Treść opublikowana przez mokry_mtb
-
Felgi A4 B5 będą pasować?
Też nie rozumiem jak można z czymś takim jeździć. Jakie w taki razie et będzie pasować? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Felgi A4 B5 będą pasować?
Witam proszę o szybką odpowiedz czy felgi podejdą do Audi a4 b5 http://olx.pl/oferta/alufelgi-germany-17-5x112-opony-w-dobrym-stanie-niski-profil-CID5-ID9CMY1.html#6f8f772c38 8j 17h2 et32 dość małe ET i tego się obawiam
-
Pomysł na wydech 2.6 abc quattro
A orientujesz się od jakiej sumy u nich wydech się rozpoczyna, bo wydaje mi się że znacznie przekracza mój budżet. Znam już cena 2600 jest to dla mnie stanowczo za dużo będę w takim razie myślał nad zrobieniem środkowego i końcowego a może w przyszłości coś pomyślę Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka A może ktoś mi doradzi czy jest sens kupować taki zestaw http://allegro.pl/show_item.php?item=5070673605 lub http://allegro.pl/show_item.php?item=5712622328
-
Pomysł na wydech 2.6 abc quattro
Witam poszukuje pomysłu na wydech. Aktualnie są strumienice zamiast katalizatorów mają około roku środkowy przegniły a końcowy jakoś jeszcze się trzyma. Może ktoś mi doradzi co zrobić albo zna kogoś w łodzi co zna się na rzeczy i jest rozsądny cenowo.
-
Tylne głośniki które przewody.
Dzięki za odpowiedz ale chodziło mi o przewody które są w słupkach ale sam sprawdziłem. Dla potomnych mogę napisać żółte kostki przewody brązowo-czerwony i niebiesko-żółty. Wczoraj to robiłem ale zeszło mi ze trzy godziny ze względu na to że chciałem iść z oryginalną wiązką.
-
Tylne głośniki które przewody.
Witam pozbyłem się subwoofera noki z bagażnika http://a4-klub.pl/index.php?/topic/311637-abc-a4-b5-audi-michala-wygluszanie-bagaznika-znow-myszy/page-2 i chce głośniki tylnych drzwi wpiąć bezpośrednio do radia i tu jest moje pytanie czy wie ktoś które przewody w słupkach biegną do tych głośników?
-
[ABC] A4 B5 Audi Michała (Wypełnienie podłokietnika)
Kiedyś wygłuszałem felicie całą podłogę nadkola i kawałek dachu na to poszła pianka w upały nie czułem zapachu. Najważniejsze jest to aby pokryć czymś dodatkowo mate aby nie było wokół niej wolnej przestrzeni aby nie mogła parować. Pianka typu "S" jest wygłuszeni-owa i ma częściowo zamknięte pory dzięki czemu pochłania dźwięk wiem bo pracuje jako technolog w firmie zajmującej się obróbka polietylenów i poliuretanów spienionych.
-
[ABC] A4 B5 Audi Michała (Wypełnienie podłokietnika)
Dzięki wielkie na razie jeszcze trochę mi zejdzie z bagażnikiem czekam na paczkę z kostkami i przewodami, zrobię również nową obudowę do głośnika. Ale wszystko stopniowo
-
[ABC] A4 B5 Audi Michała (Wypełnienie podłokietnika)
Wkrótce zrobię kilka sztuk wkładek do gałki, a aktualnie wziąłem się za sprzątanie bagażnika (po raz kolejny ślady po gryzoniach). Szukam teraz dobrego środka do wyczyszczenia blachy z kleju po filcu. Wygłuszę czymś innym bagażnik, ale pracę pewnie rozpocznę we wtorek. Poniżej zdjęcia z aktualnych dokonań. Skóra ma swoje lata i niestety w kilku miejscach kolor już zszedł, ale i tak nie jest najgorzej. Jak pisałem wyżej wkrótce kolejne zdjęcia z postępu. Prace posunęły się do przodu Prawy boczek bagażnika już na miejscu filc został zastąpiony pianką a blacha pokryta taśmą dekarską. Na razie nie mogę odczuć różnicy bo została mi druga strona tak więcej się zmieni. W weekend Narzeczona postanowiła mi sprawić prezent i podjęła się wymiana skóry na kierownicy przy okazji zostanie zrobiona gałka i ręczny. Usuwanie starego filcu doprowadzała mnie do szewskiej pasji gdyż myślałem że zajmie mi to max pół godziny a siedziałem przy tym prawie dwie. Po zerwaniu blachę pokryłem matą dekarską a potem pianką typu "S" 20mm grubości. Na boczku również zerwałem filc tu obyło się bez problemów trzyma się tylko w kilku miejscach i również zastąpiłem go pianką typu "S" 10mm grubosci. A to aktualny stan rzeczy z fotelami też się namordowałem gdyż ciężko było mi trafić z śrubami imbusowymi jest dość ciężki dostęp. A teraz pracę Narzeczonej na razie zerwała skóry i prawdopodobnie w weekend będzie obszywać nową skórą.
