Treść opublikowana przez Buszek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no ba mówiłem że jeszcze obrabiam ale to sa tacy niecierpliwi ludzie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Foty z Spotu Żuławskiego (3 kwiecień 2009) w Galerii Spotów Warmińsko-Mazurskich :decayed:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
oczywiscie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
właśnie dokańczam obrabiać i wrzucę do galerii
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
również dziekowa a i novych poprosze o ujawnienie swoich nickow do listy zdjęć :>
-
Nowy cennik mandatów
mk4 popieram mnie tez denerwują tzw niedzielni kierowcy że tak powiem , a co do dróg to sie nie wypowiadam bo ładniejsze maja juz nawet na Słowacji nie wiem za co człowiek płaci w tych podatkach itp.. kasa z mandatów i tak na drogi nie pójdzie, Policja musi sobie dorabiać więcej w końcu im obcięli trochę budżetu
-
Śmieszne auta
Proponuję w tym wątku wstawiać zdjęcia "czegoś", bo tak to można czasem nazwać, co ludzie robią z samochodami.. Do założenia tego wątku zainspirowało mnie jedno auto, dzięki któremu stwierdziłem, że niektórzy to naprawdę mają nierówno pod hełmem . Nie znalazłem podobnego wątku jak jednak jest to proszę o przeniesienie :> A o to zdjęcia owego bolidu: ale najlepszy jest środek.. mnie akurat podoba się ten "śmietniczek" przy mieszku, oraz pomarańczowy kokpit i czerwone siedzenia
-
[INNE] Jaki telefon do GPS w Orange ?
z tych trzech to 6210 navigator tak jak inni odradzam iPhone 3G bo to przereklamowany telefon wcale nie jest taki super jakim go nazywają.. co tu dużo pisać taki sam paździerz jak ta SE z navigacja za 1zl =]
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
adadur mi chodzi raczej o to zeby wszyscy razem tak przejechac jak juz zbierzemy sie pod hala i wtedy ale ok
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
chlopaki jak jutro kolo tej 17 bedzie taka pogoda to ja proponuje zmienic miejscowe nie wiem spotykamy sie tak 17-17.15 jak juz beda all to nad kanal w taka pogode moze jakies nowe foty? czy cos :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jak zrzuta na jakiegoś kumpla z forum to ja sie dołączam
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
omg normalnie MISZCZE -u
-
Test Nawigacji z Mapami Europy
kuredu ale Beckers to wyższa półka nie no co do navi to również potwierdzam że Becker jest Bardzo Dobry tylko trzeba tak wyłożyć na dobry sprzęt koło 1tys. ,np. Becker Traffic Assist 7928
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
kbibi powiem Ci że ten twój felunek ładnie sie prezentuje
-
Test Nawigacji z Mapami Europy
tvn turbo też nie jest obiektywną telewizją Najlepiej żeby użytkownicy sie wypowiedzieli, bo jestem zainteresowany tematem no to moim zdaniem ja obstawiam tą godna pieniędzy zainwestowanych i troche więcej niz navi bo aparat niby slaby ale zawsze cos odrazu mówie ze się nia bawiłem wiec to obiektywna ocena hehe :>
-
Test Nawigacji z Mapami Europy
ja polecam MIO C720b Europe 4.3" (mapy 34 krajów) aparat cyfrowy 2mpx sam napalony jestem na tą navi świetne mapy w tvnturbo o niej było + pamiętajmy aparacik który zapamiętuje zdjęcia do szerokosci i długości geograficznej = miłe wsomnienia
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
szacunken i dziękówa taktuś
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
kurde ja teraz podczas strasy zgubilem zaslepke od spryskow nie wiesz mzoe gdzie zaatakowac po nia zeby tez byla w tym samym kolorze bo jak nie dam rady dorawac to stwierdzilem ze to dobry poczatek zeby w zderzak od S zainwestowac
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
tak w ogole to jak tam ten wypad do olsztyna na ta hamownie cos ktos wie dokladnie? i ile od nas wiary by jechalo
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
patrykbor i GRazny upomnienie! jak to tak to to
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
zrobione a ja zwijam, jutro wypad za Warszawe do rodzinki wiec strzalencja
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
poczekam az nasz sie lognie i tak czyta a ja dodam przez modyfikuj
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jak ktoś może niech wykasuje tego posta w galerii 4lo wgjego woli robie juz od nich foty ze spota to taka prośba do tych najwyzszych
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
hehehe ja z takiego zarcia to preferuje tylko kebaba reszta mi sie przejadla a na stacje sie jezdzi po paliwo a nie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja czytalem napisane tam ze ta na teatralnej lotos taki sobie a ja szczerze powiem ze trafiam za kazdym razem na ta mila babke