Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kikson

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kikson

  1. sysiek nie potrzebuja u ciebie kierowcy do pracy :embarrassed:
  2. Masakra na 1 stronie kawały o chucku norrisie zabiły mnie :polew: :polew: Nutek gdzie jezdzisz na rybki
  3. Nutek co ty taki agresor.smieje sie z tego ze osobom ktorych nie znasz auta nie sprzedasz
  4. Tak dopiero 1 więcej ludzi sie dowie i przyjedzie ( chyba ) a w miedzy czasie jak zrobicie mini spota to git Nie sprzedaje aut ludziom których znam - a cena wysoka :polew: :polew: :polew:
  5. Metke to on wcinał jak cukierki,ale od tego całego towaru to mu jedynie ptaszek juz nie staje Biedny dzo-dzo. Ps moze jakis spocik jutro taki mały
  6. Piter ale nie zapominaj ze ja wpadam na spoty tylko z cała rodzinka :tongue4: :tongue4: :tongue4:
  7. Mi pasuje ale moznaby troszke wczesniej np ok 16-17.O 19 kłade synka spac dlatego mi nie pasi ;(
  8. Wy to jak sie dobierze to jest kabaret :polew: Jedzcie moze we dwoje na żagloweczki pogadajcie sobie :wallbash:
  9. EEEE z dzo-dzem nie bedziesz sie nudził :kox:
  10. Nie no my to musimy miec apartament on exclusive,a nie jak jakis k..wa harcerz bede spał w namiocie panowie klasa to klasa :hi:
  11. Jak zabierzecie mnie i moja rodzine to jedziemy z wami ok :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  12. Spocik wypas frekwencja 100% oby tak dalej :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Troszke nowych osob bylo miejmy nadzieje ze takie spoty beda czesciej,i nasze grono stale bedzie sie powiekszac :> :>
  13. Wszyscy sie dowiedza :polew: :polew:
  14. Dzo-dzo ale mnie zniszczyles wczoraj :kox:,było bardzo wporzo oby wiecej takich spotow %%%%%
  15. Wpadaj to sie napijemy :gwizdanie: :gwizdanie:
  16. Stag 300 mam go juz jakies 2 lata i nic sie nie dzieje---polecam
  17. :hi:Gratulacje ja tez ostatnio zostałem ojcem i tez byłem przy porodzie,jest niezła jazda nie da sie tego opisac co
  18. Soreczka panowie ale ja odpadam w niedziele znalazlm dorywcza prace w wekeendy i znowu bede kelnerował tylko w innym lokalu(lepszym) Ale nie bojcie sie ja i tak was wszystkich wciagne a na sam koniec zerzne dupe dzo-dzowi na jego b6 :polew: :polew: :polew:
  19. Piter ogarnij sie stary ;(
  20. Tak albo kupi tyton i karze samemu sobie krecic,a zamiast polo coli bedzie woda z syfonu :polew: :polew:
  21. Paczke norbi jaja sobie robisz,ja przyjade z 5-cioma kolegami i kazdy swoja B5 :gwizdanie: a co najlepsze kazdy z nich pali wiec nie wiem czy karton ci starczy
  22. Ja tez moge zajrzec jesli tylko moge oczywiscie
  23. Kikson powrocił :hi:
  24. Silniczek jest good bardzo sobie chwale co do spalania na lpg z 14 spali na pb nie litrazowałem,mnie rozrzad wyniosł 800zł wraz z robota,napewno ten motot lyubi obroty pow.3500 dopiero wtedy czuc kopa :> :>
  25. kolega wozi gaz dla orlenu maja naprawde dobry gazik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.