Treść opublikowana przez Buszek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
pstrykniemy nowe bo te nieostre jest i jak fraglesy wygladamy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
taktuś lepszy wróbel w garści niż perła w gównie ("Olsztyn")
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jeszcze cos sklecimy z reszty a tu juz zrobione :> ______________
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
chłopcy to dzis moze byc niezla sesja fotograf z swinoujscia, ja biore aparat ze statywem i jeszcze zalatwilem fotografa z gda brachol przyjechal nakrece go to swoj sprzecik wezmie i ze mna wpadnie wiec czyscic furki
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja ostatnio nie robilem bo widzialem ze mial kolega ze swinoujscia lepszy sprzet a pozatem statywu zapomnialem, tylko mam statyw do lzejszych aparatow tych malpek malych a mialem pollustrzanke jak nie bedzie wiac w sobote to powinny jakies fajne foty wyjsc a hdr nie robilem tylko widzialem jak brat sie za to bierze patrykbor smiesz wątpić w moje zdolności
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ale latwiej jest zrobic zdjecie na statywie tak z 5-6 fotek roznego naswietlenia im wiecej tym lepszy hdrek moze wyjsc
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie no to był taki joke
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to moja teściowa :polew: tam odrazu bka z kumpla ale mozesz pozdrowic Panią R. od Grzegorz B. a tak na marginesie nie zapomnij zyczen zlozyc dzis dzien tesciowej
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
patrykbor Ty mieszkasz w tym domku pod ktorym dzis stal twoj srebrzysty pocisk tam kolo beniowskiego, bo jak tak to ta Pani co w nim mieszka byla dyrektorka przedszkola znasz mzoe;>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:polew: sorrki lifter ja ciagle zapominam o nim poszukam na necie, tez mysle zrobic jakies nove foty na wiosne i cos lepszego niz to, jak jasno bedzie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no tak jak juz brak pomysłów to najlepiej od najlepszych :decayed: a prawa autorskie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
tak na marginesie albo mi się zdaje albo moj mozg sie od nauki przesilil... czyzby Trojmiasto zerznelo od Nas pomysl na logo spotow bo jakas taka wena autora podobna
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja z checią na te dwa pierwsze bo uwielbiam
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
my się dzis z adadur'em moim zlomem bawilismy jak chcesz mozesz mi taki wydech zrobic
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
adadur jak cos to w srode Ci wytlumacze co z tymi rajdami, nie chwalac sie ja z tata biore w tym udzial juz z 2 lata bo naleze tam do automobil klubu to są rajdy na orientacje + sprawnościówka, nie jest zle za kazdym razem sie uczy czlowiek co i jak trzeba jechac, a + sprawdzian z BRD taki mały do zawodów potrzebny kierowca + pilot, ale i tak najlepsze to we wrzesniu jest wyjazd do Borska i tam zawody na lotnisku to dopiero jazda
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
chyba dogadam sie z vel adadur'em :> nie potrafie samemu zrobic tego wolal bym zeby ktos pokazal co i jak
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ciekawy ten filmik czy z majstrowaniem ;p ja tam z vagiem nigdy nie mialem doczynienia wiec adadur jak bedziesz to na pw napisz czy dalo by cos nawet w tyg
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to aż dwa dni trza majstrowac? lokajcie potrafi ktorys tak: http://www.smog.pl/wideo/24416/zobacz_jak_driftuje_siedmiolatek/
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
z laptopem to no problemo bo moge zalatwic moja girl ma tylko ten vag kabelek i program
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no wiecie nasze drogi nie sa za ciekawe ale za to jak wyjedzie się na ekspresowa, wróć dobry asfalt to się kozak płynie a co do vaga kto posiada i pewnie na spot juz zarezerwowany a tak w tyg?? i jak to sie liczy w wynagrodzeniu na pw proszę
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie nie, s4 17' na dobrych oponkach chyba dunlop i michelin a tak na marginesie jak ktos słaby w składaniu kompa itp to służe pomoca dzis drugiego złożyłem i pod tv podpiałem teraz no problemo chociaż zadnych klotni kto chce siasc na kompa hehe
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:polew: myśle ze jak te zaloze to juz bedzie max, cyt.: "wieksze niz 16-17 to nie na nasze drogi" a jeszcze przy 1BE juz sie jezdzi jak gokartem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
na lato zwykle 15' oryg ;p te takie z dużymi deklami
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
hehe właścicielka no ok to pokminimy, w sumie lato sie zbliza i nie jest tak super potrzebna, teraz nakrecam sie na te felgi s4 mam dobra oferte i mam rozkmine
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
adadur ten numer osłony to 4B0863822F, widziałem ze Ty napisałeś podobny ale różni się tym że u mnie jest F na końcu, a Ty napisałeś ze diesel ma N ,moze byc jakas roznica?