Treść opublikowana przez Buszek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ok to ja biore tacki, nożyki itp chyba mam jeszcze troche tego w domu
-
Ciekawe kawałki Trance'owe (aktualizacja)
Dakota - Chinook (Uplifting Mix) Ashley Wallbridge - Harrier (Original Mix) Dallaz project - in motion (vullcan_remix) Progresia - Galandia (Original Mix) Vocal: Tritonal feat. Cristina Soto - Crash Into Reason (Moonbeam Remix) Vast Vision feat. Fisher] Everything (Aly & Fila Remix) <----- Ferry Corsten - Made Of Love
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
obecnie no money na taki wydatek a co do grilla to ja moge powiedziec ze jakies zarcie wezme a no chyba ze macie jeszcze cos dla mnie co moge wziac
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to moze niech kazdy napisze 26 maja kto bedzie itp co by bylo wiadomo i wtedy kazdy okresli sie co bierze tak zeby z 2 dni przed wiadomo bylo
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no ja rodzinke tez wezme moje maluchy sie uciesza :gwizdanie: nie no tak serio to mi tam pasi obojetnie jak bo moj tata ma 26 operacje i kilka dni bedzie w szpitalu wiec ja moge sie spoznic czy jak.. a i co by kazdy wiedzial i pamietal ze ten spocik to tam na końcu tej drogi na modrzewine na tym rondzie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no ja moge powiedziec ze koszulki w koncu idą do piątku powinny być
-
Ciekawe kawałki Trance'owe (aktualizacja)
Armin van Buuren - Serenity (sensation white theme 2005) Push Feat Sir Adrian - This Place (Klems Pres Greedo Remix) Cosmic Gate feat. Emma Hewitt - Not Enough Time (Andy Duguid Remix) Armin van Buuren - Going Wrong Reflekt feat. Deline Bass- Need To Feel Loved David Guetta - When Love Takes Over (Feat Kelly Rowland) Z albumów polecam: Cosmic Gate - Sign Of The Times - CD - 2009 - TSP A do sluchania sety polecam: M.I.K.E Evolution A State of Trance Fajny vocal typiarki Kawalek nazywa się Armin van Buuren feat. Jaren - Unforgivable I LoVE TrAnCe :kox:
-
Nikon vs. Olympus
Nikon ma bardzo dobra matryce i to jednak solidna firma, jednak ja bym brał nikona jeśli chodzi o lustrzanke A tak jesli myslisz o kompakcie to proponuje takze popatrzec na pol lustrzanki z serii Canon, to tez dobry sprzet łatwy w obsludze i mysle ze lepszy od Olympusa proponuje serie IS ale to tylko moja opinia. Sam mam okazje czesto sie bawic Nikonem D80, poniewaz brat zajmuje sie fotografia. A ostatnio zalatwialem Canon PowerShot S5 IS dla znajomej i tez mialem okazje troche nim popstrykac, mysle ze aparacik godny polecenia. Dlatego przemysl czy tylko te aparaty brac pod uwage, ustal kwote ktora masz zamiar przeznaczyc na aparat i zdecyduj do czego aparat ma byc przeznaczony, bo jesli tylko do zwyklych zdjec to najlepiej kupic z plaskich nikonow, ktore mieszcza sie w kieszen.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a nie lepiej sie za nowsza buda rozglądać
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dawaj zdjecia popatrzymy a tak na marginesie przygladam sie ze na miejsce spotu glosowalo 10 osob :gwizdanie: przyznac sie gdzie te 10 osob jest?!
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:polew: :polew: no ale kozak jest niech widzą z zewnątrz chociaż gorzej jak wsiądą wtf?
-
[S4 B5 APB 2.7 BiT] Stock - Baza do dalszych modyfikacji
piękna to jak bedziesz robił na rs i sprzedawal te zderzaki z eski to czekam na PW :decayed:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
coś nocni zanikaja nie spimy! jedziemy!
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
normalnie widac ze weekend :gwizdanie: to jak panowie z tymi stałymi spotami?
-
Odzyskanie wiadomości z GG
mi jak cos potrzebne bylo bo przez przypadek usunąłem to EasyRecovery się kłania
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
GRazny adadur chwalil sie ktorzy? beka jak na pierwszy raz
-
[B5 AJM] Problem z mocą
ja też czyscilem nawet tak jak tu pisali na forum i d*pa chociaz powoli dochodzi do siebie ale chyba przeplywka do wymiany idzie, mysle kupic ori w tych sprawach nie ma raczej co oszczedzac wiec nie oszczedzaj
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
i najlepsze ze są tacy co maja troche postów a ich nie widac
-
Tanie AUDI
potwierdzam i powiem ze nawet dobrze sie trzyma ta jego audi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja proponuje takie miejsca: *pod nowa hala - standardowo grunwaldzka *bulwar - pod żegluga *careffour - na rogu kolo autoradexu parking a do liftera mozna teraz pojechac jakos tylko wiecie jakas ekipa powiedzmy za te 2 tyg ale tak zeby nie bylo ze 2-3 osoby pojada
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja również dziękowa a i w sobote koszulki idą bo kasa doszla
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
GRazny bierz aparat wezmę statyw to sie lepsze zdjęcia cyknie chyba ze masz
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ok to przy odbiorze dasz
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Przypominam dla tych co nie czytaja u góry: Spotkanie dnia: spocik 14.05.2009 CZWARTEK przed nową halą sportową, godzina 18.00 :decayed:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
kasa za koszulki już poszla to teraz czekamy