Treść opublikowana przez toma085
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
A czy gdzieś na radiu będzie napisane z którego roku jest bo to było zakładane nie dawno i nie wiem z którego modelu audi.
-
Nie gaśnie lampka oświetlenia kabiny oraz...
Witam , od kilku dni coś przestała mi gasnąć lampka od podświetlenia kabiny , można ją wyłączyć tylko przyciskiem w pozycji 0 a wcześniej jak miałem ustawione na środku to po zamknięciu drzwi lub zapaleniu silnika sama się ściemniała aż zgasła . teraz jak nie przełącze na 0 to światełko nie zgaśnie. A i od tego momętu też nie migają mi migacze podczas zamykania mobilajzerem lub otwierania zawsze dwa razy migneły. Czy ktoś z was może wie lub przypuszcza co mogło się stać? Jutro postaram się podjechać na komputer to może coś pokarze, Nikt nić nie podpowie?
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
No radio nie było oryginalnie ale założyłem orginał i podpiołem Cany
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
to znaczy że piosenek nie będę mógł przełączać? To teraz pytanie czy jest sens montaż kiery MF do b6. Co ewentualnie będzie można jeszcze podłączyć do sterowania?
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Więc biorę się za poszukiwanie gratów a czy do Concerta II musi być jakiś dodatkowy kabel żeby nim sterować bo oryginalnie nie było fabrycznego radia i jak włożyłem koncerta to musiałem podpiąć Cany do licznika żeby działało wszystko poprawnie, czy to wystarczy do sterowania MF
-
S4 Sedan
No pojeździło by się, kossa.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Moja kierownica nie jest podgrzewana czyli wystarczy moduł z końcówką Q? A taśma jaka powinna być?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Masakra.
-
[ALL B6] A4 Avant TDI S-LINE 171KM/357Nm by PAJDA
Piękny avancik szkoda że mój nigdy taki nie będzie.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
A jaki jest koszt takiego modułu i taśmy , rozumiem że później trzeba będzie to zakodować , czy radio concert będzie można nią sterować?
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Witam , panowie jako że jestem jeszcze świeży to wolę zapytać przed zakupem , czy kiera z A8 D3 taka jak ta http://allegro.pl/kierownica-poduszka-airbag-audi-a8-d3-4e0-i4597842909.html będzie pasować do b6 z 2003r i czy będzie możliwe podłączenie sterowania do ori radia concert? Proszę o podpowiedź.
-
Z Jednej Strony Ciepłe Z Drógiej Zimne A4 B6
Witam mam problem z klimatronikiem , musiałem wyjechać wcześnie rano o 5 i miałem bardzo zaparowane szyby więc ustawiłem temp na 24 stopnie i nawiew na szybę i ku mojemu zdziwieniu ciepłe powietrze leciało tylko od strony pasarzera , nawet gdy przełanczem na odparowywanie szyb i tak nie leciało z mojej strony ciepłe, kolega z forum robił mi zerowanie nastaw klimatronika ale nic nie pomogło od czego zacząć , i na co zwrucić uwagą przy naprawie, pomoże mi ktoś?
-
Czy warto bawić się w chip w avb 74kw , jeśli tak to gdzie w okolicach Łódzkiego
Ile kosztuje taki fachowy programik u kolegi?
-
Czy warto bawić się w chip w avb 74kw , jeśli tak to gdzie w okolicach Łódzkiego
A podeślecie namiarki na kogoś kto zrobi to fachowo , pasowało by w woj . Łódzkim.
-
Czy warto bawić się w chip w avb 74kw , jeśli tak to gdzie w okolicach Łódzkiego
Myślę że aż tak to nie potrzebuję żyłować silnika ma już 200000 przejechane , a tylko poprawić dynamikę , wiesz ,znasz kogoś kto może to dobrze i bezpiecznie zrobić.
