Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buszek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buszek

  1. mialem ten sam problem, okazalo sie ze to czujnik zle podaje. komputer nic nie pokazywal, wiec jak u ciebie tez tak bedzie to zacznij od czujnika moim zdaniem bo tanszy
  2. 17" ja mam na oponie 225/50 powiem ze smigasie dobrze i lepiej oponka wyglada na 1BE wiecej wypełnia nadkola, bynajmniej daje takie zludzenie
  3. Człowieku bierz 2.5 i się nie zastanawiaj :> silnik bajka tylko naprawdę trzeba o niego dbać, jak wszystko jest przypilnowane to smiga miód. Wiadomo rozrzad ciężka sprawa, ale lepiej zrobić niż potem kwiczec. Ja wumienialem termostat za 75zl i musiałem rozrzad =] ale tego silnika nie zamienił bym na inny, chyba ze 2.7Bit
  4. widzieliscie pierwsze s4 b8 w klubie
  5. Kolkov ma racje, duzych to ten silnik nie pociagnie za mocno nie no dla wygladu 17" komfort 16" tak jak pisza, z 17" wybral bym avus oryginalne badz http://moto.allegro.pl/item900177837_alufelgi_18_cali_18_audi_s_line_sline_rs6.html tylko 17" calowe a 16" to juz Twoj gust mi sie 16 srednio podobaja juz wolal bym wyglad
  6. dokladnie ykk ma racje zawsze masz lepsza automape w stacji medialnej niz na tych dxach ja mam navi niby i jest non dx ale np w niemczech ladnie czyta, a i tak uzywam Mio
  7. mi podoba sie biala alcantara z czarna skora wolal bym to niz miec cale siedzenia w skorze... w lato d..sko nie moje
  8. haha ale dobrze sie nosza dzieki za dodanie ile musze miec postow zeby dodawac tam temat ? Kolega dziadekblack ma 35, ja 27 i nie moge ... ;( kiedys bylo wiecej cos kolo 100, teraz zmienili na 30 w regulaminie jest napisane
  9. poza tym beda lepiej wygladac :gwizdanie: bo 17" male cos sa moim zdaniem
  10. ja swoje 17" kupilem za 1,2t uzywane od klubowicza oryginalne avus 17 od S4 do tego 5szt i bardziej mi sie podobaja od tych te musial bym kupic minimum 18" ogolnie popatrz sobie na felgi jakie inni maja w tym watku co Ci podalem moze ktoras spodoba sie.
  11. http://www.a4-klub.pl/smf/galeria_felg_a4_czyli_pokazcie_swoje_fele-t12182.165.html pierwsze foty np Reniu ma takie w kombii
  12. chyba najlepiej podpiac tylne glosniki pod nowy kabel i zobaczyc czy zwarcie, ktore widocznie gdzies poszlo moze przez zle podpieta kostke z tylu czy cos, nie walnelo po kablu
  13. mentryb no tak racja ja tylko napisalem ze nie warto zakladac non dx dla samej tv, bo koszt slabo sie oplaca biorac pod uwage kupno navi+tuner+zmieniarka, ktos na forum opisywal jak zalozyc nowa rns-e do b5 o ile pamietam navi byla od a6
  14. te co wuju zaprezentowal sa ciekawsze od tych co pytasz jak uwazamy, pamietaj ze to jednak Twoj gust auta a kazdy ma inny. jak chcesz felgi cos w tym stylu co pokazales to moze zastanow sie na jakimis ladnymi bbs
  15. Buszek odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.a4-klub.pl/smf/all_audi_rs4_380ps-t113185.0.html kupuj
  16. Buszek odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    2fast4you ma o ile pamietam w opisie rs4b5
  17. Słaba Nokia chyba lepsze jedyne co w niej to ze bateria trzyma dłużej niż w iPhone, ja polecam iPhone :> najlepszy bajer
  18. Nigdy czegoś takiego nie było, chyba, że na laptopach z możliwością upgrade'u Vista-7. Key'e są indywidualne do każdego systemu. Windows 7 to jest zupełnie inne oprogramowanie tak jak xp czy vista sie roznia tak on od nich. Tak w ogóle sens przeinstalowania na wersje 64 z 32 jest wtedy jak się ma dwa rdzenie procka bo wtedy widać różnice w szybszym smiganiu. Dla zwykłego procka win 7 tylko wersja 32 no more.. Jakby ktoś chciał mój brat zassal win7 full czyli 32 i 64 w 8smiu różnych wersjach od Home do enterprise pisać na pw po link jak coś
  19. http://allegro.pl/item886561074_audi_a4_lift_99_01_deska_kokpit_airbag_europa.html proszę bardzo
  20. Witam, bylem z kolega zobaczyc te fele powiem tak ze wygladaja spoko, pytanie raczej jest takie czy jest ktos kto jezdzil na chinskij felach 17-18" po drogach w anglii I jak to sie spisuje, bo gdybac mozna. A co do ceny nie patrzmy Polska-Anglia bo wychodzi tanioale w tym kraju mozna juz kupic 20" bbs za 400f na wyprzedazy... Ostatnio widzialem czarne 4szt za ta cene . Oponki mozna powiedziec jakas dziwna marka mysle ze to cos w stylu baruma w polsce, moze ciut wytrzymalsze. Jakas firma na "g" o ile pamietam. A no I jak mowilem Dominik bierz jak cos minimum 18" :>
  21. 50 elblag a za 80 widzialem w gda plus mycie auta
  22. od razu kolego mowie ze non dx sie nie oplaca, sam mam plytka chodzi tylko na niemcy i to z 99r. jedyna frajda to to ze jest tv, pomysl moze by kupic juz nowsza taka jak z a6 i zamontowac, bedzie Ci sie roznic tyko z deka kolorem ale mysle ze to tez mozna zaradzic pzdr
  23. jak dla mnie zderzak wypas prezentuje sie bardzo ciekawie na tym modelu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.