Treść opublikowana przez Buszek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie wiem czy widzieliscie: http://www.autokrata.pl/artykul/patrz-w-lusterka-na-autostradzie-4107 takze patrzcie w lusterka
-
Śmieszne auta
ostatni mnie rozwalil
-
Jakie coupe z lat 90 tych???
wez jej fiata coupe doplac zonce do wersji sport za 15tys i niech smiga 200konnym np.: http://otomoto.pl/fiat-coupe-2-0-20v-turbo-220km-szwajcaria-C13021984.html
- Śmieszne auta
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Zaleczeq tylko nie szukaj zony w (opcje): 1. sulava 2. bowling a co do agravki bardzo mi sie klimacik podoba
-
Śmieszne auta
ok dlugo nic smiesznego nie uwiecznilem wiec wklejam dzisiejsza porazke czyt. Bolid Młodzieży Wiejskiej :polew:
-
Strefa Śmiechu
W tym przypadku napis WRC sprawdza się jak najbardziej :polew: Warcy Rycy Czeszczy http://www.a4-klub.pl/smf/all_smieszne_auta-t73818.0.html;msg820388#msg820388 tu wczesniejsze zdjecia tego bolidu widze ze koles go dopiescil naklejki doszly
-
Żegnajcie tanie (?) samochody z Niemiec, Francji, US...
ja tam sie ciesze bo funt tez w gore idzie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Audi b5 od 700f sie zaczyna z 1.9 silnikiem A co do jaga mam z czym porownywac bo dziewczyny kuzyn chce kupic i wiem jak to jezdzi bo kilka sie sprawdzalo zadna rewelka :] za ta kase w polsce dostanie sie wiele innych lepszych aut, dodam ze to tylko opinia zeby nie bylo zaras jakis klotni
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dziadekblack u nas od 2tys funtow mozna kupic poza tym x-type to jeden z najtanszych jaguarow poniewaz budowany jest na plycie podlogowej o ile pamietam forda mondeo...
-
[B5 AEB] AUDI A4 B5 by Cordi
nie jest zle jakie plany? jak dla mnie grill lepiej ze znaczkiem wyglada, lampy przod mozna by w ksenon, felgi 17-18" oraz koniecznie ramki klubowe
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie no bez przesady
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no szkoda szkoda bo ani Kaletka ani jakiś spocik nie wypalił co sie odwlecze to nie uciecze jest dobry plan za 4-6 miesiecy jak wszystko wypali to sie pochwale
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no ja adadur zostaje do jutra o 18tej mam samolot z gda
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no wlasnie widze ze cisza w eterze a GRazny dzisiaj smigales ostro nie wiem nawet czy zauwazyles ze to ja jechalem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a siema pozdrowienia z Elblaga chlopaki jak teraz jakis zlot przed majowka bedzie? bo zadnego info a pytam z ciekawosci
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No tak przed majowka to by bylo ja przebookowalem lot na 27 przez ten pyl, niestety zlotu nie zalicze wiec moze spot by dalo rade
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To moze przesuncie na za tydzien to ja tez wpadne
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
żebyś Ty doleciał :gwizdanie: co racja to racja bo teraz jest
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Wszystkich chyba ten pyl wulkaniczny przykryl
-
bura sukA / wiejski mod str3
Oby bo jak na razie samoloty nie lataja i nie wiem czy zawieziesz we wtorek ale badzmy dobrej mysli sledze loty ciagle
-
bura sukA / wiejski mod str3
toc to sie nawet nie buja joke na RL duzo lepiej sie prezentuje no i nawet ciagnie jak na ten silnik
-
Spoty Olsztyńskie
Eee to wy na kodach gracie to tak sie nie liczy zaras do admina sie napisze to wam posty cofnie
-
Spoty Olsztyńskie
Widze ze my do wawy czy poznania musimy sie odezwac
-
Spoty Olsztyńskie
4lo no gonicie bo