Treść opublikowana przez Barni
-
[ALL B5] Opony zimowe Dunlop czy Goodyear ?
Ciekawa teoria. Ja też kupiłem Dunlop zobaczymy.
-
[ALL B5] Klima znów działa jak powinna
Niestety nie znam w tamtych okolicach.
-
[ALL B5] Klima znów działa jak powinna
Sam niestety nie wymienisz. Daj do serwisu bo trzeba najpierw odciągnąć czynnik.
-
[ALL] Dzień chłopaka
:> Dziewczyny pamiętały o chłopakach :> SUPER !!! DZIĘKI !!!
-
[ALL B5] Zmiana z 15" na 16" lekko ściąga
Ściąga lekko w lewo. Teraz zaczęło coś skrzypieć w zawieszeniu w lewej stronie więc chyba czeka mnie wymiana wahaczy Być może padające wahacze przyczyniają się do ściągania właśnie w tą stronę Jak wymienię to się okaże. Jednak jeszcze nie wiem kiedy do tego dojdzie. Przymierzam się do Lemforderów a te trochę kosztują
-
[B5 AVG] Centralny zamek nie działa
Tak właśnie to jet to co podejrzewałem.
-
[B5 AVG] Centralny zamek nie działa
Tak czy siak musisz dobrać się do pompki. Prawdopodobnie rozpadł ci się grafitowy wirnik w pompce. Ewentualnie nieszczelność przewodów powietrznych ale raczej obstawiałbym wirnik.
-
[B5 AVG] Centralny zamek nie działa
Jak nie słyszysz to znaczy że coś z nią nie tak. Zajrzyj do pompki może trzeba ją wymienić. Dostaniesz się do niej od bagażnika po prawej stronie zdejmij tapicerkę.
-
[B5 AJM] POWIETRZE Z ZEWNATRZ
Ja również nie do końca wiem o co Ci chodzi,ale włączasz econ wiatrak na odpowiednią prędkość i masz napływ powietrza z zewnątrz.
-
[ALL B5] Klima znów działa jak powinna
W moim przypadku oba przewody były ciepłe do miejsca zamontowania tego filterka , tuż za nim w stronę kabiny na rurce pojawiał się lekki szron. Jednak skuteczność chłodzenia była marna. Tak był zasyfiony że czynnik nie mógł się przebić. Zresztą widać na fotach.
-
[B5 1Z] Klimatyzacja nie chłodzi
Popatrz też na ten wątek : http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_klima_znow_dziala_jak_powinna-t42738.0.html Może też masz problem z dławikiem?
-
[ALL] Jakie felgi
Tak! Całkiem dobrze myślisz. Polecam fele 16" i oponki 205/55.
-
[ALL] Sposób na nude - w markecie i w windzie - kto spróbuje?
Zajefajne!!!
-
[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
No ładniutka. Myślę że 16" będą w sam raz. :oklaski:
-
Problem ze zmianą rozdzielczości - komputer się wyłącza
Ja myślę że brak odpowiednich sterowników jest przyczyną twoich kłopotów. Poszukaj w necie najnowszych sterów do Twojej płyty głównej i do karty graficznej zainstaluj też directx najnowszy. Powinno działać.
-
[ALL B5] Klima znów działa jak powinna
Kolega majkel_majki już odpowiedział na Twoje pytanie. Syczenie jest normalnym zjawiskiem związanym z rozprężaniem czynnika.
-
[ALL B5] Klima znów działa jak powinna
Jestem święcie przekonany że nikt do tej pory do tego dławika nie zaglądał. Poprzedni właściciel zmieniał tylko filtr przeciwpyłkowy. Zero serwisu klimy dopiero ja się tym zająłem.
-
[ALL B5] Klima znów działa jak powinna
No właśnie coś takiego było zrobione
-
[ALL B5] Klima znów działa jak powinna
Można dobić ale w granicach tolerancji. U mnie jest to 700 +/- 50 g . A jak jest za mało to co nie uzupełnia się ? [br]Dopisany: 25 Sierpień 2008, 16:04 _________________________________________________ W niemczech w serwisie dałem niecałe 16 euro z dwoma oringami. To trochę taniej.
-
[ALL B5] Klima znów działa jak powinna
Proszę bardzo: filterek - 4B0 820 177 DROSSEL oringi - 8E0 260 749 DICHTRING
-
[ALL B5] Klima znów działa jak powinna
Tak to są opiłki , ale to normalne że się tam znalazły. Każda sprężarka wytwarza coś takiego (no chyba że ktoś rzadko załącza klimę) przy normalnej pracy ciągłej, a u mnie klima rzadko jest wyłączana. Jeszcze polata
-
[ALL B5] Klima znów działa jak powinna
Witam! Miałem problem z klimą. Czasem chłodziła lepiej ,czasem gorzej , w zależności od temp. na zewnątrz. Pojechałem raz do fachowca trochę dobił czynnika i kazał zobaczyć co się będzie działo dalej. Pojeżdziłem tak parę dni i cóż bez zmian. Wróciłem do mechanika od klimy. Zdiagnozował iż zapchany jest filterek (dławik) znajdujący się w rurce(zaznaczonej na zdjęciu) : Kazał mi go kupić. Kupiłem w niemieckim serwisie wraz z dwoma oringami -koszt niecałe 16 euro. I do fachury od klimy. Po wyjęciu stary filterek wyglądał tak : Porównajcie sobie z nowym! Wymienił zabity filterek,napełnił czynnikem i znów mogę się cieszyć w pełni działającą klimą. :> Może Wy macie też problem ze słabym chłodzeniem klimy więc sprawdzcie to.
-
[ALL B5] Kontrolka na obrotomierzu
To kontrolka od immobilisera. Spróbuj z drugim kluczykiem czy będzie to samo. może nawet stacyjka pada (jakieś słabe styki?).
-
[ALL B5] Problem z centralnym zamkiem
Też sugeruję zajrzeć najpierw do pompki centralnego. Ja już przerabiałem pęknięty wirnik w pompce. Dodatkowo po wymianie dobrze sprawdzić szczelność innych elementów.
-
[B5 ADR] HELP !!! 195/65/16 czy 205/60/15 ???
Powinieneś mieć wszystkie cztery w jednym rozmiarze Ja tam jeżdżę od niedawna na 205/55R16. Zupełnie inna jazda :> 195/65R15 nie były złe ale bardziej bujało na nich teraz autko jest sztywniejsze no i o wiele lepiej się prezentuje.