Treść opublikowana przez Buszek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
właśnie nie widziałem ale probowac mozna bylo spytac, jeszcze zaslepki nie kupilem do zderzaka hehe ale teraz mam wiekszy problem czyscilem przeplywomierz dokladnie tak jak w tym opisie na stronie i zaczal mi przerywac jak wlaczam samochod to zanim dostanie dawke paliwa to musze go troche przytrzymac na gazie bo jak wcisne gaz i rusze odrazu to musze do konca a wtedy rwie z buta
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
rozmawiałem z kolesiem miał zadzwonić ale ani widu ani słychu a ja tam nie bede w tyłek wchodził nie to nie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jak będą chcieli to każdą furę podwędzą ale nie powiem ładna A6
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja bym z checia tez pojechal ale akurat na wesele jade kuzynki opije wasze zdrowie hehe
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
pozdro dla czarnego avanta z rejestracja NE 448** i klubowa ramka widzianego dziś mknącego koło Świata Dziecka nie no ale tak serio to zdrowia tam dla dzieciaków Adam a co do roboty Patryk to 14h to trochę duzo ale jak będzie dobra kasa na krotki okres możesz walić bo ja bym na długi nie wyrobil dniowo 14 robić- W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja obecnie kończe Burnout Paradise The Ultimate Box a w przerwach gram w PES 09, Mirror's Edge™ i przeszedłem moja ulubiona gre COD'a każda część i czekam na kolejną- [B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
no teraz to jest zaj.. zderzak i w ogole a te felgi robia swoje- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Ukasz699 bo teraz kobiety to podobne sie robią jak ten ludek z michelin reklamy albo piesek rasy sharpei czy jakoś tak of course nie wszystkie dobra zwijam bo przed 7 trzeba wstac narty- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
przyznaj sie że to było podstawowe kryterium :gwizdanie: no dobra ale bez bicia- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
dupeczki,cycuszki,piczki :kox: ja wiedziałem że Trójmiasto to tylko o jednym a ja tam na studia planuje iść- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
nie no chłopaki wiem dzis rano kościół i te sprawy ale zeby nikt nie odezwal sie jeszcze dzisiaj toc to hańba- Opinie na temat Opla Tigry
proponuje by dziewczyna kupiła sobie fiata coupe sliczny samochod i do tego te osiagi, jak dla mnie tigra taki maly i wcale nie ciekawy- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
I ode mnie również mokro w poniedziałek, a w niedziele jajowato Wesołych- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
arczi900819 to jak umyjesz to jutro pomaluj i na swieconke niech ksiadz poswieci- Strefa Śmiechu
Jasiu kąpie się z mamą, wskazując na jej łono pyta się: - Mamo, co to jest? - Szczoteczka - odpowiada mama - Tato ma lepszą, bo z uchwytem - rzucił Jaś - Skąd wiesz ?! - pyta mama - Widziałem jak sąsiadce czyścił zęby... jak to było to też sorki- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Na spacerze pyta synek tatusia: - Tato!.. tato.., co te.. psy tam robią..? Zawstydzony tata mówi: - No... pchają się.. Na co chłopczyk odpowiada..: - To dobrze, że w jadalnym mamy stół - Dlaczego? - pyta tato - Bo listonosz zapchałby mamusię na pocztę...- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
arczi900819 ale dzis to jakas zamuła chyba sie jak wczoraj wszystko rozkreci po polnocy- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ja nie wnikam co oni tam świetują http://www.sadistic.pl/wesolych-swiat-wielkanocnych-vt9370.htm?sid=460654614e7924d67c794fd72727b12c- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
co tam slychac jakas cisza dzis w temacie- [B5 AHU] A4 1.9tdi 98r.
wal plastiki dolne w kolor i biale kierunki lekka sciema szybek tez w tym kolorze by ladnie pasowala- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja juz z kolesiem gadalem moze po swietach przyluka ale cos mi sie zdaje ze moze nie pojsc no trudno najwyzej bedziemy polowac na avus 17" jak kaski wiecej wpadnie- Strefa Śmiechu
Rzeźnik miał syna, mało rozgarnietego, ale jedynego, wiec chcial mu przekazac dorobek zycia. Prowadzi go do fabryki i mówi: - Zobacz tu jest maszyna, wkladasz do niej barana, wychodzi parówka,kapujesz? - Nie ! - No, k**wa, co tu do nierozumienia, baran, maszyna, parówka - kapujesz? - Nie - No ja pier**le - patrz tutaj: tu wkladasz barana. Chodz na druga strone - widzisz ? Wychodzi parówka. Kumasz ? - Nie, ale tato, a jest taka maszyna gdzie wklada sie parówke a wychodzi baran ? - Tak, k**wa! Twoja matka- Zdrowych spokojnych
no to może jeszcze ja tak inaczej: http://www.sadistic.pl/wesolych-swiat-wielkanocnych-vt9370.htm?sid=460654614e7924d67c794fd72727b12c- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
GRazny ja mam takie felgi 15" myslisz ze twoj znajomy by sie wymienil pewnie za moja doplata ale czy by sie wymienil bo nie wiem czy dzwonic - Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody