Treść opublikowana przez Warson
-
Ściąga Lekko W Lewo
Witam, zauważyłem ostatnio przypadłość w Mojej B5 otóż: Kierownica jest delikatnie skręcona w prawą stronę, gdy ją wyprostuję to autko ściąga w lewą stronę, natomiast gdy przy skręconej w prawo można powiedzieć standardowo, gdy puszcze kierownicę to autko również lekko ciągnie w lewo. Opon nie ścina. Czy ktoś wie co może być przyczyną? Czy zbieżność rozwiąże problem? Czy jeśli coś poważniejszego to samo wyregulowanie kierownicy na śrubie jest dobrym pomysłem? z góry dzięki za odpowiedź.
-
[ALL B5] Niebieski AVANT > 18 Zoll > 171PS > TDI
Jaka Cena Za Całą Glebę? Ile Pali AJM po Chipie? Warto Robić?
-
Taka Granatowa A4 B5 SPRZEdana!
Całkiem Pomysłowo
-
Czerwony Przed Lifcik W Avancie
Gdzie Dorwałeś Taką Zaślepkę Anteny? i Co zrobiłeś ze stają? Jak i gdzie masz zamontowaną nową?
-
Za Duży Kąt Wtrysku W Ajm?
Podobno Grupa VAG 00 pozycja 2.
-
Za Duży Kąt Wtrysku W Ajm?
kurcze teraz nie pamiętam jaka to była cyfra która to pokazywała ale skoro nie ma kątów wtrysków to na pewno kumpel miał na myśli to o czym ty mówisz, a więc jest ok czy nie?
-
Za Duży Kąt Wtrysku W Ajm?
Witam, dzisiaj u znajomego na kącie wtrysku wyskoczyło mi 111 w Silniku AJM, ponoć dużo za dużo. Auto odpala dobrze ale jak jadę na trasię np na 5 biegu i wcisnę pedał gazu to auto łapie po chwili a nie od razu, czy to będzie ten problem? Jeśli tak to drogi koszt naprawy tego?
-
Przyceimnione Szybki
Jest szansa żebym przyciemnił szyby w Kombiczku A4 B5 na Śląsku w cenie do 350zł? bo wszędzie sypią ceny niestety za wysokie jak na moje progi finansowe
-
Jakie proponujecie żarówki H7 do Audi?
Witam, drażni mnie żółte światła mijania, założenie xenonów łączy się z zamontowaniem spryskiwaczy i samopoziomowania co zwiększa drastycznie koszta i ciężko o osoby, które takim modem się zajmują, a więc mam do was pytanie a w zasadzie pomoc, czy jest ktoś w stanie potwierdzić albo wskazać standardowe żarówki H7, które nie świecą na żółto tylko na idealną Biel lub też na lekko niebieskawo? jest tego pełno na rynku ale najlepiej mieć potwierdzenie u osób które mają je obecnie zamontowane lub też używali przez jakiś czas. z góry dzięki za odpowiedź.
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Witam, drażnią mnie żółte światła mijania, założenie xenonów łączy się z zamontowaniem spryskiwaczy i samopoziomowania co zwiększa drastycznie koszta i ciężko o osoby, które takim modem się zajmują, a więc mam do was pytanie a w zasadzie pomoc, czy jest ktoś w stanie potwierdzić albo wskazać standardowe żarówki H7, które nie świecą na żółto tylko na idealną Biel lub też na lekko niebieskawo? jest tego pełno na rynku ale najlepiej mieć potwierdzenie u osób które mają je obecnie zamontowane lub też używali przez jakiś czas. Czy to możliwe aby przez soczewki było żółte światło? czy soczewki mają za zadanie oddalić światło itp? Pytam, ponieważ reflektory mam w przyzwoitym stanie ale nie jestem zadowolony z jakości świecenia jak i z odległości i oświecenia drogi. Przyznam szczerze że po zakupie auta kupiłem jakieś NoName z Auchana Blue Xenon ale od razu napiszę iż nie ma różnicy + czy - niż to co miałem wraz z zakupem auta. z góry dzięki za odpowiedź.
-
Białe Światła Mijania, Xenon Itp...
Witam, drażni mnie żółte światła mijania, założenie xenonów łączy się z zamontowaniem spryskiwaczy i samopoziomowania co zwiększa drastycznie koszta i ciężko o osoby, które takim modem się zajmują, a więc mam do was pytanie a w zasadzie pomoc, czy jest ktoś w stanie potwierdzić albo wskazać standardowe żarówki H7, które nie świecą na żółto tylko na idealną Biel lub też na lekko niebieskawo? jest tego pełno na rynku ale najlepiej mieć potwierdzenie u osób które mają je obecnie zamontowane lub też używali przez jakiś czas. z góry dzięki za odpowiedź.
