Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buszek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buszek

  1. no ba mówiłem że jeszcze obrabiam ale to sa tacy niecierpliwi ludzie
  2. Foty z Spotu Żuławskiego (3 kwiecień 2009) w Galerii Spotów Warmińsko-Mazurskich :decayed:
  3. właśnie dokańczam obrabiać i wrzucę do galerii
  4. również dziekowa a i novych poprosze o ujawnienie swoich nickow do listy zdjęć :>
  5. mk4 popieram mnie tez denerwują tzw niedzielni kierowcy że tak powiem , a co do dróg to sie nie wypowiadam bo ładniejsze maja juz nawet na Słowacji nie wiem za co człowiek płaci w tych podatkach itp.. kasa z mandatów i tak na drogi nie pójdzie, Policja musi sobie dorabiać więcej w końcu im obcięli trochę budżetu
  6. Proponuję w tym wątku wstawiać zdjęcia "czegoś", bo tak to można czasem nazwać, co ludzie robią z samochodami.. Do założenia tego wątku zainspirowało mnie jedno auto, dzięki któremu stwierdziłem, że niektórzy to naprawdę mają nierówno pod hełmem . Nie znalazłem podobnego wątku jak jednak jest to proszę o przeniesienie :> A o to zdjęcia owego bolidu: ale najlepszy jest środek.. mnie akurat podoba się ten "śmietniczek" przy mieszku, oraz pomarańczowy kokpit i czerwone siedzenia
  7. z tych trzech to 6210 navigator tak jak inni odradzam iPhone 3G bo to przereklamowany telefon wcale nie jest taki super jakim go nazywają.. co tu dużo pisać taki sam paździerz jak ta SE z navigacja za 1zl =]
  8. adadur mi chodzi raczej o to zeby wszyscy razem tak przejechac jak juz zbierzemy sie pod hala i wtedy ale ok
  9. chlopaki jak jutro kolo tej 17 bedzie taka pogoda to ja proponuje zmienic miejscowe nie wiem spotykamy sie tak 17-17.15 jak juz beda all to nad kanal w taka pogode moze jakies nowe foty? czy cos :>
  10. jak zrzuta na jakiegoś kumpla z forum to ja sie dołączam
  11. kuredu ale Beckers to wyższa półka nie no co do navi to również potwierdzam że Becker jest Bardzo Dobry tylko trzeba tak wyłożyć na dobry sprzęt koło 1tys. ,np. Becker Traffic Assist 7928
  12. kbibi powiem Ci że ten twój felunek ładnie sie prezentuje
  13. tvn turbo też nie jest obiektywną telewizją Najlepiej żeby użytkownicy sie wypowiedzieli, bo jestem zainteresowany tematem no to moim zdaniem ja obstawiam tą godna pieniędzy zainwestowanych i troche więcej niz navi bo aparat niby slaby ale zawsze cos odrazu mówie ze się nia bawiłem wiec to obiektywna ocena hehe :>
  14. ja polecam MIO C720b Europe 4.3" (mapy 34 krajów) aparat cyfrowy 2mpx sam napalony jestem na tą navi świetne mapy w tvnturbo o niej było + pamiętajmy aparacik który zapamiętuje zdjęcia do szerokosci i długości geograficznej = miłe wsomnienia
  15. szacunken i dziękówa taktuś
  16. kurde ja teraz podczas strasy zgubilem zaslepke od spryskow nie wiesz mzoe gdzie zaatakowac po nia zeby tez byla w tym samym kolorze bo jak nie dam rady dorawac to stwierdzilem ze to dobry poczatek zeby w zderzak od S zainwestowac
  17. tak w ogole to jak tam ten wypad do olsztyna na ta hamownie cos ktos wie dokladnie? i ile od nas wiary by jechalo
  18. patrykbor i GRazny upomnienie! jak to tak to to
  19. zrobione a ja zwijam, jutro wypad za Warszawe do rodzinki wiec strzalencja
  20. poczekam az nasz sie lognie i tak czyta a ja dodam przez modyfikuj
  21. jak ktoś może niech wykasuje tego posta w galerii 4lo wgjego woli robie juz od nich foty ze spota to taka prośba do tych najwyzszych
  22. hehehe ja z takiego zarcia to preferuje tylko kebaba reszta mi sie przejadla a na stacje sie jezdzi po paliwo a nie
  23. ja czytalem napisane tam ze ta na teatralnej lotos taki sobie a ja szczerze powiem ze trafiam za kazdym razem na ta mila babke

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.