Treść opublikowana przez toma085
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Ale pinkny , normalnie najpinkniejszy
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Ja mam ja mam.... taki sam kolor jak kolega
-
jak wyczyścić końcówki tłumików
Ja czyściłem specjalną gąbeczką do matowania lakierów , a potem pastą aluchrom z K2
-
A4 b6 tylna dokładka zderzaka
Podpinam się bo mam możliwość kupić od sedana ale nie wiem czy przypasi do avanta.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ja jestem dziś po przeszczepie Concerta na RNS-e i zastanawia mnie jedna rzecz , czy nie powinno się już zapalać podświetlenie przycisków po włączeniu pozycji , dodam że jestem jeszcze przed kodowaniem ale wszystko jest już podłączone cany też i k-line też.
-
Pomysł na moda " Gwieźdxiste niebo"
No dla ciebie może i być to wiocha , równie dobrze można wiochą nazwać podświetlenie ori pod lusterkami które niczemu nie służą a takie właśnie podświetlenie jak wczoraj zaproponowałem ma najdroższy RR :http://autokult.pl/2087,najdziwniejsze-luksusowe-dodatki-w-samochodach%C2'> Jeśli coś się zrobi z głową i umiarem to może być fajny efekt , jako delikatniutkie punkciki rozmieszczone co 5-10cm może wyglądać profi.
-
Pomysł na moda " Gwieźdxiste niebo"
Zainspirowany modem kolegi kaju z dekorami led pomyślałem żeby coś wykombinować ale żeby nie było wiochy i fajnie wyglądało , pomysł by wyglądał tak: Najlepiej na czarnej podsufitce z s-line umieścić kilkadziesiąt malutkich światłowodów które by minimalnie wystawały lub by wyły równiutko z materiałem , podpiąć je pod diodę rgb najlepiej kolor czerwony. Oczywiście światłowody muszą się bardzo delikatnie świecić i musą być możliwie równomiernie rozmieszczone na całej podsufitce. Pytanie czy nad podsufitką jest odpowiednia szczelina żeby można było rozprowadzić światłowody nie łamiąc ich , i ewentualnie miejsce na mały sterowniczek ?
-
Gałka z b8
Witam czy ktoś próbował rezać gałkę z b8 do b6 manual , bo znalazłem fajną i się zastanawiam czy przypasuje?
-
Coś jest nie tak. Termostat?
No dziś wróciłem z pracy i zaraz pod bramą miałem 80C więc zgasiłem auto poszedłem dotykam chłodnicy a ona zimna jak lód więc wychodzi na to że termostat działa poprawnie , czy zakrycie chłodnicy tekturą poprawi coś , może wisco nie będzie wtedy zasysało tak dużo zimnego powietrza?
-
Coś jest nie tak. Termostat?
Ok dziś sprubuję , dużo roboty jest z wymianą. Jakie firmy kupić , czy ori brać.
-
Coś jest nie tak. Termostat?
Witam wczoraj byłem u kolegi i auto stało około 30 minut chodząc na wolnych obrotach i nie osiągneło nawet 90 stopni. Dziś jadąc rano do pracy mam 11km i jedno skrzyżowanie po drodze osiągnęła 80 stopni , zauważyłem też że jak na dworze poniżej 5 to spalanie poszło z 6,4 na 6,9l. Czy to oznacza że termostat nie domyka? Poradzcie czy to normalne objawy>
-
Wymiana ramion wycieraczek , może z B8 (aero)
Czyli takie jak z tej aukcji : http://allegro.pl/nowy-oryg-zestaw-ramiona-piora-aero-audi-a4-b6-i4814946357.html nie będę miał później problemów z dokupieniem piór , bo teraz mam i to jeszcze zwykłych.
-
Wymiana ramion wycieraczek , może z B8 (aero)
Witam , muszę jak najszybciej wymienić ramiona wycieraczek na pióra areo , jakie wymienić z B6 , B7 czy może z B8 podejdą , miło by było jak by ktoś doradził nie za drogi i w miarę dobre pióra?
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Mogę ci zrobić zdięcie jak wyglądały moje po 200tys fakt że auto to toczydełko 100km avb ale już siedzą 320mm
-
Dyfuzor zderzaka S4 look z laminatu
No właśnie chopy taką dokładkę ciężko do rezać do ori zderzaka avanta żeby ładnie przylegała?
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Powiem wam szczerze jak słucham kolegów który potpierają przebieg książkami i servisami niech sobie w buty to włożą , jak jak kupowałem to powiedziałem kolesiowi żeby wywalił to do kosza. Posprawdzałem amory tarcze elementy zawieszenia jak są ori to można się spodziewać jakiś 200tys. jak nie to bankowo jest przekręcone.
-
Potrzebny tokarz - czy ktoś może kogoś polecić?
Jakie te pierścienie kolego potrzebujesz jak coś to wal na pw , mam tokarkę to się coś pomyśli.
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Panowie wczoraj zauważyłem że króciec VP ten gruby co idzie do serva jest luźny można go ruszyć rękom , pośliniłem go i ślina natychmiast została zassana do środka , rozumiem że to się kwalifikuje do wymiany bo jest nie szczelna. No i mam nieraz że rano musi ze dwa trzy razy przekręcić zanim zapali , czy to może być też przyczyną?
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
A słyszałem że taki awłek można dać do chromowania , co o tym myślicie?
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Tu chyba należało by zacząć od wymiany uszczelniaczy pompek. Mam jeszcze jedno pytanie ile powinny uginać się szklanki pod wałkiem bo u mnie około 1mm ale nie musiałem użyć do tego wielkiej siły , wystarczył nacisnąć jedną ręką dużym śrubokrętem.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Kolego lukaszooo widzę że znasz temat wałków to może powiedział byś mi coś o moim , ogólnie żadnych niepokojących objawów nie ma silnik pracuje równo ale po przeczytaniu wątku postanowiłem zdjąć pokrywę kontrolnie. No i zobaczyłem że na dwóch krzywkach troszkę jest chropowatej powierzchni ale wałek i wierzchołki krzywek nie wyglądają na wytarte , jedynie ta powierzchnia mnie nie pokoi: Proszę o oceną czy to pora rozglądać się już za wałkiem czy trzeba to natychmiast wymieniać. Jedyna dolegliwość to nieraz jak zapalę rano to przez 2-3sekundy tak jak by na 3 cyl pracował ale to się zdarza raz na 10 odpaleń.
-
Buczy podczas przyśpieszania i szczypiące spalny
No plecionka troszkę się sypie ale okopcenia ani przedmuchów nie widać, a co to jest ten kąt go sprawdzić?
-
Buczy podczas przyśpieszania i szczypiące spalny
Hmm ciekawe czy u ,mnie jest kat ,ale spaliny bardzo śmierdzą..
-
Buczy podczas przyśpieszania i szczypiące spalny
Witam mam taką przypadłość w 1.9 AVB kiedy silnik ma większe obciążenie na przykład podczas przyśpieszania silnik zaczyna buczeć szczególnie od 1600 do 2100 obr/min , nie wiem co może być przyczyną na wyższych obrotach już to tak nie przeszkadza. Kolejną niepokojącą mnie rzeczą są szczypiące w oczy spaliny gdy auto chodzi w garażu czy to normalne czy objaw zużytych pompek? Dodam że silnik pracuje równo i nie kopci nawet jak się dodaje gazu. A i jeszcze jedno dziś rano jak było -2 to silnik zapalił ale musiał obrócić z dwa razy wcześniej palił z ćwierć obrotu.
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Wczoraj założyłem Osram NBU i rzeczywiście światła jest sporo więcej.