414214.html
-
Wady i zalety 3.0 TDI
Ile w ASO kosztuje kompletny rozrząd?
-
Avant 3.0
Tak się nie rzuca w oczy ,że nie zrobiłem nawet jednej fotki.Jutro zrobię to zarzucę foto.
-
Avant 3.0
Witam, moje autko to szary Avant 3.0 quattro z 2007r,silnik ASB,serwisowane 260 000 przebiegu.W serwisie powiedzieli że ma 245KM.Jestem oczarowany tym silnikiem,spalanie 10l pikus w porównaniu do mojej TT z 15/18l E98.Zamierzem profilaktycznie wymienić wtryski i dać auto do Ecu project.Powiedzieli ze zrobią ok 310KM i 550NM to będzie jazda .
-
Różnice pomiędzy ASB a BKN
Czy takie wtryski będą ok 059130277-BD ?
-
Wymiana górnych napinaczy
Byłem ponownie w serwisie,cena wymiany rozrządu to od 11 do 14 tyś PLN.Nawet nie chce mi się tego komentować.
-
przystawia silnik przy ponownym odpalaniu
Zeby sprawdzić czy są jednoliterowe to trzeba wymontować?
-
przystawia silnik przy ponownym odpalaniu
U mnie też silnik przy odpalaniu nieraz dławiło.Okazało się że miałem zużyty akumulator ,który w końcu całkiem padł.Wymieniłem kilka dni temu aku,na razie nie było dławienia,oby w moim przypadku to było to.Co prawda przebieg to już 260k i różnie bywa.