-
Czy warto bawić się w chip w avb 74kw , jeśli tak to gdzie w okolicach Łódzkiego
Witam , pytanko proste czy warto bawić się ile zwiększyć moc i gdzie można to zrobić w Łodzi lub okolicach. Jak sami widzicie 100km w ponad półtoratonowym aucie to troszkę słabawo , szczególnie na 245/45/17 , ile trzeba zapłacić na dobry program i na co zwracać uwagę?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tylko z tego co wyczytałem taka seria była tylko w s4 dobrze myślę?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev jak wykombinować coś lepszego na tył, nie da się nic podpasować , może jakieś rzemiosło (mam frezarkę i tokarkę)
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
u mnie w poprzednim aucie po swapie z 288 na 320 hamulce zaczęły być jak należy dopiero po 100-150km No to mnie troszkę uspokoiłeś , ale czy to że pedał jest miękcejszy niż wcześniej to normalne? Dziś przejechałem z 30km i powoli zaczynają się układać to znaczy lepiej biorą ale zobaczę jak będzie po dalszej trasie. ---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ---------- Pilnowałem żeby trafiły na swoje miejsca .
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Wydaje mi się że prawidłowo odpowietrzałem , po odkręceniu wężyka miałem naszykowaną zatyczkę więc uroniło się kilka kropel podczas zakręcania kolejnego zacisku, po zamontowaniu wszystkiego były cztery razy pompowany pedał i spuszczany odpowietrznikiem płyn też ze trzy cykle aż leciał nieprzerwanie, poczekam aż zrobię kilkaset kilometrów jak coś to jeszcze raz odpowietrzę lub wymienię płyn.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
No i heble założone , niestety efekt nie jest taki jak oczekiwałem , po pierwsze mam troszkę za miękki pedał dopiero drugie naciśnięcie jest takie jak powinno być a same hamulce są odrobinę lepsze od wcześniejszych , czy to morze być przyczyna że są używane tarcze i klocki (fakt że były w stanie idealnym). A może vacopompa jest do wymiany , co byście powiedzieli na taki stan rzeczy. Fakt że dopiero przejechałem na nich z 10km.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
No i udało się poszperałem podzwoniłem i znalazłem całe kompletne zaciski 320mm z tarczami i klockami w idealnym stanie za niecałe 400zł. Myślę że niezła cena , dziś wszystko wyczyściłem i pomalowałem jutro zakładam , zobaczę jaki będzie efekt czy coś się polepszy z hamowaniem. Mam jeszcze jedno pytanie czy procedura odpowietrzania jest standardowa jak w zwykłym aucie , i czy wystarczy odpowietrzyć tylko zaciski które były odkręcane czy przepompować wszystkie?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Kurcza czyli chcąc zakładać opony 15" na zimę nic nie pokombinuję z hamulcami Nawet 312 jak bym założył , troszkę szkoda mi tych felg ori 15 założyłem na nie nowe zimówki. DEV daj do siebie jakiś kontakcik.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam , teraz mam problem z hamulcami ,po założeniu kół 17" z oponami 245/45/17 sporo mi spadła skuteczność hamowania dodam że mam z przodu tarcze 280mm, poczytałem już że chłopaki na forum wrzucają do swoich furek większe tarcze i klocki, czy ktoś mi poradzi co musiał bym kupić i od jakiego modelu żeby też zrobić sobie taką przekładkę. O i jeszcze jedna sprawa czy po wymianie nie będzie mi to przeszkadzać w założeniu zimowych kół na 15 calowych felgach.
-
A4 b6 Nie grają mi tylne głośniki w drzwiach , oraz szukanie sygnału?
No tak , pora się przyznać i przeprosić . Więc co mam teraz począć , radyjko jest w dobrym stanie nie powycierane, czy jest opcja jakoś to podłączyć do szyny Can żeby działało podświetlenie i nie wyłanczało się co godzinę, (rozumiem że tył na nim nie zagra bo nie ma wyjścia na głośniki tylne) czy od razu lepiej założyć radio niefabryczne które posiadam JVC.