Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kikson

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kikson

  1. Ja sobie to zrobie i tez bede cieszyl sie jazda,taka mam nadzieje tylko mam duze wrazenie ze mechanik sam wyszukuje sobie prace
  2. Dzieki sysiek narazie musze odłozyc troszke grosza bo w zawieszeniu mam pare innych rzeczy do wymiany :gwizdanie: Mam jakies głupie wrazenia ze ten moj mechanik robi jakies wałki bo ruchu nie ma w warsztacie,a jak robi mi jedna rzecz to wychodza dwie nowe.np wuniana łozysk amortyzatora a przy okazji wyszły osłony przegubu drazek kierowniczy,maglownica itp. Mysle ze chce na mnie zarobic,co do maglownicy to akurat mu wierze ale reszta to tak sobie zwlaszcza ze auto mialo przeglad w aso w lipcu-i co nikt tego nie zauwarzył :cool1:
  3. Baterie i tak musialem wymienic a magiel mi cieknie i w niedługim czasie trzeba bedzie ja dac do regeneracji
  4. Panowie gdzie w czestochowie regeneruja maglownicze dobrze i w rozsadnej cenie ;(
  5. Dzo-dzo tylko nam tymka nie zreperuj,to dobry chlopak :naughty:
  6. Magic---> dla dzo-dza to chyba z marmuru
  7. No spoko jak cos to sie odezwe bo nie bede umial tak jezdzic bez sciemy z przodu a o xenony sie nie czepiali
  8. Suko nie jestes godna aby jechac mym oplem :polew: :polew: Dzis pracuje wiec odpada
  9. Tak tesknimy jak niewiem :polew: :polew:
  10. :polew: :polew: ty zmien ksywe na kangura4 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  11. Bylem kolejka jak po mieso za komuny :polew: Pojechalem na warszawska i tam kupilem ZAP piastow 80AH 700a mam sentyment bo w piastowie mieszkalem 20 lat 350zl zjechali mi jeszcze 200 zl cena ok i firma dobra. Piotrek nie dogryzaj bo cie wystrzelam kiełbasa po paszczy :polew:
  12. Ta bateria ma juz dosc nie trzyma pradu i chyba wybiore sie na ogrodowa do anody
  13. Tymon to zadanie dla ciebie to chyba twoje strony wiec obczaj temat :naughty: Ps gdzie tanio kupie dobry akumulator :confused4:
  14. :polew: :polew: :polew:
  15. :polew: :polew: cos w tym jest
  16. Wchodze w to mamy nawet po tyle samo km 125km :polew:
  17. Teraz to piszesz ze masz stare audi----A mnie obsmiales ze chce moja Vectra jechac na WOSP Trzeba ci chyba tymek utrzec nosa tzn Diesel Vs benzynka 1.8 :naughty:
  18. Kto z kim mozna wiedziec
  19. To stawiasz flaszke onanisto zapatrzony na siebie.. Piotrek a co do ciebie to ,a w d*pie z toba ;(
  20. Dzis drugie podejscie do montazu zenonów miejmy nadzeje ze sie uda :wink4:
  21. xenony juz sa dzis montaz w dziupli u lemana :kox:
  22. Cos ostatnimi czasy nasz forum umarło sam nie wiem czy wszyscy sie gdzies przeniesli czy sa inne przyczyny,,, Leman jestem chetny wiesz na co odezwij sie jak cos na gg jutro..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.