Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buszek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buszek

  1. Ja sezon w pracy ;/ dom praca dom masakra..
  2. Czyli zlocik piwny w starym młynie ? Czy piwo pod hala ?
  3. to jeszcze dajcie godzine jakas i czlowiek postara sie dostosowac
  4. gdzie? bede w nastepnym tygodniu to tez bym zawital
  5. Siema wiesz co trochę mi sie plany pozmieniały i obecnie jestem w Polsce na kilka dni i może przesunie mi sie wszystko a jak nie to 18tego rano
  6. ja jednak odpadam na sierpien, bede lecial 18.07, sunrise 25 wiec zmiana planow na bycie szybciej
  7. no ja dokladnie nie mam daty, jeszcze sie zdecydowac nie mozemy ale prawdopodobnie tez to bedzie jakos poczatek sierpnia.. czas pokaze napisz jak bedziesz mial date promu to wezme pod uwage, ja i tak bede lecial do hanoveru tylko bo tam pewnie u brata przekimam ale zawsze 800km razniej
  8. ja bede lecial w sierpniu ale jeszcze nie wiem dokladnie ktorego:wink:
  9. Podziękował panowie:hi: Spocik dobry, kilka nowych mordek sie poznalo, do następnego Patryk - lincz na kolejnym Brata nawet wziąłem starszego mówi Patryk będzie o super to jadę a tu kurna lipa
  10. ok jak okolice 21 bedziecie to ogarne transport
  11. bede ale blizej 21 bedziecie? postaram sie jak najszybciej ale musze jedno miejsce o 19 odwiedzic i prosto przylece gdzie tam mozna zaparkowac?
  12. Pany jakis spot ten tydzien?? siedze do poniedzialku tutaj i tak z ciekawosci sie pytam, bo mozna by sie spotkac a i przy okazji Patryka auto obejrzec:wink:
  13. O proszę rodzinne myślenie widzę Zarabiste autko, pojemne i w sam raz jak dalej masz przyczepkę ---------- Post dopisany at 16:49 ---------- Poprzedni post napisany at 16:48 ---------- Teraz tylko sie przyzwyczaić z gleby będziesz musiał
  14. Siema Co ciekawego sie szykuje Patryk?
  15. wspólne piwko w męskim gronie. piszesz się?? moge sie pisać rownież jak coś by było w następnym tygodniu Przyjadę w niedziele wieczorem już w sumie w Niemczech jestem
  16. ja jw tylko u mnie obecnie pampers plus lece soboty a jeszcze szukanie mieszkania masakra:facepalm:
  17. Żyjemy żyjemy ale co to za życie Kontrakt na chatę sie kończy trzeba częgos szukać i taki zapierdziel w pracy ze nawet własnego smrodu człowiek nie czuje bo nie nadarza za nim:grin: A jeszcze mały szkrab 2msc, roboty w h..
  18. jak to jest pierwsza maszynka do robienia tatuazy nie widzicie tej igly na dole:grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.