Treść opublikowana przez Buszek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ej smigajcie do suchacza mojemu tacie odwalilo i tam na lodzie ludzie smigaja samochodami na zalewie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
rowniez pana odradzam kompletne dno firma to cos diag car cos takiego, 5 razy auto odpowietrzal nie wiedzial ze jest cos takiego jak pompa paliwa... moj tata zna dobrego kolesia na fabryce domow tylko terminy ma slabo dostepne
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
gdzie patryku tam na warszawska?
-
M3 E46 Supercharged ASA TM-20 ESS!!
no no kosiniak fajne autko a męskich nie bylo ??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
o kutfa kto się znalazł ha ha ha bardzo smieszne nudzi sie tu czlowiek bez spotow naszych
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Widze ze jak mnie nie ma to sie tam u was kreci sporo
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No chłopaki ode mnie najlepszego w nowym roku i co by autka służyły ja obecnie smigam vw transporterem w robocie ale brak Audi tu okropnie ;(
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
predyspozycje na stale jakos wracac mi sie nie chce mieszkanie na rok umowa
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
moze luty no i ode mnie dla wszystkich Wesolych Swiat :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
zyje zyje jak widze tu na kazdym rogu rs4 w nowej budzie to trzy dni mozna sie spuszczac przecznice ode mnie stoi piekna pod zwyklym domem za 500f miesiecznie Pozdro tam dla was jak dobrze pojdzie to raczej na stale tu zawitam :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jak baba sie obraża zaras bedzie ctrl+c i wysle to Twojej zobaczymy czy bedzie tak bawic :polew:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:polew:
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
no ja tam sie pierwszy raz bawilem w cos takiego widze ze drugiej foty nie pokazuje to druga
-
[B5 AKN] Mój środek lokomocji :P
Patryku swoje juz spedzil oby [br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 20:53_________________________________________________o widze swoje cos w ten deseń:
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
A-rek cos takiego mi wyszlo kiepskie bo w sumie pierwsze auto tak probowalem robic lub
-
[B5 AKN] Mój środek lokomocji :P
nakrecony jestem na zderzak od rs'a albo chociaz ski, ale teraz zwijam za granice troche autko zostaje w sumie tylko w rękach taty ale moze na wiosne szykuje sie ćip z malutkim naciskiem na moze wiecej na bank
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:decayed:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no krzysiu powiedzmy prawde jedyny godny silnik
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
kiedy jedziesz :gwizdanie: siniak co podglądasz 3grudnia mam samolot akurat jak spot bedzie bo o 18.15
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no krzysiu zobacz moj pug tez poszedl juz w inne ręce
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja filmik widzialem kozaki wylatuje do londynu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
niestety mozecie looknac w ogloszeniu xD jakby spot byl wczesniej to bym podjechal jeszcze, ale o 18 3grudnia bede mial 15min do samolotu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
noco sily wyzsze tak jak pisalem sprzedam tu sa zdjecia i kontakt: http://www.portel.pl/ogloszenia.php?id_ogl=653427
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
SPRZEDAM PEUGEOT 106 1.0 kat sport Wyposazenie: *cent. zamek *elek. szyby *wspomaganie kier. *2x poduszki pow. *siedzenia pól skóra-material *radio Sony CD + 6 glosników *szyberdach *glosnik CB w podsufitce *14” felgi z oponami zimowymi *filtr stozkowy powietrza *lampy przód hidy, postojowe led *ciemne szyby tyl (na zdjeciu jeszcze brak) Zdjecia: http://img170.imageshack.us/img170/60/pug1.jpg http://img403.imageshack.us/img403/4273/2009091 cena 7200zl do Negocjacji
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
SPRZEDAM opony Barum zimowe 195/65/15 na felgach stalowych ok 5mm bieznika cena 300zl komplet