Treść opublikowana przez blanky
-
Uwalony sterownik 1.8t? Nie odpala, kręcą wentylatory...
Pochwal sie kolego jak go postawiles na nogi ?
-
Obejmy gum tylnego stabilizatora
Dzięki Kolego tak myślałem że tak właśnie jest potrzebowałem się upewnić
-
Obejmy gum tylnego stabilizatora
Witam mam takie pytanie czy obejmy gum stabilizatora 1Ba 16mm są takie same jak obejmy 1Be 18mm? Chodzi mi o tył. Czy różnica jest tylko w średnicy wewnetrznej?
-
Zaworek zwrotny, brak mocy.
To nie ma wplywu na moc, aczkolwiek wymien to tego nie pokleisz niczym.
-
Wycie przy odpalaniu A4 B6 1.8T
Pompa pompa tak wyje. Wymiana filtra nic nie pomogla ale slychac ja tylko przy odpalaniu i tak juz ze 2 lata. ..Jezdze na LPG pewnie dlatego agonia trwa tak dlugo
-
Program BFB dolny slask
Naprawde nie ma nikogo kumatego w tych rejonach ?
-
Prośba o ocenę logów BFB
Wiem wlasnie doczytalem ze 130g/s to dobra wartosc
-
Prośba o ocenę logów BFB
Przeplywke tez dzis ogladalem zasyfiona na pewno nie jest. Tez mi sie wydaje ze powinno byc okolo 150g/s. DV tez wymienialem 2 razy. Raz jakis chinol rozlecial sie miesiac. Teraz mam od 2.7 BIT na pewno szczelna. Co radzisz kolego ?
-
Prośba o ocenę logów BFB
Przeplywke tez dzis ogladalem zasyfiona na pewno nie jest. Tez mi sie wydaje ze powinno byc okolo 150g/s. DV tez wymienialem 2 razy. Raz jakis chinol rozlecial sie miesiac. Teraz mam od 2.7 BIT na pewno szczelna. Co radzisz kolego ?
-
Prośba o ocenę logów BFB
Sprawdzałem dzisiaj, poza bulgotaniem oleju nic zauważyłem.. Brakuje w sensie na przepływce czy ciśnienia doładowania ?
-
Prośba o ocenę logów BFB
Witam A4 B6 1,8T BFB + Lpg. Logi robione na PB98 temperatura otoczenia 16 stopni http://vaglog.pl/log-002_033_VmUqpD.html http://vaglog.pl/log-003_020_5Smb9.html http://vaglog.pl/log-115_118_UXYmO.html
-
Program BFB dolny slask
Witam poszukuje kogos kto ogarnal by mi program do BFB planuje tylko wrzucic wtryski wieksze. Silnik zlogowany 100% sprawny. Najlepiej Wroclaw lub na poludnie od wro ?
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
225/45/17 nie bedzie dobrze nawet na 1bv te oponki sa wizualnie za male. Dlugo sie zastanawialem i polecam 215/50/17 leza idealnie i nie odczuwam roznic w komforcie i spalaniu miedzy 205/55/16 a na 225/45/17 gorszy komfort i czuc koleiny. Pozdrawiam
-
Dodatkowy subwoofer z Audi Q5
Jaka jest wysokość obudowy tego głośnika z q5 ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dzien dobry witam wszystkich :-) Posiadam i pomalu rezam A4 B6 Avant 1.8T BFB
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Witam, nie ma ktoś na zbyciu kostki do BOSE 32 Pin ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich Serdecznie i przepraszam że tak późno :-(