Treść opublikowana przez Buszek
-
[ALL] Koszty utrzymania silników 4 cylindrowych a V6...
Spytaj hosse88 jak jezdze tylko ze ja mam u siebie predkosci 60-80 w miescie czyli cykl mozna mieszany bo w ..uj hopkow ale trasy tez szybkiej duzo, no ok nie sprzeczajac sie jak dla mnie 1.8T i 2.5tdi pali bardzo podobnie roznica 1-2l aleto moje zdanie i moje porownania po okresie co najmniej pol roku jazdy tymi autami
-
[ALL B5] Nowe lampy DEPO soczewka bez cięcia błotnika?
dokladnie Kanal ja tez bym poprosil jakies zdjecie jakosciowo jak mozesz z bliska tej lampy bo wydaje sie ciekawa ale widze ze cena taka jakbym mial kupic clear'a depo :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
tzn ja mu tylko dam wektorowa grafike tego wszystkiego a ankieta kto zrobi jaro czy liliana trzeba by zrobic
-
[ALL] Koszty utrzymania silników 4 cylindrowych a V6...
jezdziles kiedys 2.5tdi? spalanie srednie w miescie to ok 10l jak zrobisz nim ponizej 9 to jestes mistrzem spalanie w trasie takiego 2.5 to ok 8l, wiec nie wiem skad Ty te 6l wziales chyba myslisz o 1,9tdi bo 2,5 to musial bys naprawde jak emeryt jezdzic srednio 2,5tdi mojego starszego: miasto - 10,5l poza - 7,5-8l przewaznie 8,5 spalanie mojej 1,8T: miasto - 11l no max mialem 12 poza - schodzi do 8,5-9l
-
[ALL] Koszty utrzymania silników 4 cylindrowych a V6...
Ja mam tylko porownanie 1.8T i 2.5tdi moc ta sama spalaja to samo tylko ze 2.5 w cholere awaryjne auto, starszy przez 2-3lata uzywania wlozyl ponad 10 kafli nie wiem jak to z benzynami v6, ale mysle ze wolal bym 1.8T niz 2,6 czy 2,8 po co przeplacac z ubezPieczeniem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Bedziesz mial bobku na po weekendzie meine bruther zrobi
-
[ALL B5] Subwoofer Nokia
Kolego ja tez mam podpiete ale jvc pod nokie wzmaka i zrobili mi to w autoradexie proponuje ci podjedz do jakiegos sklepu audio oni maja przejsciowki itp z monatrzem moze z 30zlwydasz a bedziesz mial z glowy zamiast samemu kombinowac i cos przez przypadek zwalic
-
[B5 ADP] Duże spalanie
Ale to i tak chyba duzo, masakra tyle co moj w trasie
-
[ALL B5] Nowe lampy DEPO soczewka bez cięcia błotnika?
Na zdjeciach wyglada jakby kierunek byl z innego klosza niz reszta lampy, jest tsk w rl? Bo ja bym wolal clear cale by byly moga byc dzielone ale te same wykonanie calej lampy
-
[ALL B5] Nowe lampy DEPO soczewka bez cięcia błotnika?
Tak myslalem ze na zywo tez troche lipnie wyglada za ta kaske chyba lepiej kupic polifcie i wyrezac miejsce pod nie duzo roboty w koncu nie ma
-
[B5 AEB] Problem z "brakiem mocy" 1,8t
No to tak fachowo bardziej
-
[ALL] Widebody dla Audi
b6tki ttka juz taka sobie z tym body kitem, no i jw z tdi to tak srednio pasuje te body jak dla mnie chyba ze naprawde mialbys wyciagnieta moc z niego :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Problem z "brakiem mocy" 1,8t
autko nie mialo w ogole ciagniecia dopiero po trasie dlugiej zaczelo lepiej chodzic, chodzi mi ze przedmuchac trzeba bylo jak ktos jezdzi jak pipa i nie wie ze jest turbina w aucie i prawie jej nie uzywa nie wkreca auta na wieksze obroty to auto zamula i nie wiem moze wy tak nie macie ale u mnie tak bylo ze auto nie jechalo i to kazdy mowil a teraz smiga ladnie o to mi chodzi piszac zamulone turbo taka przenosnia sry :gwizdanie:
-
[ALL B5] Nowe lampy DEPO soczewka bez cięcia błotnika?
