Treść opublikowana przez Buszek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ostatnio zobaczyla czarna starsza a8 i mowi o jaka fajna taka jak nasza a ja to kup mamo
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
przyjadę po ciebie a przestan chcesz moja mame przygarnac? nadaje i nadaje zeby te auto sprzedac kupic inne a nie audi audi chodzi i marudzi ze ciagle inwestowanie a sasiada sie auta nie psuja i wes taka skumaj a wozić sie chce
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:gwizdanie: :gwizdanie: tylko wiadomo musze auto wyleczyc
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no niech przyjada za tydzien chodzi mi na spot a co do zlotu moze wpadne z fajnym lustrem fuji wiec bedzie good
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja tam jestem za a4 brat, a passat siostra nie okłamujmy się no i ten czwartek 15go
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dla mnie tam dobrze bo na ten czwartek bym nie mial czym podjechac :gwizdanie:
-
Znaleziony w necie tuning A6
o masakra co za auto :polew:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
u mnie musi licznik przeklamywac bo ja jezdze zawsze przepisowo hehehhe taaa.. tak pewnie przepisowo jak ja :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie wiem bywaja czasami takie przypadki ze sie czlowiek spieszy :> ale napewno da sie szybciej jak sie postara widzisz Patryk to nie tylko ja tam tej "40" nie przestrzegam
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no ja dzis widzialem Adama pod mak chemia i jak wracalem z gda to smigal ten z blow off'em a co do czwartku Patryk to raczej nie dam rady bo koncze o 18 wiec tak z gory pisze
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryk w razie W jak bedziesz w czwartek jechal na zlot to nie obraze sie jak o mnie zachaczysz , tylko dalbym znac jak wroce z roboty
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ok zalatwione auto w srode do taty znajomego na fabryczna ląduje on zajmie sie pompka itp w zbiorniku
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
garaż jest tylko brak kanalu w razie co
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a pomoze mi i tacie ktos podjac sie tego? moge sprobowac ze starszym samemu ale ten zlom.. 3 razy juz byl odpowietrzany.. wymienic pompe? samemu da sie rade?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wymienili filtr powietrze na nowy itp odpowietrzyl pompka niby pracuje niby wszystko ok.. tylko zawsze jak auto po pelnym baku przejedzie z 200km niecale powiedzmy 3/4 baku zostaje to sie zapowietrza.. ewidentnie wina chyba tej pompy paliwa w zbiorniku tylko komu teraz dac auto by w koncu zaczelo dzialac
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:rant: :rant: :rant: dalej sami sie domyslcie powoli trace cierpliwość do tego Złoma.. qr.. jego ma.. ;(
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dzięki Patryk no zobaczymy, mam nadzieje ze auto do poniedziałku bede mial, bo papierow pociagiem na studia nie chce mi sie zawozic
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patrykbor 27 już masz na karku, zaraz wódę wyjmę z barku :gwizdanie: . Wnet się wszyscy uśmiejemy , Twoje zdrowie wypijemy Najlepszego
-
[B5 AKN] Analiza nowej przepływki
Znowu problem... czujnik G62/G2 wymieniony poprawe w spalaniu paliwa widać zaczyna schodzic do 10l itp powoli jest ok. Ale auto zapowietrzylo sie trzeci raz :wallbash: zadnych bledow z pompkami itp nam nie wybijalo, co moze byc nie tak? Auto zawsze jest tankowane do pelna i z paliwem conajmniej 1/4 baku. Zapowietrza sie mniej wiecej po przejechaniu 200km od pelnego zbiornika a pozniej po odpowietrzeniu juz jedzie normalnie do 1/4 znowu tankowany i znowu ok 200km i zapowietrza sie ;(
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no ok to a musze sie pochwalic zdałem maturke a druga sprawa to :wallbash: chyba sie domyslacie co znowu z autem...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
mi skorka nie podchodzi al'cantara mi sie podoba, ale pewnie jakbym mial kase to bym wzial niestety za duzo wydatkow teraz.. ;( ale chyba bede mial robote ^^
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
mamy to zapisane! teraz nie cwaniakuj bo Twoja sie dowie ogolnie dzis widzialem b6 z rameczka klubowa i nowego klubowicza elbląskiego Pozdrawiam kolege no i jak mówilem na spoty zapraszam :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
http://www.portel.pl/ogloszenia.php?id_ogl=589708 jak ktos takie lubi to moze aukcja dla niego
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a ktory z nich sie w miarę zna to zagadam, zieleń bogami ich nie czyni to tez zwykli ludzie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryk paliwa zawsze mam conajmniej na 80km i potem caly bak zalewam