Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kikson

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kikson

  1. Nuti ja mam juz lampy soczewkowe wiec dlatego teraz mysle o ksenonach,poczytałem pare gazet na ten temat i tu masz racje swiatlo bardzo razi innych kierowcow jak masz zwyklelampy
  2. Sysiek ty jakis czas temu zakladales xenony i jak wrazenia ok za ile itp bo sie przymierzam kupic ale pierw wole popytac :naughty:
  3. Uszczelki juz wczesniej mialem nasmarowane silikonem hehe
  4. Leman mialem jechac ale ta pogoda niezabardzo boje sie brac małego :no: :no: K..wa rano poł godziny kułem auto po czy dałem se spokoj i pojechałem na myjke i goraca woda dała rade :decayed:
  5. Nuti :decayed: czy ja wy łachy jedne
  6. http://picasaweb.google.pl/karolinakurz/DzodzoISherry?authkey=Gv1sRgCN6wvPClhKOVDA#5424118913525538642 dzo-dzzo jeśli dobrze pamiętam to na tym zdjęciu sprawa ma się inaczej do naszego psa :polew: wielka miłość
  7. DZo-DZo czy to jest ta o ktorej mi mowiłes :cool1: Tez sie z nia ladnie buja jesli to ta sama
  8. JAK jakis arabski szejk,my mozemy tylko pomarzyc :slina: Ponawiam temat gdzie sie spotykamy w niedziele, ja zamierzam wpasc z cała rodzinka +pies :wink4:
  9. czy ty naprawde jestes tak zapatrzony w marke?? czy tylko udajesz przed kolegami?? :tongue4: a tak jak tomii napisał vectra!! p.s jeżeli uważasz że to gorsze auto problem jest po twojej stronie nie po mojej. :gwizdanie:
  10. Buuuuuuu :polew: :polew: Tak na powaznie zapodajcie co i jak z niedziela czy jedziemy razem czy sie gdzies spotkamy ;(
  11. Oaza spokoju cwicze joge itp
  12. OOO zaraz pewnie bedzie cieta riposta :polew: Ps jak sie umawiamy na niedziele gdzie jakas zbiorka itp Tymon jak masz mi cos do powoedzenia to dawaj smialo :mysli:
  13. Spoczko to tylko zarty tymek,zluzuj stary bo ci zwieracze strzela :naughty: :naughty:
  14. Pewnie dochodzi do siebie :polew: :polew:
  15. Nie mam siły ruszyc d*py na stacje,wiec ide sobie walnac klina :blink:
  16. Piwa dajcie mi piwa prosze :slina: :slina:
  17. pełen profesjonalizm :polew: Jade jutro do mechaniora cos mi buczy w prawym kole,warto to oblukac.. Ps czy olej silnikowy w dieslu jest zawsze bardzo czarby ;(
  18. Jak słysze ze chodza te roczniki po tyle-cytuje cie tymona4 :polew: Prawda jest troche inna tak jak napisał nuti i jak kiedys doradził mi dzo-dzo pierwszemu klientowi sprzedawaj pozniej moze byc juz tylko gorzej :naughty: A to ze na np allegro rocznik 97 stoi 15tys nie patrz na to bo ktos wystawił za 15 a odda za 11tys tak to sie wszystko kreci :thumbdown:
  19. jak sprzedasz za 13 bedzie dobrze,takie sa realia :confused4:
  20. Kolego ty sie tak nie madrzyj,tylko sie rodzina zajmij a nie chlasz cały czas :kox: :kox:\ Ps 1-go walimy u was ok :decayed:
  21. tymon co ty znowu chcesz autko sprzedac--->powodzenia bo bedzie bardzo ciezko (2 miesiace sie bujalem i nic) Jak tam panowie po swietach dochodzicie do siebie,ja po tych swietach zapisuje sie do klubu AA
  22. dołaczam sie do zyczen....
  23. :polew: :polew: :polew: czołg buduje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.