-
Co to jest?
Jestem od pięciu lat w temacie pianek polietylenowych i poliuretanowych. One po czasie żułkna i tracą swoje właściwości kruszac się. Z takich też powodów odklejają się podsufitki. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Akcja spadają co za tym idzie sprzedaż samochodów w krajach rozwiniętych również. Podejrzewam że każda duża marka podobnie dziala. To juz nie ucichnie a wręcz się nakręci... Sprawdzą wszystkich i wtedy dopiero zacznie być ciekawie Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
[SYSTEM NOKIA][TYŁ AKTYWNY] Problem z tyłem/fader
Ja osobiście sam sobie zrobiłem chincze po odpowiednim ustawieniu radia nie jest zle. Choć w przyszłości zamierzam wsadzić w miejsce suba wzmacniacz aby zasilić drzwi. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
BRAK KIERUNKÓW LEWA STRONA
Sprawdź miernikiem przełącznik, zdarza się że sniedzieje styk i wystarczy kontakt sprej. Ja osobiście miałem tak z światłami drogowymi. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Coś rozładowuję akumulator
Pompa czy wentylator? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
przelacznik zamykania
Wydaje mi się że najlepiej będzie ściągnąć boczek a potem to już wszystko będzie widać Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Zestaw do renowacji kierownicy
Moim zdaniem lepiej obszyć. Poprzedni właściciel mojego auta uskutecznił jakąś farbę zrobiłem kiedyś trasę 800km i miałem całe czarne dłonie, przy krutkich dystansach nie dostrzegłem tego. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Regeneracja dekorów drewnianych
Wystarczy je dobrze wypolerować ściereczka i do dzieła Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Rozłącza co 10 sek sprężarke
Nie jestem pewien ale może to być czujnik cisnienia. Jak nabijali klime sprawdili wysokie i niskie cisnienie. Jak wysoki idzie niebezpiecznie do góry kompresor zostaje wylaczony ale przyczyna może być inna. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
przelacznik zamykania
Sprawdź przewody w kostce przy samym przełączniki i pod osłoną między drzwami a karoserją. Miałem kiedyś problem z elektryczną szybą przyczyną była zalana kostka. Możesz przy okazji od razu na krótko zawrzeć przewody aby wykluczyć sam przelacznik. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Czujnik temperatury zewnętrznej
Na postoju może temperatura lecieć w górę ale to jest naturalne bo z komory silnika wydobywa się cieplo. Nie zawsze czujniki temperatury padają calkowicie. Może zmieniać się ich rezystancja z powodu lat i dlatego są takie skoki i błędy w pomiarze. Miałem takie problemy z czujnikiem temperatury cieczy od parownika gazu.
-
Coś rozładowuję akumulator
Napisz dla potomnych co było przyczyna Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
[ABC] A4 B5 Audi Michała (Wypełnienie podłokietnika)
Jest to wtyczka od kontrolki kirunku przyczepy Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
[ABC] A4 B5 Audi Michała (Wypełnienie podłokietnika)
Jak znajdę w rozsądnej cenie to kupię nowy ale puki co wystarczy. Zamierzam w najbliższym czasie wykonać nakładki na gałkę zmiany biegów z włókna węglowego jak był by ktoś chętny proszę o priv. Który wzór byście wybrali?
-
Średnica wkładki gałki zmiany biegów
Witam, mam pytanie o średnice wkładki od gałki zmiany biegów po fl. Sam posiadam przed fl, a chcę zrobić kilka wkładek wykonanych z włókna weglowego. Jak ktoś bylby chętny proszę o informacje. Będę bardzo wdzięczny za podanie srednicy. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka Skoro nikt nie podał średnicy to będą takie wzory jeżeli ktoś jest chętny to zapraszam na priv
-
A4 B5 pytanie o kolor LYZM
Bardzo dziękuję za odpowiedź czyli już wiem czego szukac. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka