Treść opublikowana przez Buszek
-
[B5 ARG] Witam wszystkich. Oto moja niebieska laleczka
bardzo ładny kolorek zadbany takie felgi przydały by mi się
-
[ALL B5] Audi s4/rs4 :) AUTO DO SPRZEDANIA
wyyypasss gratuluje wykonania moim skromnym zdaniem juz wyglada super ale jak zrobisz tak jak te na dole to szacunken
-
[B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7
samochodzik bardzo fajny co do tej navi mam navi+ też nie polecam mapka tylko Niemiec pytalem po ASO itp nie da rady załatwić mapki na Polskę jakieś zgodnej mniej więcej z teraźniejszością na allegro widziałem RNS-E http://www.allegro.pl/item482555195_nawigacja_audi_a6_rns_e_rnse_dvd_sd_mp3_navi_a4_b5.html ale nie pasuję zbytnio no i jak topor napisał nie ten kolorek a po zatem cena też nie mała co do felg do bardzo fajne te 6 też bym sie skusił ale myślę o jakiś srebrno czarnych, udanego wyboru
-
[B5 AVG] Moja granatowa audi OOOO ;-) [foty str. 2]
moim zdaniem b. ładny kombiaczek jakieś zdjęcia wnętrza tylko jeszcze
-
[B5 AKN] Mój środek lokomocji :P
Powiem Ci maTi_a4 ze tym czy ktoś objedzie to sie nie martwię bo to nie środek to ścigania sie tylko do jeżdżenia . A tacie sie podobają te naklejki i chyba nie zdejmie
-
[B5 AKN] Mój środek lokomocji :P
hehe no szkoda ze musze dzielić.. tata sie upiera przy felgach 16" ja tez myślałem właśnie 17" minimum jeśli chodzi o fotele to kubełki są żadna rewelacja bez skóry tylko kupiliśmy pokrowce ciemne, a lampy powiem szczerze ze nie wiem jakie są bo te okrągłe świeca na jasno tak biało a środkowe lekko na żółto i te chcemy wymienić na ksenony. Zdjęcia robiłem wczoraj i sie ciesze ze zdążyłem i tak bo 5 min później zastał mnie śnieg i mamy biało w e-gu
-
[B5 AKN] Mój środek lokomocji :P
Audi A4/S4 2,5TDi V6 Wyposażenie: *chromy all *elektryczne szyby *elektryczne lusterka *klima *Navi+ *ciemne szyby tył *system nagłośnienia BOSE *fotele kubełkowe *zawias 1BE *itp itd Planowane: *jakieś ładne alu na wiosnę są avus 17" i czekają na oponki Dzięki Wielkie Szymas (za fele) i Patrykbor (za znalezienie) *ściema bocznych przednich szyb *jak pozwolą fundusze body S4 (tzn pozwola ale czasowo nie wiem kiedy ) *ostatecznie jakiś dobry wydech ---------------------------------------------------------------------- Było na zimówkach 195/65/15: Marzec-Kwiecień wymiana wahaczy na Lemfordery: Kwiecień nowe fele 17" 7,5J czekaja na oponki jeszcze (fotka komem więc wrzucę lepsze jak już beda na aucie ) Jest na letnich 225/45/17: Ale powiem wam, że jak ktoś pojezdzi troche na 17" to juz sie małe robią wrzuciłoby się 18" tylko nasze drogi ;( Teraz kilka problemow z zapowietrzaniem jest, zalatwi sie to i bede sie rozgladal za body s4, albo wczesniej jakis wydech
-
[B5 ACK] wilk w owczej skórze
hehe nie no ja nie mówie że nie jest czasem jezdze co prawda nexia na gaz ale oszczednosc to racja no ale nie te osiągi
-
[B5 ACK] wilk w owczej skórze
na gazie audiczką toć to grzech obywatele hehe mój mobil w trasie ok 6-7 a miasto to tak z 8 (silnik 2,5 TDI V6) jak tata jezdzi to troche więcej a tak odnośnie tu autka to bardzo fajna ta skorka
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
witam kolegow z E-ga ja to tu chyba najmlodszy jak jakis zlot to powiem ze tez sie pisze tylko jak bedzie w godzinach po poludniowych wiadomo (szkoła )
-
[B5 AFB]wyłącza kierunkowskaz
Co może być nie tak? Wchodząc w zakręt włączam kierunek mrugnie dwa, trzy razy a czasami w ogóle i za chwile gaśnie i lampy na zewnątrz i w środku ta kontrolka. i tak oba kierunki nawet podczas postoju nie działają tzn mrugną i wygasa a potem gdy odbija mrugnie druga strona jak jakieś przepięcie. natomiast gdy włączę światła awaryjne to działa wszystko Help
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam