Treść opublikowana przez Buszek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a tak na pw voytek80 to możesz zapodac ile dales za swoje lemfordery i od kogo na allegro lifter polecam kolesia z allegro: -carde- ma nicka ja od niego bralem i powiem ze jestem zadowolony, oczywiscie jesli myslisz juz w lemfordery isc
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ok to najwyzej za jakies 15min bo i tak lece w tamta stronę :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wszyscy walą w h... amak
-
[ALL B5] Auto otwiera się innymi kluczykami do Audi
rafal_1281 trzeba było sprawdzić czy twój w ich też chodzi wrazie czego miałbyś 3 samochody w zależności od humoru
-
[B5 AVG] Moja czarna perełka!!!
ładny kolor jak mój, zadbana również widać szkoda tylko że kombi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
może wpadnę na chwile coś koło 19-20 jak coś to trąbne albo będzie mnie słychać
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryko jak tam przyczepa sie sprawuje, może jakies foty bys pokazal, bo takie ogladanie innych to wiesz, a my chcemy Twoja obejrzec co nie
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
że tak powiem szykuje sie coś ciekawego powiedz skąd Ty tą kasę bierzesz na wszystko
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
szpoko
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a kiedy chcialbys wtedy sprawdzac? bo ja pamietam ze napewno mialem aku jeden taki luzem bo kiedys do domu przynioslem i sie CB bawilem jutro bym Ci potwierdzil bo teraz nie chce mi sie za pozno hehe
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
o ile pamietam ja chyba mam w garazu
-
[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update
:slina: piękne prosimy o opis jeszcze i wiecej fotek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dzięki trochę to trwało ale jakoś poszło teraz patrze i z zachwytu wyjść nie mogę :gwizdanie: świetne zdjęcia świetnych aut [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 20:35_________________________________________________ z przyczyn ode mnie nie zależnych :ranting1: tylko żarty [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 20:38_________________________________________________Ja już mieszkanko na kółkach mam pod domem za***ista sprawa Tylko nie wiem jak lodówkę odpalić spoko Patryk nastepnym razem na spota przywiez opijemy lodowke tez sie sprawdzi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
juz dopisany nie znalem nicka z forum
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
mi tam normalnie pobiera moze sprobuj jeszcze raz, czy Ci pobiera i dopiero błąd?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
http://www.megaupload.com/?d=MLOYX58V blaugrana jak cos to tu są do pobrania oryginalne
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
kbibi jak bede myślał zmienić felgi to Tylko Avus orginalne 17' do S4
-
F1, Rajdy i Motorsport
ja tam wierze w Kubicę ze znajdzie się i tak na podium w końcu Polak
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
http://www.megaupload.com/?d=MLOYX58V jak ktoś chce Zdjęcia oryginalne ze Spota :>
-
Strefa Śmiechu
Polecam: http://www.nimportequi.com/videos.php Jak ktoś widział wyczyny Remi Gaillard'a to tu są wszystkie ja najbardziej lubię PEOPLE ARE STRANGE rozwala mnie P.s jak było to przeoczyłem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
może jakieś laski w bikini na tle morza. bedzie spoko tylko przed sesją umyjmy auta dobre ja zwijam cya, padniety czlowiek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ty to same znajomości masz
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja jestem za
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja tam z niektórych nie jestem zadowolony ale powiadają ze to juz zboczenie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
przypominam ze kilka bylo cykanych i jest zlozonych ostatnie zdjecie mi sie podoba jak tam na bulwarze wszystkie auta w sam raz na letni baner spotów