Treść opublikowana przez kikson
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
sysiek nie potrzebuja u ciebie kierowcy do pracy :embarrassed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Masakra na 1 stronie kawały o chucku norrisie zabiły mnie :polew: :polew: Nutek gdzie jezdzisz na rybki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nutek co ty taki agresor.smieje sie z tego ze osobom ktorych nie znasz auta nie sprzedasz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tak dopiero 1 więcej ludzi sie dowie i przyjedzie ( chyba ) a w miedzy czasie jak zrobicie mini spota to git Nie sprzedaje aut ludziom których znam - a cena wysoka :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Metke to on wcinał jak cukierki,ale od tego całego towaru to mu jedynie ptaszek juz nie staje Biedny dzo-dzo. Ps moze jakis spocik jutro taki mały
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piter ale nie zapominaj ze ja wpadam na spoty tylko z cała rodzinka :tongue4: :tongue4: :tongue4:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Mi pasuje ale moznaby troszke wczesniej np ok 16-17.O 19 kłade synka spac dlatego mi nie pasi ;(
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Wy to jak sie dobierze to jest kabaret :polew: Jedzcie moze we dwoje na żagloweczki pogadajcie sobie :wallbash:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
EEEE z dzo-dzem nie bedziesz sie nudził :kox:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nie no my to musimy miec apartament on exclusive,a nie jak jakis k..wa harcerz bede spał w namiocie panowie klasa to klasa :hi:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jak zabierzecie mnie i moja rodzine to jedziemy z wami ok :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Spocik wypas frekwencja 100% oby tak dalej :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Troszke nowych osob bylo miejmy nadzieje ze takie spoty beda czesciej,i nasze grono stale bedzie sie powiekszac :> :>
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Wszyscy sie dowiedza :polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzo-dzo ale mnie zniszczyles wczoraj :kox:,było bardzo wporzo oby wiecej takich spotow %%%%%
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Wpadaj to sie napijemy :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Polecane instalacje LPG/CNG
Stag 300 mam go juz jakies 2 lata i nic sie nie dzieje---polecam
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:hi:Gratulacje ja tez ostatnio zostałem ojcem i tez byłem przy porodzie,jest niezła jazda nie da sie tego opisac co
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Soreczka panowie ale ja odpadam w niedziele znalazlm dorywcza prace w wekeendy i znowu bede kelnerował tylko w innym lokalu(lepszym) Ale nie bojcie sie ja i tak was wszystkich wciagne a na sam koniec zerzne dupe dzo-dzowi na jego b6 :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piter ogarnij sie stary ;(
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tak albo kupi tyton i karze samemu sobie krecic,a zamiast polo coli bedzie woda z syfonu :polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Paczke norbi jaja sobie robisz,ja przyjade z 5-cioma kolegami i kazdy swoja B5 :gwizdanie: a co najlepsze kazdy z nich pali wiec nie wiem czy karton ci starczy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja tez moge zajrzec jesli tylko moge oczywiscie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Kikson powrocił :hi:
-
[B5 ADR] Proszę o opinie na temat tego silnika
Silniczek jest good bardzo sobie chwale co do spalania na lpg z 14 spali na pb nie litrazowałem,mnie rozrzad wyniosł 800zł wraz z robota,napewno ten motot lyubi obroty pow.3500 dopiero wtedy czuc kopa :> :>
-
Skutki tankowania gazu o złej jakości
kolega wozi gaz dla orlenu maja naprawde dobry gazik