Treść opublikowana przez Buszek
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ja sezon w pracy ;/ dom praca dom masakra..
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No Pany a wy gdzie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Spoko
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Czyli zlocik piwny w starym młynie ? Czy piwo pod hala ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to jeszcze dajcie godzine jakas i czlowiek postara sie dostosowac
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
gdzie? bede w nastepnym tygodniu to tez bym zawital
-
wyjazd do polski 1-2 sierpnia
Siema wiesz co trochę mi sie plany pozmieniały i obecnie jestem w Polsce na kilka dni i może przesunie mi sie wszystko a jak nie to 18tego rano
-
wyjazd do polski 1-2 sierpnia
ja jednak odpadam na sierpien, bede lecial 18.07, sunrise 25 wiec zmiana planow na bycie szybciej
-
wyjazd do polski 1-2 sierpnia
no ja dokladnie nie mam daty, jeszcze sie zdecydowac nie mozemy ale prawdopodobnie tez to bedzie jakos poczatek sierpnia.. czas pokaze napisz jak bedziesz mial date promu to wezme pod uwage, ja i tak bede lecial do hanoveru tylko bo tam pewnie u brata przekimam ale zawsze 800km razniej
-
wyjazd do polski 1-2 sierpnia
ja bede lecial w sierpniu ale jeszcze nie wiem dokladnie ktorego:wink:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No no
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Podziękował panowie:hi: Spocik dobry, kilka nowych mordek sie poznalo, do następnego Patryk - lincz na kolejnym Brata nawet wziąłem starszego mówi Patryk będzie o super to jadę a tu kurna lipa
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ok jak okolice 21 bedziecie to ogarne transport
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
bede ale blizej 21 bedziecie? postaram sie jak najszybciej ale musze jedno miejsce o 19 odwiedzic i prosto przylece gdzie tam mozna zaparkowac?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Pany jakis spot ten tydzien?? siedze do poniedzialku tutaj i tak z ciekawosci sie pytam, bo mozna by sie spotkac a i przy okazji Patryka auto obejrzec:wink:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
O proszę rodzinne myślenie widzę Zarabiste autko, pojemne i w sam raz jak dalej masz przyczepkę ---------- Post dopisany at 16:49 ---------- Poprzedni post napisany at 16:48 ---------- Teraz tylko sie przyzwyczaić z gleby będziesz musiał
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Siema Co ciekawego sie szykuje Patryk?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wspólne piwko w męskim gronie. piszesz się?? moge sie pisać rownież jak coś by było w następnym tygodniu Przyjadę w niedziele wieczorem już w sumie w Niemczech jestem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja jw tylko u mnie obecnie pampers plus lece soboty a jeszcze szukanie mieszkania masakra:facepalm:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Żyjemy żyjemy ale co to za życie Kontrakt na chatę sie kończy trzeba częgos szukać i taki zapierdziel w pracy ze nawet własnego smrodu człowiek nie czuje bo nie nadarza za nim:grin: A jeszcze mały szkrab 2msc, roboty w h..
-
Prośba o identyfikację rzeczy czyli kto wie co to jest ?
jak to jest pierwsza maszynka do robienia tatuazy nie widzicie tej igly na dole:grin: