Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buszek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buszek

  1. ok to ja biore tacki, nożyki itp chyba mam jeszcze troche tego w domu
  2. Dakota - Chinook (Uplifting Mix) Ashley Wallbridge - Harrier (Original Mix) Dallaz project - in motion (vullcan_remix) Progresia - Galandia (Original Mix) Vocal: Tritonal feat. Cristina Soto - Crash Into Reason (Moonbeam Remix) Vast Vision feat. Fisher] Everything (Aly & Fila Remix) <----- Ferry Corsten - Made Of Love
  3. obecnie no money na taki wydatek a co do grilla to ja moge powiedziec ze jakies zarcie wezme a no chyba ze macie jeszcze cos dla mnie co moge wziac
  4. to moze niech kazdy napisze 26 maja kto bedzie itp co by bylo wiadomo i wtedy kazdy okresli sie co bierze tak zeby z 2 dni przed wiadomo bylo
  5. no ja rodzinke tez wezme moje maluchy sie uciesza :gwizdanie: nie no tak serio to mi tam pasi obojetnie jak bo moj tata ma 26 operacje i kilka dni bedzie w szpitalu wiec ja moge sie spoznic czy jak.. a i co by kazdy wiedzial i pamietal ze ten spocik to tam na końcu tej drogi na modrzewine na tym rondzie
  6. no ja moge powiedziec ze koszulki w koncu idą do piątku powinny być
  7. Armin van Buuren - Serenity (sensation white theme 2005) Push Feat Sir Adrian - This Place (Klems Pres Greedo Remix) Cosmic Gate feat. Emma Hewitt - Not Enough Time (Andy Duguid Remix) Armin van Buuren - Going Wrong Reflekt feat. Deline Bass- Need To Feel Loved David Guetta - When Love Takes Over (Feat Kelly Rowland) Z albumów polecam: Cosmic Gate - Sign Of The Times - CD - 2009 - TSP A do sluchania sety polecam: M.I.K.E Evolution A State of Trance Fajny vocal typiarki Kawalek nazywa się Armin van Buuren feat. Jaren - Unforgivable I LoVE TrAnCe :kox:
  8. Nikon ma bardzo dobra matryce i to jednak solidna firma, jednak ja bym brał nikona jeśli chodzi o lustrzanke A tak jesli myslisz o kompakcie to proponuje takze popatrzec na pol lustrzanki z serii Canon, to tez dobry sprzet łatwy w obsludze i mysle ze lepszy od Olympusa proponuje serie IS ale to tylko moja opinia. Sam mam okazje czesto sie bawic Nikonem D80, poniewaz brat zajmuje sie fotografia. A ostatnio zalatwialem Canon PowerShot S5 IS dla znajomej i tez mialem okazje troche nim popstrykac, mysle ze aparacik godny polecenia. Dlatego przemysl czy tylko te aparaty brac pod uwage, ustal kwote ktora masz zamiar przeznaczyc na aparat i zdecyduj do czego aparat ma byc przeznaczony, bo jesli tylko do zwyklych zdjec to najlepiej kupic z plaskich nikonow, ktore mieszcza sie w kieszen.
  9. a nie lepiej sie za nowsza buda rozglądać
  10. dawaj zdjecia popatrzymy a tak na marginesie przygladam sie ze na miejsce spotu glosowalo 10 osob :gwizdanie: przyznac sie gdzie te 10 osob jest?!
  11. :polew: :polew: no ale kozak jest niech widzą z zewnątrz chociaż gorzej jak wsiądą wtf?
  12. piękna to jak bedziesz robił na rs i sprzedawal te zderzaki z eski to czekam na PW :decayed:
  13. coś nocni zanikaja nie spimy! jedziemy!
  14. normalnie widac ze weekend :gwizdanie: to jak panowie z tymi stałymi spotami?
  15. mi jak cos potrzebne bylo bo przez przypadek usunąłem to EasyRecovery się kłania
  16. GRazny adadur chwalil sie ktorzy? beka jak na pierwszy raz
  17. Buszek odpowiedział(a) na gzrybol temat w 1.9TDI
    ja też czyscilem nawet tak jak tu pisali na forum i d*pa chociaz powoli dochodzi do siebie ale chyba przeplywka do wymiany idzie, mysle kupic ori w tych sprawach nie ma raczej co oszczedzac wiec nie oszczedzaj
  18. i najlepsze ze są tacy co maja troche postów a ich nie widac
  19. potwierdzam i powiem ze nawet dobrze sie trzyma ta jego audi
  20. Ja proponuje takie miejsca: *pod nowa hala - standardowo grunwaldzka *bulwar - pod żegluga *careffour - na rogu kolo autoradexu parking a do liftera mozna teraz pojechac jakos tylko wiecie jakas ekipa powiedzmy za te 2 tyg ale tak zeby nie bylo ze 2-3 osoby pojada
  21. ja również dziękowa a i w sobote koszulki idą bo kasa doszla
  22. GRazny bierz aparat wezmę statyw to sie lepsze zdjęcia cyknie chyba ze masz
  23. Przypominam dla tych co nie czytaja u góry: Spotkanie dnia: spocik 14.05.2009 CZWARTEK przed nową halą sportową, godzina 18.00 :decayed:
  24. kasa za koszulki już poszla to teraz czekamy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.