Treść opublikowana przez Warson
-
Skacze licznik temperatury.
Dzisiaj byłem zakupić ten czujnik, i nie kupiłem, sprzedawca zapytał się z jaką kostką Niebieską czy Zieloną? Skąd ja to mam wiedzieć?
-
Skacze licznik temperatury.
nie znam się na mechanice aby to sam wymienić, chyba że macie jakiś tutorial ze zdjęć Najprędzej wymienię ten czujnik w Sobotę.
-
Skacze licznik temperatury.
wymienię ale póki co nie mam kasy Ani na część ani na mechanika... spłukałem się na samochód do zera, niestety tak bywa...
-
Czy w moim Audi Jest Komputer Pokładowy?
To akurat Wiem
-
Skacze licznik temperatury.
Dzisiaj zauważyłem jeszcze jedno, gdy zgaszę silnik a potem odpalę, wskazówka pokazuję prawidłowo 90C. Noi gdy znowu nie działa tzn. stoi na 60 zauważyłem jakby spadek mocy auta... Czy taka błachostka może oznajmiać się czymś takim?
-
Poleć swojego mechanika:)
Poszukuję Dobrego elektryka: Podłączenie pod kompa, sprawdzenie błędów, Naprawę autoalarmu, zamontowanie Pilota do centralnego zamka, wymiana FIS z 1/2 na Full, naprawa anteny i kilka innych. NA Terenie Sosnowca +25km. z góry dzięki.
-
Spoty Katowice i okolice
Witam serdecznie, czy ktoś z Forumowiczów ze Śląska posiada i umie podłączyć kompa pod Audiczkę w celu znalezienie potencjalnych błędów? Jestem nowy i szukam pomocy, mam kilka problemów z Audiczką i nie chce mi się zakładać kilkunastu tematów na forum. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.
-
Skacze licznik temperatury.
dzięki za odpowiedź, myślałem że to jakaś grubsza sprawa. A Zna ktoś z was na Śląsku Kogoś kto umie podłączyć Audiczkę pod komputer i wszystko posprawdzać? bo mam parę takich mankamentów które wskazują na coś z elektryką ale to bym musiał założyć kilkanaście osobnych tematów...
-
Skacze licznik temperatury.
Witam, mam problem mianowicie od kilku dni skacze mi wskazowka temperatury tzn raz jade okolo 25min i wskazowka stoi na 60C po czym wskakuje na 90C i po chwili znowu jest na 60C lecz nigdy nie przekroczyla 90C. Zdaza sie tak ze potrafilen przejechac ponad 100km i dalej wskazowka byla na 60C. czy ktos z was wie gdzie lezy problem?
-
Czy w moim Audi Jest Komputer Pokładowy?
to bez sensu... Więc jakbym mógł prosić to Dużo jest zabawy z wymianą takiego Fisu? Drogi będzie to koszt?
-
Czy w moim Audi Jest Komputer Pokładowy?
Droga taka zabawka? Dużo Roboty aby to zmienić? Swoją drogą Co powinien wyświetlać licznik na samym dole?
-
Czy w moim Audi Jest Komputer Pokładowy?
Przesyłam zdjecie Fis:
-
Czy w moim Audi Jest Komputer Pokładowy?
czyli on nie jest uszkodzony tylko po prostu tego nie mam? A więc co wyświetla się w małym prostokąciku na dole?
-
Czy w moim Audi Jest Komputer Pokładowy?
Tzn, możesz mi to jakoś łopatologicznie wytłumaczyć? Jest szansa żebym miał to spalanie czy nie?
-
Czy w moim Audi Jest Komputer Pokładowy?
Witam, od Dziś jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 1,9 TDI Avant 116KM rocznik 2001 Kombi Mam pytanie, pomiędzy prędkościomierzem a obrotomierzem mam dwa wyświetlacze duże kwadratowe i niżej mały prostokąt na środku. Ten duży wyżej pokazuję Rezerwę, testy Oleju, hamulcy itp a ten niżej otwarte drzwi. I nigdzie mi nie wyświetla się Jakie jest spalanie i inne informację. Czy w tej wersji Audi Jest Komputer pokazujący to? VIN to: WAUZZZ8DZ1A010903 Jak sprawdzić czy mam to na wyposażeniu czy nie? I jeszcze jedno czy w tej wersji Audi jest Centralny zamek z Pilota? (Scyzoryk) Bo u mnie również nie ma i nie wiem czemu... proszę o pomoc, dziękuję z góry.
-
Wymiana rozrządu Śląsk
wystawiasz jakies rachunki za robocizne czy robisz w garażu?
-
Wymiana rozrządu Śląsk
Witam, czy ktoś z was wie gdzie mogę na Śląsku najlepiej Katowice i okolice wymienić kompletny rozrząd tak aby to było zrobione dobrze?
-
Świeżo po zakupie, proszę o porady.
o hoho, widzę że na dzień dobry niezłe koszta mnie czekają :/ Troche zonk...
-
Świeżo po zakupie, proszę o porady.
- Wiesz ja pytałem o części nie pojadę na dłuższą trase do kogoś aby wymienić rozrząd, zrobie to gdzieś u Siebie.
-
Świeżo po zakupie, proszę o porady.
Jak to sprawdzić i co to jest DPF?
-
Świeżo po zakupie, proszę o porady.
no widzisz dlatego wolałem zapytać, pisałem że jestem zielonkawy
-
Świeżo po zakupie, proszę o porady.
- Ale jaka firma i jaki 10W40 itp?
-
Świeżo po zakupie, proszę o porady.
Witam, jestem świeżo po zakupie AJM sprowadzona z Włoch. Krótko mówiąc chciałbym od razu zrobić podstawowe rzeczy, wymiana rozrządu, oleju itp itd. Bardzo proszę o pomoc jakie części kupić jakich firm, jaki olej wlać itp. Autko ma przejechane 202tyś. z góry dziękuję za wszelkie porady, i jestem tu nowy początkujący mam nadzieje że nie będzie hejtów
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie, mam na imię Michał i od kilku lat udzieliła mi się marka Audi. Niestety dopiero teraz jest dane mi zakupić Audiczkę. Oczywiście piszę tutaj aby móc od was otrzymac wszelkich przydatnych informacji w dziale Kontrolowany zakup jak i wiele innych. Jak tylko będę szczęśliwym posiadaczem Miejmy nadzieje perełki będę chciał wstąpić do Klubu A4. Pozdrawiam serdecznie wszystkich użytkowników.