Treść opublikowana przez Buszek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
poszlo a Madas sie przywital i poszedl
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
pozniej pokaze chyba ze na maila bo mozna cos poslac na konkurs przeciez co nie albo daj maila na pw to wysle Ci Adamowi juz wyslalem
-
Co sądzicie o tym lapku ?
Intel Pentium Dual-Core wcale nie są takie super, ja bym rozgladał się za Core 2 Duo. Ostatnio tez Toshiba nie robi za super lapków. Proponowal bym porozgladać się za HP Pavillion ta seria. Bardzo funkcjonalne, maja piolot nawet ktory ulatwia ogladanie filmow. Mozesz popatrzec za takimi: http://www.allegro.pl/item645777676_hp_dv7_1160es_p7350_2_0ghz_320gb_4gb_fvat.html tutaj Amd (ale nie ktorzy nie polecaja prockow Amd, musisz o tym poczytac) http://www.allegro.pl/item650746289_hp_pavilion_dv7_1060ew_4096mb_500gb_blu_ray.html ogolnie najlepiej odwiedz kilka sklepow komputerowych, zorientuj sie w cenach i mysle ze sprzedawcy pomoga Ci dobrac lapa do swoich upodoban. Dobre laptopy to tez Sony Vaio, ale cena tak kolo 3tys.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
zdjecia tak w miare obrobione 12 sztuk taki wyszlo chociaz za super nie sa.. ale mam pomysla skoro juz zrobilismy to moze jakies na konkurs sie pchnie Adam mam dla Ciebie akurat mysle ze super fotka wyszla na maila wysylam zdjecia a GRazny jak mozesz przeslij mi numer tej aukcji co ta postojowke kupiles
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a no chyba ze to zonk
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
i nadal jest moze dzwonimy do Adama i zwijamy na jakas sesyjke tam zobaczyc?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
http://www.a4-klub.pl/smf/dystanse_do_felg_jakie_jakiej_firmy-t7608.0.html dziekowa
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
chłopaki musze kupic dystanse, poleca ktoś jakąś firmę? bo nie wiem co szukac zeby nie byly za drogie ani za kiepskie
-
Pomoc w Firefoxie - przewijanie strony
poszukaj sterownikow do niej moze bedzie wtedy dzialac google nie gryzie a po formacie od kompa mozna sie wszystkiego spodziewac
-
Pomoc w Firefoxie - przewijanie strony
moze stery od karty graficznej, np wgraj cos nowszego albo flash
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no ale grilka mozna sobie zrobic
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
niech Adam ustawi nowa ankiete odnosnie spotu a no i ja proponuje nowa miejscowe :gwizdanie: Nowa Holandia czytalem na necie ze wstep jest za friko wiec dlaczego by nie Źródło: www.portel.pl "Teraz istnieje możliwość dojazdu również od ulicy Skrzydlatej. 15 minut spacerkiem od pętli autobusowej na ulicy Łódzkiej, a co najważniejsze, od tego roku wstęp na teren Nowej Holandii jest całkowicie bezpłatny !!! "
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to jak wklepać nas juz wczesniej u organizatorow? bo jak cos moge pogadac z jednym z prowadzących czy na miejscu sie wpisujemy ___________________________________ Sprzedam felgi 15" (te na ktorych jezdzilem) z oponami WESTLAKE 195/65R15 4sztuki cena na PW jak coś[br]Dopisany: 30 Maj 2009, 10:37_________________________________________________Patryk a nie rozglądałeś sie za taka przyczepka: http://www.youtube.com/watch?v=1TgWgeRG7LU&feature=player_embedded
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
słuchajcie można skoczyć w jakiś dzień nawet na kilka furek, jeśli wjazd był by bez problemowy to czemu nie ja tylko musze teraz aparat skołować no i obadać ta miejscówkę to rozumiem ze na 6 czerwca od nas 3 osoby raczej sie piszą
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dla mnie zaden problem tylko aparat, baterie i dobra pogoda
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ok juz wiem gdzie to, sprawdze chyba jutro, mysle jeszcze mlyn wodny zobaczyc tu kolo dzialek na fromborskiej
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
daj linka do pełnego rozmiaru nie ma większego to zrobilem tak specjalnie juz małe zrobie cos z nowego spotu, no i teraz trzeba jakis good aparat dorwac i sesyjka w plenerze co do tego rajdu 6 czerwca jak sie zdecydujesz to moge Cie po drodze wziac bardzo ładnie wygląda. możesz wrzucić nieobrobioną fotkę :> moze jutro cos zrobie na szybkiego jak fela wyglada normalnie, albo jak plenerek to wtedy wrzuce ciekawsze foty A moze ktos wie gdzie tu w okolicy jakis opuszczony budynek z dojazdem albo fabryki jakies stare tez opuszczone co by dojazd był bo taki plener najlepszy mi sie wydaje
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nom mysle podjechac, wiesz to nie własnym autem bedzie tylko podstawionym chyba i30 a tak to tylko jest jazda sprawnosciowa i te testy wiec zawsze mozna sprobowac a co szkodzi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wpadasz o 8.30 zapisy są w tym samym dniu
-
Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
Były 195/60/15 pompowane zwykłym powietrzem: Są 225/45/17 pompowane azotem:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
poprawione
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
GRazny dzięki 6 czerwca 2009 godzina. 8.30 KONKURS NA NAJLEPSZEGO KIEROWCĘ kat.B - jazda NIE SWOIM samochodem będzie jakis podstawiony z hyundai - testy z przepisów będą nagrody itp, m.in. Prezydenta Miasta o ile pamietam Zawody odbeda się na terenie Jednoski Wojskowej ul. Królewiecka JW3751 (na przeciwko kasyna wojskowego) Piszę sie ktoś?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ok pochwale się w koncu :kox: szkoda ze nie wczoraj tylko dzis dopiero 225/45/17na azotku pompowane
-
Strefa Śmiechu
no ten filmik był konkret, do czego ludzie zdolni są żeby miec prawko... pewnie marzyła o
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nastepnym razem ją przestawimy Twoim autem nie no jest kilka, dzis w galerie dodam