Treść opublikowana przez Buszek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Napisal ze w drzewo ok 100km/h przysnal, ale mu nic sie nie stalo
-
bura sukA / wiejski mod str3
men dokladnie jak pisze Kanal kierunki p&p, a co do ksenia to rozkminiam ze mozna by podskoczyc na jakis szrot z autami i looknac cos moze trafimy na dwa polifciki w dobrej cenie sie lampki wylapie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
pff co to dla nas na starosc 4tery sobie kupie i bede po gazete jezdzil
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
http://www.maxior.pl/film/79009/Paranienormalni_Papieros
-
bura sukA / wiejski mod str3
Zaufajcie ze na takiej glebie trze sie juz na progach tutaj
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
GRazny przed trasa byly wymieniane wszystkie pierdolki co trzeba wiem ze wahacz byl jakis wymieniony jeden, ale przez te tysiace km nic tutaj troche sie posmigalo i tak z nikad autko postalo na drugi dzien cos pyka po przejechaniu z 20km [br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 08:34_________________________________________________Jak narazie okazalo sie ze kolo bylo kiepsko dokrecone i tarcza byla lozna i to chyba pukalo dokrecilem wszystko i nic nie puka normaknie poracha bo kolo bylo tak dokrecone slabo ze reka odkrecalem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Mi to daje jakby z hamulcow i tak mysle ze to raczej cos z zaciskami bo jak naciskam hamulec to dopiero slychac, a jak hamuje silnikiem to nie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Sluchajcie sprawa taka ze jak jade samochodem tak 30-50 i hamuje to takie stukniecie mam przy nacisnieciu pedala ale potem cisza jak dociskam, a na wyzszych predkosciach nic nie slychac co to moze byc? Dodam ze slychac to tak jakby od strony pasazera z przodu tak okolice nadkola, slychac tylko podczas jazdy i hamowania 30-50kmh
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
U Ciebie domjenick, jak cos przemysla all to mysle ze jakby kolega hosse88 jechal swoim to ja moim tez
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Krzysiek powiem Ci ze i jeden i drugi ma to cos tdi lepiej startuje a ten swietny w zakretach i na wyzszych obrotach, no i podoba mi sie avant
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Napewno czarne a wzor wyjdzie w praniu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dokladnie mysle w planach zrobic program, felgi 18 i sciemnic szyby to tak na pierwszy plan, albo program pierwszy albo jak felgi sie trafia to felgi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dokladnie starszy smiga mialem opcje by je wziac a starszemu a3 ale wolalem avanta 1.8T jakos w tym miechu albo nastepnym jade robic program
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Siemka ja wlasnie dojechalem do londynu, masakra w niemczech 36stopni i gdyby nie bylo klimy to porazka ale tak droga super i promem tez spoko tylko troche dlugo zaladowywali wyjazd o 11 z ega na 19 w hannoverze o 24 wyjazd i na 6 w dunkierce wiec mysle ze good srednie spalanie wyszlo 9,2 pozdro
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja do dziadkow zawsze lecialem opcja C
-
[B5 AEB] Mój avancik
jedyny sluszny silnik
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
w sumie fajny pomysl z tym spotem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
pozdrawiamy i my [br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 23:30_________________________________________________wielkie dzieki za zbadanie autka Adam
-
[B5 AEB] 1,8T quattro by Buszek
Nie no niedawno kupiona wymienie jak sie trafi okazja dobre i tanio
-
[B5 AEB] 1,8T quattro by Buszek
Ta jedna rura starszy wymienial gdzies i koles sie klocil ze tylko diesle maja dwie w ogole poracha ale cos wyrezam Pierwsze mody to 18" i gleba a potem dach i szyby w czern pojda lampy przy okazji
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
cos z wtryskami a tak to ok O RLY? of course
-
[B5 AEB] 1,8T quattro by Buszek
Leszek bede robil w londynie za 200f ziomek hosse88 zrobil i smiga mu [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2010, 22:08_________________________________________________a men wzmak jest nokii, dzis poszedl do wymiany ten tlumik na zwykly pojedynczy ale cos sie wymodzi, no i filtry wszystkie i olej w sumie zalany nowy 28mego szykuje sie malowanie wszystkich rdzewek, niedociagniec, czy dociagniec gowniarzy z wkretakami gdy widzieli ze koles sprzedawal [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 23:33_________________________________________________po wymianie tlumika, po malowaniu i polerce
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
cos z wtryskami a tak to ok
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 08:45_________________________________________________Widzialem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryk najlepszego