Ma to ktos na aucie, bo na zdjeciu wyglada porazka jak dla mnie za bardzo sie rozni klosz od kierunku i chyba wolal bym rezac i miec wszystko ladne
-
[B5 AHH] Wymiana tarcz i klocków jakie?
ja wymienialem tarcze z klockami bo mialem tarcze krzywo starte taka porazka ze szkoda gadac, klocki sie zuzywaly w masakrycznym tempie, moim zdaniem raz a dobrze a tarcze drogie nie sa
-
[B5 AEB] Problem z "brakiem mocy" 1,8t
ja mialem podobny problem tez kupilem takiego zamula, przesmigalem na trasie do londynu i teraz jest super koles turbo zamulil i tyle, ale zrob logi duzo Ci powiedza
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
doszedl by jeszcze czarny dach i na dachu planuje bagaznik bialy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jak podoba wam sie buda teraz przeszlo by cos takiego? albo takie felgi jak ma Adam zamiast tych z foty
-
[ALL] Nawigacja inaczej - w nawiewach:)
Się czyta całe tematy :gwizdanie: My tu z buszkiem poprostu fotke chcielismy zobaczyć, jak to w rzyczywistosci wyglada :gwizdanie: Dobra opcja by była jak by ten ekranik zrobić w pewnym stopniu ruchomy do kilku stopni na boki dokladnie a po za tym czytalem temat caly i zobacz kiedy zalozony byl a co jest teraz wiec pomyslalem ze moze ma juz jakies porownanie ze uzywa klimy nagrzewa auto itp w koncu cieplo juz nie jest szkoda ze kolega nie ma zdjec jak robil bo wydaje sie ciekawe ja jednak chyba bym rezal cos takiego w okolicach radia wstawil jednak cos wiekszego, bo ogladanie filmikow chyba ciezkie jest co? mnie rozkmina lapie czy nie zrobic wysowanego laptoka z schowka dla pasazera obok
-
[ALL] Zmieniać już na zimówki?
moze Ty oczywiście, w pasach, wg. ograniczeń oraz bez prawka u mnie jak mama siada w pl za kierownice to tata zawsze sie smieje ze moze jeszcze fotelik dac ale jak wsiadze to jest jedyna osoba ktora z v6 taty wyciaga czarny dym przy ruszaniu moze tez tak masz ok koniec ot
-
[ALL] Zmieniać już na zimówki?
moze Ty
-
[ALL] Zmieniać już na zimówki?
czyli rozumiem zeby jechac raczej przepisowo a nie sie spieszyc?
-
[ALL] Nawigacja inaczej - w nawiewach:)
no wlasnie ja jestem ciekaw jak to wyglada z poziomu oczu bo troche to takie schowane i navi sama w sobie do wielkich nie nalezy, ja mam w iphonie i mam skrecona w swoja strone komorke bo jakbym mial prosto do tylu to tak srednio sie zwraca na nia uwage wygodnie
-
[ALL] Zmieniać już na zimówki?
a jechal moze ktos do polski z zagranicy, badz dlugi odcinek w zime na letnich ale quattro buda jest jakas roznica da sie jechac?
-
[ALL] Nawigacja inaczej - w nawiewach:)
DeeJay_Kill i jak sie sprawuje jesli chodzi o nagrzewanie sie z tylu przez nawiewy? dorezales juz wlaczanie z kluczyka? no i pytanie jak to wyglada jak patrzysz pod katem na navi bo wiadomo czasami czy w navi czy laptopach od skosu kiepsko widac (czyt. mgielka)