-
Szukam kogos na Śląsku kto dobrze przyciemnia szyby :) jakies namiary bym poprosil ;)
Temat podbijam, możecie polecić jakieś Ciekawe Serwisy albo osoby prywatne? Najlepiej Blisko SO, Katowic itp.
-
Zapraszam na rezanie i naprawy mechaniczne :)
Siemka, jaka cena dla mnie za polerkę lamp?
-
Spoty Katowice i okolice
Siemka, zajmuje się ktoś polerką reflektorów u nas? Jaka Cena?
-
Avant - wymiana anteny dachowej
Wygląda na to że takie same ---------- Post dopisany 31-07-2014 at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany 26-07-2014 at 15:41 ---------- Ok wszystko podłączyłem razem z Przejściówką ale niestety jakość tragiczna VOX FM szumi... Dziwne jest to że mam zaprogramowane stacje i one działaja ale jak już dam wyszukaj automatycznie na radiu to nie znajduje żadnej... Jest jeszcze jakaś dodatkowa opcja na polepszenie sygnału? czytałem o jakimś separatorze, daje to cos?
-
Skacze licznik temperatury.
To może lepiej podłączyć do kompa i sprawdzić czy to termostat itp?
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięki za tego skibę ale Ceny ma zabójcze, 5zł różnicy na żarówce z Allegro.. ehh nie ma nic tańszego? A jeszcze przy okazji gdzie dobrze zrobią regenerację Kloszy?
-
Spoty Katowice i okolice
Siemka, czy wiecie gdzie na Śląsku lub w okolicach mogę kupić Żarówki LED C5W oraz W5W ??
-
Skacze licznik temperatury.
Ok, udało się wymieniłem, temperaturka na wskaźniku teraz pokazuję idealnie Kilka fotek poglądowych dla użytkowników którzy w przyszłości będą chcieli również wymienić: Edit: Jednak okazuje się nie jest ok... Kod 49 na Climatronicu pokazuje 75C max, tak samo wskazuje wskazówka, przynajmniej wstała bo na starym czujniku było 60C i ani rusz... Dziwnie bo nowy czujnik oryginalny kupiony po kodzie częściwiec zzły chyba nie może być.. A kod Klimy 51 pokazuje 90C Ale to jest chyba temp silnika. czy ktoś wie co jest grane?
-
Skacze licznik temperatury.
Climatronic pokazuję 90C a wskazówka lezy na 60C a więc Licznik prawda?
-
Jakie żarówki do wnętrza?
Witam, z racji tego iż jest już ciemno i późno i nie będę schodził i oglądał żarówek a chcę zamówić na allegro, czy możecie mi napisać jakie żarówki posiada moja Audi B5 1.9 TDI Avant Kombi w Całym Aucie? Mam na myśli te w podsufitkach od strony środkowej jak i z tyłu dla pasażerów oraz Dla Bagażnika, Oraz te które podświetlają rejestrację i te w schowkach jak i nad nogami. Chcę zmienić na Ledowe. Proszę o podpowiedź jakiej wielkości są tam rurkowe żarówki? z góry dziękuję.
-
Avant - wymiana anteny dachowej
Ok musiałem niestety pilnie zakupić ta antenę, okazało się że śruby nie dało się wykręcić od tego wzmacniacza więc musiałem sobie poradzić brzeszczotem :-) Wstawiłem nowa Antenę Zakupioną na giełdzie z wzmacniaczem lecz okazuje się że mam takie coś: Co teraz zrobić ? Radio gra teraz nieźle nawet gdy jest nie podłączona antena a wymieniałem stara dlatego że była zrobiona na silikon, nie dało się wykręcić bata i pękła cała góra na myjni. Na oryginał mnie niestety nie stać.
-
Avant - wymiana anteny dachowej
To możesz mi doradzić jaką zakupić?
-
Avant - wymiana anteny dachowej
Witajcie, czy może mi ktoś napisać jaką najlepiej Zamówić Antenę do B5 Kombi 2001r. Avant? Czy takie coś się nada? ANTENA DACHOWA AUDI 80 A3 A4 A6 wtyk RAKU-2 (4376880584) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Antena DACHOWA NA DACH AUDI 80 A3 A4 A6 bat 16 cm (4379024674) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ANTENA DACHOWA AUDI 80 A3 A4 A6 RAKU-2 wzmacniacz (4441327058) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Skacze licznik temperatury.
Ma ktoś jakąś fotkę gdzie to się znajduje?