Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buszek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buszek

  1. pstrykniemy nowe bo te nieostre jest i jak fraglesy wygladamy
  2. taktuś lepszy wróbel w garści niż perła w gównie ("Olsztyn")
  3. jeszcze cos sklecimy z reszty a tu juz zrobione :> ______________
  4. chłopcy to dzis moze byc niezla sesja fotograf z swinoujscia, ja biore aparat ze statywem i jeszcze zalatwilem fotografa z gda brachol przyjechal nakrece go to swoj sprzecik wezmie i ze mna wpadnie wiec czyscic furki
  5. ja ostatnio nie robilem bo widzialem ze mial kolega ze swinoujscia lepszy sprzet a pozatem statywu zapomnialem, tylko mam statyw do lzejszych aparatow tych malpek malych a mialem pollustrzanke jak nie bedzie wiac w sobote to powinny jakies fajne foty wyjsc a hdr nie robilem tylko widzialem jak brat sie za to bierze patrykbor smiesz wątpić w moje zdolności
  6. ale latwiej jest zrobic zdjecie na statywie tak z 5-6 fotek roznego naswietlenia im wiecej tym lepszy hdrek moze wyjsc
  7. to moja teściowa :polew: tam odrazu bka z kumpla ale mozesz pozdrowic Panią R. od Grzegorz B. a tak na marginesie nie zapomnij zyczen zlozyc dzis dzien tesciowej
  8. patrykbor Ty mieszkasz w tym domku pod ktorym dzis stal twoj srebrzysty pocisk tam kolo beniowskiego, bo jak tak to ta Pani co w nim mieszka byla dyrektorka przedszkola znasz mzoe;>
  9. :polew: sorrki lifter ja ciagle zapominam o nim poszukam na necie, tez mysle zrobic jakies nove foty na wiosne i cos lepszego niz to, jak jasno bedzie
  10. no tak jak juz brak pomysłów to najlepiej od najlepszych :decayed: a prawa autorskie
  11. tak na marginesie albo mi się zdaje albo moj mozg sie od nauki przesilil... czyzby Trojmiasto zerznelo od Nas pomysl na logo spotow bo jakas taka wena autora podobna
  12. ja z checią na te dwa pierwsze bo uwielbiam
  13. my się dzis z adadur'em moim zlomem bawilismy jak chcesz mozesz mi taki wydech zrobic
  14. adadur jak cos to w srode Ci wytlumacze co z tymi rajdami, nie chwalac sie ja z tata biore w tym udzial juz z 2 lata bo naleze tam do automobil klubu to są rajdy na orientacje + sprawnościówka, nie jest zle za kazdym razem sie uczy czlowiek co i jak trzeba jechac, a + sprawdzian z BRD taki mały do zawodów potrzebny kierowca + pilot, ale i tak najlepsze to we wrzesniu jest wyjazd do Borska i tam zawody na lotnisku to dopiero jazda
  15. chyba dogadam sie z vel adadur'em :> nie potrafie samemu zrobic tego wolal bym zeby ktos pokazal co i jak
  16. ciekawy ten filmik czy z majstrowaniem ;p ja tam z vagiem nigdy nie mialem doczynienia wiec adadur jak bedziesz to na pw napisz czy dalo by cos nawet w tyg
  17. to aż dwa dni trza majstrowac? lokajcie potrafi ktorys tak: http://www.smog.pl/wideo/24416/zobacz_jak_driftuje_siedmiolatek/
  18. z laptopem to no problemo bo moge zalatwic moja girl ma tylko ten vag kabelek i program
  19. no wiecie nasze drogi nie sa za ciekawe ale za to jak wyjedzie się na ekspresowa, wróć dobry asfalt to się kozak płynie a co do vaga kto posiada i pewnie na spot juz zarezerwowany a tak w tyg?? i jak to sie liczy w wynagrodzeniu na pw proszę
  20. nie nie, s4 17' na dobrych oponkach chyba dunlop i michelin a tak na marginesie jak ktos słaby w składaniu kompa itp to służe pomoca dzis drugiego złożyłem i pod tv podpiałem teraz no problemo chociaż zadnych klotni kto chce siasc na kompa hehe
  21. :polew: myśle ze jak te zaloze to juz bedzie max, cyt.: "wieksze niz 16-17 to nie na nasze drogi" a jeszcze przy 1BE juz sie jezdzi jak gokartem
  22. na lato zwykle 15' oryg ;p te takie z dużymi deklami
  23. hehe właścicielka no ok to pokminimy, w sumie lato sie zbliza i nie jest tak super potrzebna, teraz nakrecam sie na te felgi s4 mam dobra oferte i mam rozkmine
  24. adadur ten numer osłony to 4B0863822F, widziałem ze Ty napisałeś podobny ale różni się tym że u mnie jest F na końcu, a Ty napisałeś ze diesel ma N ,moze byc jakas roznica?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.