Treść opublikowana przez toma085
-
Szumi wiatr w środku auta.
Hmm spróbuję jeszcze raz dociągnąć zamki i lekko zawiasy zobaczymy co będzie.
-
Szyba przednia polerowanie ?
Chyba dam spokój wolę nie ryzykować.
-
Szyba przednia polerowanie ?
To chociaż odpryski sobie zalepię bo mam dwa spore.
-
Spryskiwacze mgiełkowe
No to super ale servis mam bardzo daleko Chyba że by wysłali w co wątpię.
-
Szumi wiatr w środku auta.
Ale co zawiasy do wymiany czy regulacji , czy po prostu pompę sobie robisz ze mnie Nikomu nie świszcze przy uszczelkach na wyższych prędkościach , próbowałem już troszkę dociągnąć zamki ale pomogło nie wiele , czy to znak że uszczelki są już nie elastyczne i należy je wymienić?
-
Szumi wiatr w środku auta.
Witam czy jest jakiś sposów żeby ograniczyć świstanie wiatru między uszczelkami , kiedy przekraczam 100 km/g to zaczyna być słychać dość znacznie.
-
Szyba przednia polerowanie ?
No wię co wypolerować czy nie , njgorzej jest jak słońce zachodzi , wtedy bardzo widać rysy i odpryski.
-
Spryskiwacze mgiełkowe
To znaczy że takie dysze od Tuarega lub passata pasują bez przróbek podklajenia itp ??
-
Szyba przednia polerowanie ?
Witam mam pytanko czy ktoś z forumowiczów robił już taki zabieg u siebie , moja ma już ponad 200tys za sobą sporo małych rysek i z dwa odpryski , zastanawiam się nad polerowaniem tylko i wyłącznie dlatego że jest jeszcze orginalna , wymiana na nową to nie jest jakiś wielki wydatek około 400zł jednak wolał bym żeby stara pozostała na swoim miejscu. Jeśli znacie miejsca gdzie można zrobić to profesjonalnie to proszę dać znać.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Czyli znajdzie się telefonik który zadziała. A samsung z serij solid , jestem elektrykiem w firmie transportowej i taki mam służbowy telefon i z niego najczęściej korzystam.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
gracjas sinior
-
Pytanie o plastikową osłonę podłogi?
Witam mam takie pytanko , brakuje mi prawej osłony podwozia ,chciał bym zapytać czy w avant i sedan miały takie same i czy były jakieś różnice w wersjach np. quatro lub bez?
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Piękna piękna piękna i środeczek super.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Witam posiadam moduł z końcówką A z 2004r , chciały bym zapytać czy tak stary moduł będzie się łączył z nowszymi smartfonami , czy jest jakaś określona marka i modele które mogą się łączyć z tym modułem BT.
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Jakie to może mieć przyśpieszenie od 0 do 100km/g
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Chech prosty sposub a jaki efekt
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
No nie taki biedronkowóz , milusia audiczka no i 2,7
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Witam czy znalazł by się ktoś z woj. Łódzkiego co by zakodował moduł pod kierę MF i tempomat. Jeszcze jedno mam pytanie wie ktoś może jaki jest numer obudowy kolumny pod tempomat do b6 ?
-
Właśnie wjechała :)
Mam taki sam kolor avanta LY7Q bardzo ładny podoba mi się , zapodaj zdięcia.
-
Dziwny czujnik przy lampce sufitowej?
Myślisz że będzie pod schowkiem , nigdy go nie wyjmowałem ale przy okazji zrobił bym ten amortyzatorek od wolnego opadania.
-
Dziwny czujnik przy lampce sufitowej?
I wedle ciebie co to jest? Boże było by wspaniale. Myślisz że jak włączę stacyjkę i blutufa w telefonie to powinien go znaleść? A do czego może być jeszcze taki mikrofon. No i lipa próbowałem się połączyć samsungiem solidem i nic nie wykrywał a czy jeśli był by to blutek to czy nie musiał by być podpięty pod zestaw audio?
-
Dziwny czujnik przy lampce sufitowej?
Witam od jakiegoś czasu nurtuję mnie do czego służy taki dziwny czujiczek przy lampce sufitowej. Wygląda na zakładany bo trzyma się na rzepie. Kto wie co to jest i do czego służy?
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Witam czy znalazł by się ktoś z okolic Łodzi co by pomógł w kodowaniu kiery MF i tempomatu, bo nie posiadam vag a mam już kierę z A8 D3 brakuje tylko modułu i taśmy.
-
[ALL B6] A4 Avant TDI S-LINE 171KM/357Nm by PAJDA
Czy takie ramię pasuje bezpośrednio na trzpień z B6
-
Nie gaśnie lampka oświetlenia kabiny oraz...
Wychodzi na to że mikrostyk jest dobry bo pokazuje otwarte drzwi. Podłączyłem dzisiaj autocoma i pokazał że nie można odblokować tylnych prawych drzwi i próbując wywołać to autocomem pokazywał drzwi zablokowane a normalnie się zamykają i otwierają z pilota i nic nie jest zablokowane. Zauważyłem też że nie zapala się czerwona lampeczka w drzwiach. Mały EDIT poszedłem podłubać i ku mojemu zaskoczeniu po skasowaniu błędów autocomem wszystko wróciło do normy ale za to przestał widzieć otwartych drzwi. Czyli to będzie owy micostic , gdzie on jest i czy trudno się do niego dostać?