Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

toma085

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez toma085

  1. Koledzy rzeczywiście muszę chyba podłączyć inne radio , dlaczego w tym koncercie nie świecą mi podświetlenia guzików , wydaje mi się że powinny świecić.
  2. Mam radio JVC z kolorowym wyświetlaczem ,dosyć wysoki model i ładnie gra , czy do niego będę potrzebował jakąś ramkę bo ono jest troszkę mniejsze od tego orginalnego. Jak wyjmuje się to orginalne radyjko , potrzebne są specjalne klucze?
  3. Jutro spróbuję delikatnie rozebrać tylne drzwi i zobaczę czy tam coś jest. Wiesz Może gdzie są śrubki od przykręcania boczka bo nie chciał bym ich zepsuć.
  4. Wczoraj jeszcze udało mi się wyczytać że u mnie jeśli nie ma fabrycznie wzmacniacza w bagażniku razem z subem to powinny byś w drzwiach do każdego głośnika osobno.
  5. Kolega mnie źle chyba zrozumiał myślałem o swoim wzmacniaczu emphasera żeby tam wsadzić i do suba tylko na tył jeden kabel puścić na kolegi wzór. Udało mi się nawiązać kontakt telefoniczny z jednym kolegom z tego forum i powiedział że były takie auta jak moje z koncertem i bez suba i wszystkie głośniki powinny grać z radia.
  6. Na szczęście to jest avant , pomyślę ale wzmacniacz jest spory i może się mi nie zmieścić z schowek dużo tam jest miejsca? Wydaje mi się że to radio jest raczej tam od początku bo nie widać żadnych śladów kombinowania a i po zużyciu widać że jest takie same wszędzie.
  7. Więc wystarczy tylko dokupić suba z wzmakiem orginalnego i będzie wszystko cykało? Tylko że patrzyłem pod prawy schowek w bagażniku i nie ma tam żadnej wolnej kostki ani kabli , pewien pan jest że tam powinien być wzmacniacz?
  8. A dlaczego twierdzisz że nie miałem fabrycznie radia? Po czym tak twierdzisz. Czy wszystkie b6 miały z tyłu suba i wzmak?
  9. Wszystko jest ok z tymi załamaniami. Chyba zadam to samo pytanie w dziale caraudio tam chłopaki może coś podpowiedzą.
  10. Tak głośniki sprawdzałem i są.
  11. Witam jestem świeżym użytkownikiem więc proszę o wyrozumiałość w braku wiedzy i komunikacji z doświadczonymi forumowiczami. Moje audi posiada orginalne radio CD audi concert bez suba w bagażniku. Od początku jak je kupiłem nie grał mi tylne głośniki w drzwiach , doczytałem że są one zasilane z innego wzmacniacza niż samo radio ale nie wiem gdzie go szukać. Czy ktoś mi podpowie co mogło się stać i od czego zacząć szukanie. I jeszcze jedna sprawa w związku że mam wzmacniacz z poprzedniego auta (emphaser ea2010) to pomyślałem że warto by go było wykorzystać na jakiś mały subik tym bardziej że nie ma orginalnego , skąd pobrać sygnał do zasilania wzmacniacza a może fabryczne radio takiego nie wyprowadza?
  12. Witam jako nowy użytkownik forum , nabyłem audi jakiś miesiąc temu i znalazłem u was na forum, kopalnię wiedzy jak dbać ,pielęgnować i naprawiać a-czwóreczki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.