Treść opublikowana przez kikson
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nuti ja mam juz lampy soczewkowe wiec dlatego teraz mysle o ksenonach,poczytałem pare gazet na ten temat i tu masz racje swiatlo bardzo razi innych kierowcow jak masz zwyklelampy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Sysiek ty jakis czas temu zakladales xenony i jak wrazenia ok za ile itp bo sie przymierzam kupic ale pierw wole popytac :naughty:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Uszczelki juz wczesniej mialem nasmarowane silikonem hehe
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Leman mialem jechac ale ta pogoda niezabardzo boje sie brac małego :no: :no: K..wa rano poł godziny kułem auto po czy dałem se spokoj i pojechałem na myjke i goraca woda dała rade :decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nuti :decayed: czy ja wy łachy jedne
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
http://picasaweb.google.pl/karolinakurz/DzodzoISherry?authkey=Gv1sRgCN6wvPClhKOVDA#5424118913525538642 dzo-dzzo jeśli dobrze pamiętam to na tym zdjęciu sprawa ma się inaczej do naszego psa :polew: wielka miłość
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
DZo-DZo czy to jest ta o ktorej mi mowiłes :cool1: Tez sie z nia ladnie buja jesli to ta sama
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
JAK jakis arabski szejk,my mozemy tylko pomarzyc :slina: Ponawiam temat gdzie sie spotykamy w niedziele, ja zamierzam wpasc z cała rodzinka +pies :wink4:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
czy ty naprawde jestes tak zapatrzony w marke?? czy tylko udajesz przed kolegami?? :tongue4: a tak jak tomii napisał vectra!! p.s jeżeli uważasz że to gorsze auto problem jest po twojej stronie nie po mojej. :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Buuuuuuu :polew: :polew: Tak na powaznie zapodajcie co i jak z niedziela czy jedziemy razem czy sie gdzies spotkamy ;(
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Oaza spokoju cwicze joge itp
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
OOO zaraz pewnie bedzie cieta riposta :polew: Ps jak sie umawiamy na niedziele gdzie jakas zbiorka itp Tymon jak masz mi cos do powoedzenia to dawaj smialo :mysli:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Spoczko to tylko zarty tymek,zluzuj stary bo ci zwieracze strzela :naughty: :naughty:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Pewnie dochodzi do siebie :polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nie mam siły ruszyc d*py na stacje,wiec ide sobie walnac klina :blink:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piwa dajcie mi piwa prosze :slina: :slina:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Czlowiek zagadka :)
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
pełen profesjonalizm :polew: Jade jutro do mechaniora cos mi buczy w prawym kole,warto to oblukac.. Ps czy olej silnikowy w dieslu jest zawsze bardzo czarby ;(
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jak słysze ze chodza te roczniki po tyle-cytuje cie tymona4 :polew: Prawda jest troche inna tak jak napisał nuti i jak kiedys doradził mi dzo-dzo pierwszemu klientowi sprzedawaj pozniej moze byc juz tylko gorzej :naughty: A to ze na np allegro rocznik 97 stoi 15tys nie patrz na to bo ktos wystawił za 15 a odda za 11tys tak to sie wszystko kreci :thumbdown:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak sprzedasz za 13 bedzie dobrze,takie sa realia :confused4:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Kolego ty sie tak nie madrzyj,tylko sie rodzina zajmij a nie chlasz cały czas :kox: :kox:\ Ps 1-go walimy u was ok :decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nic :kox:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tymon co ty znowu chcesz autko sprzedac--->powodzenia bo bedzie bardzo ciezko (2 miesiace sie bujalem i nic) Jak tam panowie po swietach dochodzicie do siebie,ja po tych swietach zapisuje sie do klubu AA
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dołaczam sie do zyczen....
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: :polew: :polew: czołg buduje