Treść opublikowana przez toma085
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ok zadzwonię jutro.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev zrobił byś mi takie malowanko czy nie?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev ile byś chciał jak bym ci wysłał rozmontowane zaciski przód i tył 320 i 288mm żeby pomalować je proszkowo. Nie masz pw i nie miałem jak ci napisać.
-
Słaby przyrost po wymianie turbo. (zrobione logi)
Dziś czyściłem turbo osobiście , bardzo brudna nie była ale po zrobieniu logów wydaje mi się że jest lepiej oceńcie koledzy sami. http://vaglog.pl/log_253721.html
-
Imitacja samopoziomowania xenon A4 B6 lista chetnych
A jakieś promocje?
-
Słaby przyrost po wymianie turbo. (zrobione logi)
Dobra więc tak co może stać jak jest takie przeładowanie , czy może się uszkodzić turbo. Jeszcze gruszka od sztangi jest nie ruszana może trzeba wymienić albo podregulować? f*ck zostawiłem auto fachowcom bo musiałem wyjechać w delegacje i coś czuję że mnie w ..... zrobili Wiedziałem że jak sam nie zrobię to tak wyjdzie
-
Słaby przyrost po wymianie turbo. (zrobione logi)
Witam jestem już po czyszczeniu turbo , wymianie mapsensora , N75 i węży od turbo wklejam logi doladowania. http://vaglog.pl/log_253379.html
-
Słaby przyrost po wymianie turbo. (zrobione logi)
Dobra ko jak już wszystko ogarnę to podjadę a który to użytkownik?
-
Słaby przyrost po wymianie turbo. (zrobione logi)
Czyli po wyczyszczeniu geometrji , czeka mnie jeszcze jedna korekta softu
-
Słaby przyrost po wymianie turbo. (zrobione logi)
To znaczy że co nie wracał bo był program źle zrobiony czy że motorówka jest do kitu bo nie bardzo rozumiem co masz na myśli kolego , a chciał bym żeby to było zrobione jak trzeba.
-
Słaby przyrost po wymianie turbo. (zrobione logi)
Synchro zrobione , zaworek n75 wymieniony i geometria sprawdzona w basic setting chodzi jak trzeba , jutro wymieniam węże elastyczne od turbo bo mam podejrzane spękania na jednym. Co jeszcze zrobić przed korektą i czy jechać to tego samego kolesia czy może do V-teh w Łowiczu , znacie ich czy dobrze robią softy? O co tu chodzi że nie podniusł dawki na wyższych obrotach?
-
Słaby przyrost po wymianie turbo. (zrobione logi)
Więc co mogę to jakoś sprawdzić czy wyciągać turbo i geometria do czyszczenia, n75 podmienię na inny. , no bo coś chyba trzeba zrobić zanim pojadę na korektę , jak powinna wyglądać krzywa momętu ma zdjąć troszkę na niskich obrotach czy zostawić jak jest?
-
Słaby przyrost po wymianie turbo. (zrobione logi)
Tak turbo sprawdzałem przed założeniem i geometria chodziła płynnie , co może być jeszcze przyczyną przeładowania, synchro jutro poprawię , na ile ustawić 0 czy -1.1. Więc wychodzi na to że program jest źle zrobiony , mianowicie co mam powiedzieć kolesiowi bo już się z nim umówiłem na poprawę. Dziś zrobiłem autem ponad 100km i muszę przyznać że chodzi sporo lepiej niż przedtem równiej ciągnie i nie ma zadszki powyżej 3500obr/min. Co trzeba zwiększyć jeszcze dawkę? Od czego ma być ten mapsensor? I jeszcze czegoś nie rozumiem skąd tak dużo tych nm przy zaledwie 140km,
-
Słaby przyrost po wymianie turbo. (zrobione logi)
Dodam jeszcze ze dwa tygodnie temu wymieniłem wałek , szklanki , kompletny rozrząd , uszczelniacze na pompowtryskach ( zostały zamienione skrajne poszły do środka) niestety te wysokie korekcje poszły za pompkami.
-
Słaby przyrost po wymianie turbo. (zrobione logi)
Zrobione logi: http://vaglog.pl/log_252373.html http://vaglog.pl/log_252372.html http://vaglog.pl/log_252374.html http://vaglog.pl/log_252375.html http://vaglog.pl/log_252376.html http://vaglog.pl/log_251857.html
-
Słaby przyrost po wymianie turbo. (zrobione logi)
OK a co powiecie na temat wykresu przed korektą softu bo też ten czubeczek wyszedł dziwny mianowicie chyba wcale powinno go tam nie być. Coś właśnie było nie tak podczas pomiarów jak mieliśmy jeszcze podłączoną diagnostykę to auto wchodziło nam w stan awaryjny i nie można było zrobić wogule pomiaru. I jeszcze jedno czy nie zajade sprzęgła na tak mocnym dole podczas robienia logów.
-
Słaby przyrost po wymianie turbo. (zrobione logi)
OK czyli przestawiam synchro i robię logi.
-
Słaby przyrost po wymianie turbo. (zrobione logi)
Niema problemu których grup i jakie. Wrzuciłem wykres do wglądu. Dodam jeszcze że czujnik ciśnienia doładowania jest orginał nie byw wymieniony z nowym dolotem. Synchronizacja +1.7
-
Słaby przyrost po wymianie turbo. (zrobione logi)
No tak przecież napisałem , tak to bym nawet nie zawracał wam głowy.
-
Słaby przyrost po wymianie turbo. (zrobione logi)
Witam panowie mam taki kłopot z moim autem a4 b6 AVB najpierw był lajtowy soft na 130km i 330nm po czym wymieniłem turbo na to z avf i cały dolot kolektor ssący egr i wszystko aż do turbo na to z avf. Dziś byłem na chamowni i korekcie softu i niestety udało się tylko zrobić 139km i 360nm , auto było hamowana pięć razy za karzdym razem prawie wchodziło w stan awaryjny dopiero po odpięciu diagnostyki udało się zrobić pełne hamowanie i wszystko co się udało wycisnąć to właśnie tyle. Koleś twierdzi że turbo zdrowe pompuje jak należy tylko paliwa jest mało. Co może być nie tak od czego zacząć sprawdzanie , dodam że mam VCDS i jak będzie potrzeba to zrobię odpowiednie logi. Zaraz wrzucę wykres z hamowni.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Panowie zna ktoś może numerki albo rozmiary uszczelniaczy po obu stronach wałka bo coś nie mogę tego znaleźć a wolę to wymienić przy okazji.
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
A ja kupiłem gayer i śmierdzą już ponad miesiąc , chyba wrócę do rezerw plast a te założę jak się wypachną do lata.
-
Czy tak powinien wyglądać wirnik turbiny (zdięcie)
Panowie zrobiłem zdjęcie wirnika strony ssącej wydaje mi się że nie ciekawie to wygląda , co koledzy o tym powiecie? Ogólnie auto oliwy nie bierze ale jest słabe luzu osiowego brak.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Panowie polecicie ktoś z forum od kogo można kupić hydropopychacze , panewki pod wałek , uszczelniacze wałka , oraz uszczelki pod kolektory?
-
Dekielki do biedronek jaki mają nr.
Dzięki to jest to.