Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buszek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buszek

  1. nie wiem czy widzieliscie: http://www.autokrata.pl/artykul/patrz-w-lusterka-na-autostradzie-4107 takze patrzcie w lusterka
  2. ostatni mnie rozwalil
  3. wez jej fiata coupe doplac zonce do wersji sport za 15tys i niech smiga 200konnym np.: http://otomoto.pl/fiat-coupe-2-0-20v-turbo-220km-szwajcaria-C13021984.html
  4. true
  5. Zaleczeq tylko nie szukaj zony w (opcje): 1. sulava 2. bowling a co do agravki bardzo mi sie klimacik podoba
  6. ok dlugo nic smiesznego nie uwiecznilem wiec wklejam dzisiejsza porazke czyt. Bolid Młodzieży Wiejskiej :polew:
  7. W tym przypadku napis WRC sprawdza się jak najbardziej :polew: Warcy Rycy Czeszczy http://www.a4-klub.pl/smf/all_smieszne_auta-t73818.0.html;msg820388#msg820388 tu wczesniejsze zdjecia tego bolidu widze ze koles go dopiescil naklejki doszly
  8. ja tam sie ciesze bo funt tez w gore idzie
  9. Audi b5 od 700f sie zaczyna z 1.9 silnikiem A co do jaga mam z czym porownywac bo dziewczyny kuzyn chce kupic i wiem jak to jezdzi bo kilka sie sprawdzalo zadna rewelka :] za ta kase w polsce dostanie sie wiele innych lepszych aut, dodam ze to tylko opinia zeby nie bylo zaras jakis klotni
  10. dziadekblack u nas od 2tys funtow mozna kupic poza tym x-type to jeden z najtanszych jaguarow poniewaz budowany jest na plycie podlogowej o ile pamietam forda mondeo...
  11. nie jest zle jakie plany? jak dla mnie grill lepiej ze znaczkiem wyglada, lampy przod mozna by w ksenon, felgi 17-18" oraz koniecznie ramki klubowe
  12. no szkoda szkoda bo ani Kaletka ani jakiś spocik nie wypalił co sie odwlecze to nie uciecze jest dobry plan za 4-6 miesiecy jak wszystko wypali to sie pochwale
  13. no ja adadur zostaje do jutra o 18tej mam samolot z gda
  14. no wlasnie widze ze cisza w eterze a GRazny dzisiaj smigales ostro nie wiem nawet czy zauwazyles ze to ja jechalem
  15. a siema pozdrowienia z Elblaga chlopaki jak teraz jakis zlot przed majowka bedzie? bo zadnego info a pytam z ciekawosci
  16. No tak przed majowka to by bylo ja przebookowalem lot na 27 przez ten pyl, niestety zlotu nie zalicze wiec moze spot by dalo rade
  17. To moze przesuncie na za tydzien to ja tez wpadne
  18. żebyś Ty doleciał :gwizdanie: co racja to racja bo teraz jest
  19. Wszystkich chyba ten pyl wulkaniczny przykryl
  20. Oby bo jak na razie samoloty nie lataja i nie wiem czy zawieziesz we wtorek ale badzmy dobrej mysli sledze loty ciagle
  21. toc to sie nawet nie buja joke na RL duzo lepiej sie prezentuje no i nawet ciagnie jak na ten silnik
  22. Eee to wy na kodach gracie to tak sie nie liczy zaras do admina sie napisze to wam posty cofnie
  23. Widze ze my do wawy czy poznania musimy sie odezwac
  24. 4lo no gonicie bo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.